Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj
FORUM EgzaminZawodowy.info Strona Główna
Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2014
gdzie sprawdzić wyniki?
hej, podpowie mi ktoś, gdzie będzie można sprawdzić wyniki? w szkole rozdali nam tylko karteczki z loginem i hasłem, a nie powiedzieli, gdzie się logować :-/
Ostatni post Odpowiedzi: 24
egzamin teoretyczny - testy
Wg mnie łatwy do zdania, na 40 pytań uzyskać 50% można bez problemu. Co nie znaczy, że nie było pytań, które mnie zaskoczyły. Mimo wszystko wyszedłem po pół godzinie strzelając na jakieś 5 pytań.
Ostatni post Odpowiedzi: 132
czy ktos wie co podtawiac w punkty na praktycznym chodzi mi
Witam, chodzi mi o jakis wzor ktory okresli dokladnie co podstawic pod kazdy punkt egzaminu praktycznego np. jakie dane i do ktorego jaki ogolny wykaz z gory dziekuje i pzdr
Ostatni post Odpowiedzi: 3
ocena ryzyka
witam, czy ktoś byłby w stanie pokazac mi na przykładzie jak poprawnie powinna byc zapisana ocena ryzyka zawodowego wg. PN, PHA i risk score? byłbym bardzo wdzieczny za szybką odpowiedź, pozdrawiam! :)
Ostatni post Odpowiedzi: 1

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2013
bhp
moj brat ukonczyl bhp. Zeby znalezc prace trzeba miec znajomosci
Ostatni post Odpowiedzi: 174
do tych którzy już zdawali
jest szansa coś ściągnąć?
jak to było u Was?
egzaminatorzy są strasznie sztywni?
co z komórkami, torbami itd? zasady jak na maturze? czy luz porostu kolejny kolos?

[ Dodano: Sro 08 Sty, 2014 18:14 ]
podbijam bo nie wiem czy zabierać jutro ściągi!!!!!
Odpowiedzi: 0
styczeń 2014
witam
ma ktoś pomysł jaki zawód może być w styczniu?
czego się spodziewać?
z mojej wyliczanki wychodzi że może zawód związany z zagr biol lub chemicznym
laborant lekarz co myślicie?
może macie jakieś przeczucia?

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2013
styczen 2014 bhp
hejka mam pytanie, w czwartek pisze egzamin teoretyczny z bhp i mam pewnie pytanie. nie jestem pewna . czy jak jest ten tekst i trzeba wypisac zalozenia to czy trzeba ''przepisac'' cały tekst czy tylko dane liczbowe i te wazniejsze informacje.

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2012
egzamin 2013
macie może jakieś info na temat praktycznego w styczniu2013?czego można się spodziewać?
Ostatni post Odpowiedzi: 446
odpowiedzi test bhp - technik bhp
1. A
2. D
3. A
4. C - strzał
5. B
6. C
7. B
8. A
9. D
10. C
11. B
12. B
13. D
14. C
15. A
16. B
17. B
18. C
19. B
20. A
21. B
22. D
23. D
24. C
25. C
26. B strzał, podobno C
27. A
28. C
29. B
30. D ?
31. D
32. C
33. A
34. C
35. A
36. B
37. C
38. C
39. D
40. D
41. B
42. A
43. B
44. A
45. C
46. C
47. A
48. A
49. podobno B, wybrałem D, bo zasugerowałem się, że powinno być 30 dni zwolnienia, a nie 31
50. C
Część II
51. C
52. B
53. B
54. D
55. B
56. D
57. C
58. D
59. D
60. A
61. C
62. B
63. D
64. B
65. C
66. D
67. B
68. B
69. D
70. D
Ostatni post Odpowiedzi: 53
Kto zdaje w czerwcu 2012?
Witam tak jak w tytule kto zdaje egzamin zawodowy z BHP w czerwcu? :)

[ Dodano: Pon 21 Maj, 2012 12:24 ]
Czy może ktoś z was wie skąd można wziąć kryteria oceniania do egzaminów praktycznych BHP?
Ostatni post Odpowiedzi: 58
Pytania dotyczące testów praktycznych
Witam czy ktoś z was rozwiązywał praktyczny ze stycznia 2009r, jest tam 4 punkt dotyczący wykazu wymagań dotyczących ergonomicznego wyposażenia stanowiska komputerowego pracy księgowej i oceny stopnia spełnienia tych wymagań w zadaniu jest tylko podane, że znajduje sie np monitor ekranowy, klawiatura, mysz, telefon, drukarka nic więcej nie podano szczegółowo w przepisach natomiast podane sa jakie wymagania powinien spełniać monitor np. regulacja ustawienia monitora powinny umożliwiać pochylenie ekranu co najmniej 20 stopni do przodu i 5 do tyłu skoro w treści zadania nie ma nic opisanego to skąd mam wiedzieć, czy te wymagania spełnia czy nie?

I kolejne pytanie czy pracownik biurowy może używać drabiny przystawnej czy to już jest praca na wysokości? Mi wydaje się, że mógłby używać jeśli by była drabina rozstawna i nie podobają mi się te oszklone wysokie na 3m szafki, może ktoś mi powiedzieć jak to rozwiązywaliście? Z góry dziękuje za odpowiedź. ;-)

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2012
Egzamin styczeń 2012
Witajcie , czy zaglądają tutaj osoby zdające egzamin w styczniu ? Czas najwyższy zacząć rozmowy .Zapraszam gorąco
Ostatni post Odpowiedzi: 480
TESTY 2012
Gdzie można znaleźć testy wraz z odpowiedziami do egz. z 2012r?

Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatni post Odpowiedzi: 15
pytanie o załącznik
Witam serdecznie! Moje pytanko polega na tym aby dowiedzieć się od was czy w projekcie praktycznym należy pisać z jakiego załącznika się korzysta. Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam bo nie wiem jak to ubrać w słowa;)
pozdrawiam
Ostatni post Odpowiedzi: 2

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2011
egzamin praktyczny
co sądzicie na temat egzaminu praktycznego? ale wymyslili, jestem ciekawa jak często będziemy obsadzać rośliny wokół ula :)
Ostatni post Odpowiedzi: 6
egzamin czerwiec 2011 bhp
Witajcie czy ktoś ma wiedzę na temat egzaminu praktycznego w czerwcu 2011 z bhp jeżeli tak to mam takie pytanko czy tą pokręconą ocenę ryzyka na stanowisku robi sie metodą dowolną czy oni narzucają, ja czytająć treść tych prac nigdzie nie wyczytałem jaką metodą robić jeżeli ktoś zdawał w styczniu to prosiłbym o odpowiedź.
Ostatni post Odpowiedzi: 49

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2011
Egzamin zawodowy BHP- styczeń 2011
Witam,

Za miesiąc będę pisał egzamin BHP. jaki może być zawód ,może spawacz,albo coś z gastronomi ? budowlaniec- praca na rusztowaniu?

Jak do tej pory były następujące zawody na egzaminie:

styczeń 2006 magazynier,
czerwiec 2007 stolarz,
styczeń 2008 szwaczka,
czerwiec 2008 administracyjno-biurowy,
styczeń 2009 księgowa,
czerwiec 2009 mechanik samochodowy,
styczeń 2010 operator żurawia,
czerwiec 2010 tokarz,
styczeń 2011 ?

Pozdrawiam.
Ostatni post Odpowiedzi: 766
egzamin
Witam, czy ktoś ze zdających w przyszłym tygodniu egzamin z bhp ma pomysł jaki zawód może się trafić na praktycznym egzaminie ? :-)

[ Dodano: Sob 15 Sty, 2011 17:50 ]
widziałam że mówicie o spożywce a u nas znowu stawiali na coś gdzie będą zagrożenia biologiczne, chyba z tej dedukcji to dopiero na egzaminie się dowiemy co nas czeka
Ostatni post Odpowiedzi: 9

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2010
ODDAM NOTATKI I MATERIAŁY DO EGZAMINÓW
ODDAM moje notatki i materiały z Bezpieczeństwa i higieny pracy (technikum). Egzamin zdawałam w styczniu 2010 więc myślę że są jeszcze jak najbardziej aktualne.
Notatki zawierają :
-dużo arkuszy egzaminacyjnych (etapy praktyczy i psemny) -wydrukowane
-płyta CD z arkuszami egzaminacyjnymi (niektóre z rozwiązaniami i kluczami odpowiedzi)
-sposoby oceny ryryka zawodowego
-przykładowe oceny ryzyka zawodowego dla niektórych stanowisk pracy
-OWAS
-notatki z: analiza i oc. zagrożeń, techniczne bezpieczeństwo pracy, prawna ochrona pracy, toksykologia, p.poż, ochrona środowiska naturalnego, techniki wytwarzania z materiałoznawstwem, ergonomia pracy
-ksero książki dla ZSZ "bezpieceństwo i higiena pracy" Stanisław Mac i Jerzy Leowski -częściowo skserowaną książke "BHP w Praktyce" Rączkowskiego (tylko to co było potrzebne w szkole)
-informator o egzaminie -karty charakterystyk wybranych zawodów
-znaki bezpieczeństwa i higieny pracy(bez opisów) 3 kartki A4 ze znakami

Oddam pierwszej osobie która zgłosi się na maila ania.sieminska@gmail.com Paczkę wysyłam za pobraniem czyli koszt przesyłki ponosi osoba która notatki otrzyma.

Jeśli już się ktoś zgłosi napiszę posta lub po prostu zamknę wątek.

[ Dodano: Czw 24 Cze, 2010 21:10 ]
zaklepany!
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Wrażenia z egzaminu
Tutaj można podzielić się swoimi wrażeniami z egzaminu zawodowego
Ostatni post Odpowiedzi: 8
Co będzie na egzaminie?
Tutaj można podzielić się swoimi przypuszczeniami, co może być na egzaminie zawodowym.
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Pytania do egzaminu
Tutaj można zadawać pytania dotyczące egzaminu zawodowego
egzamin czerwiec 2010
Witam nie wiem czy ktoś z Was zauważył ale w zadaniu praktycznym czerwiec 2007 są braki w załączniku 1 do zadania brakuje punktu 3...... ????

[ Dodano: Pon 08 Mar, 2010 10:29 ]
i jeszcze małe pytanko do wszystkich czy ktoś zna zadanie ze stycznia 2007 bo test teoretyczny jest a nigdzie nie ma zadania :->

[ Dodano: Pią 27 Sie, 2010 11:51 ]
No i są wyniki :-D należę do tej grupy szczęśliwców, którzy zdali :lol:
to zostaje tylko odebrać cenzurkę i do pracy ;-)

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2010
EGZAMIN ZAWODOWY 2010!!
WITAM :-D

w ŚRODĘ MAM EGZMIN PRAKTYCZNY (BHP) MYŚLELIŚCIE, JAKI BĘDZIE ZAWÓD?
JA MYŚLĘ ŻE COŚ Z BUDOWNICTWA, GASTRONOMII.. ;-)

A MOŻE BĘDZIE JAKIS PRZECIEK:):) :mrgreen: :mrgreen: :-)

POZDRAWIAM :roll:

PISZCIE :arrow: ;-)
Ostatni post Odpowiedzi: 78
Co będzie na egzaminie?
Tutaj można podzielić się swoimi przypuszczeniami, co może być na egzaminie zawodowym.
Wrażenia z egzaminu
Pytania do egzaminu
Tutaj można zadawać pytania dotyczące egzaminu zawodowego

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2009
Co będzie na egzaminie?
Wrażenia z egzaminu
1 - 2 ... 37 - 38 - 39 ... 154 - 155

Copyright 2008 FORUM EgzaminZawodowy.info
Korzystanie z forum oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności || Egzamin gimnazjalny