Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj
FORUM EgzaminZawodowy.info Strona Główna
Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2009
ile punktow ?
ile trzeba miec punktów z egzaminu pisemnego zeby zdac ? znajomy mi mowil ze 25/50 i 6/20... prawda czy falsz ? ;]
Ostatni post Odpowiedzi: 11
Co będzie na egzaminie?
Tutaj można podzielić się swoimi przypuszczeniami, co może być na egzaminie zawodowym.
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Wrażenia z egzaminu
Tutaj można podzielić się swoimi wrażeniami z egzaminu zawodowego
Odpowiedzi: 0
Pytania do egzaminu
Tutaj można zadawać pytania dotyczące egzaminu zawodowego
technik budownictwa czerwiec 2009
czy ma ktoś pytania z egzaminu czerwiec 2009??? technik budownictwa??? bo my arkusze musieliśmy zostawic w szkole :((( a chciałabym sobie sprawdzic odpowiedzi
Ostatni post Odpowiedzi: 2
Część praktyczna
Witam :) I jak wam poszło z częścią praktyczną bo mi niespodziewanie dobrze myslałem że będzie gorzej :d jak widziałem że strop jest to się ucieszyłem .... a propo może mógłby ktoś udostepnić arkusz z części praktycznej ?
Ostatni post Odpowiedzi: 24
Czy ktos posiada juz odpowiedzi do Testu teoretycznego ?
Jeśli ktoś będzie miał odpowiedzi bądź sam rozwiąże to niech poda chociaż proponowane z góry dzięki
Ostatni post Odpowiedzi: 25
technik budownictwa
Hej może mi ktoś powiedziec kiedy jest bądz kiedy był egzamin zawodowy techniki budownictwa?

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2009
Co będzie na egzaminie?
Tutaj można podzielić się swoimi przypuszczeniami, co może być na egzaminie zawodowym.
Rozwiazanie do Technik budownictwa styczeń 2009
Pilne rozwiazania do Technik budownictwa » Egzamin zawodowy » Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2009
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Wrażenia z egzaminu
Pytania do egzaminu

Stary egzamin zawodowy  »  Egzaminy próbne i starsze
Egzamin probny
Już jutro egzamin zawodowy. Choć próbny, to zawsze można się sprawdzić, jak by było w ostatecznym egzaminie:P

To z inicjatywy Szkoły, kiedy będzie egzamin próbny, tylko mnie ciekawi czy dadzą nowe arkusze, to znaczy zadania czy mamy rozwiązywać z poprzednich roczników?

określając Siebie mogę polec na przedmiarze "Ścian z otworami" itp.

A jakie wy macie mocne strony i słabe może się uzupełnimy:P
Ostatni post Odpowiedzi: 4
Co będzie na egzaminie?
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Test technik budownictwa
Proszę jesli ktoś ma :cry:
Wrażenia z egzaminu
Pytania do egzaminu
Technik budownictwa - arkusze egzaminacyjne
Technik budownictwa - arkusze egzaminacyjne

Kod:

www.egzaminzawodowy.info/download-kat-42.html

Ostatni post Odpowiedzi: 6

Przedmioty zawodowe  »  Podstawy budownictwa
egzemin na uprawnienia budowlane
Bardzo dobry program przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane znajdziecie w http://uprawnienia-budowlane.com/ . Sprawdźcie, może się wam przyda, bardzo fajnie przygotowane testy do nauki, umożliwiającą szybkie i skuteczne przyswajanie wiedzy.
Zadanie na lekcji
Witam. Czy może mi ktoś odpowiedzieć na takie pytanie: Określ ustawowy próg do kiedy występuje zamówienie z 'wolnej ręki', a kiedy zamówienie z przetargiem.

Z góry dziękuje :)
Notatki z lekcji
Tutaj można umieszczać notatki z lekcji z tego przedmiotu
Pytania
Tutaj można zadawać pytania dotyczące tego przedmiotu
Ostatni post Odpowiedzi: 7
Zadania domowe
Tutaj można umieszczać zadania domowe z tego przedmiotu

Przedmioty zawodowe  »  Technologia budownictwa
Notatki z lekcji
Tutaj można umieszczać notatki z lekcji z tego przedmiotu
Normy dachowe
Podhale:

Wielkość opadów deszczowych: 830 mm
Kąt nachylenia dachu: 53 °
Wielkość okapu: 90÷100 cm

Pomorze:

Wielkość opadów deszczowych: 680 mm
Kąt nachylenia dachu: 48 °
Wielkość okapu: 40÷80 cm

Beskid Niski:

Wielkość opadów deszczowych: 850 mm
Kąt nachylenia dachu: 55 °
Wielkość okapu: 115 cm

Wielkopolska i Kujawy:

Wielkość opadów deszczowych: 500 mm
Kąt nachylenia dachu: 45°
Wielkość okapu: 20 cm

Mazowsze i Podlasie:

Wielkość opadów deszczowych: 556 mm
Kąt nachylenia dachu: 45°
Wielkość okapu: 50 cm
Warunki Środowiskowe
Klasa 1 - Środowisko suche

Klasa 2 -
Środowisko wilgotne wewnątrz pomieszczeń

Klasa 3 - Środowisko wody morskiej

Klasa 4 -
Środowisko wilgotne z występującym mrozem

Klasa 5 -
Środowisko agresywne chemicznie
Wykonanie dachu
Gdzie moge znaleść informacje o etapach wykonania dachu z papy?
Kolejność technologiczna wykonywania robót.
Ze względu na to że jutro jest egzamin z części praktycznej, prosił bym jeśli ktoś ma opisy kolejności technologicznej wykonywania robót niech wklei je pod tym tematem. Chodzi mi np o opis wykonywania schodów, stropów, ław funamentowych itp itd.. Przyda nam sie to bardzo :)
Podłogi o szczególnych wymaganiach techniczno - użytkowych
Podłogi nieiskrzące

Podłogi nieiskrzące, nalezą do posadzek żywicznych. Stosowane są w obiektach i pomieszczeniach zagrożonych wybuchem i pożarem, a także w pomieszczeniach,w których elektryczność statyczna może ujemnie wpływać na pracę czułych urządzeń elektronicznych, np. komputerów. Do masy podłogowej wprowadza się specjalne materiały o dużej przewodności elektrycznej, np. węgiel. Oprócz tego konstrukcji podłogi instaluje się specjalny układ w formie siatki, który odprowadza ładunki elektrostatyczne dzięki uziemieniu.

Podłogi sprężyste

Podłogi sprężyste wykonuje się w salach gimnastycznych, halach sportowych. Podwyższoną sprężystość uzyskuje się przez oparcie legarów na specjalnych podkładach drewnianych oraz ułożenie podkładu sprężystego pod wykładzina PVC.

Podłogi podniesione

Podłogi podniesione są coraz częściej stosowane jako elementy wyposażenia obiektów. Ich podstawową zaletą jest to, że w przestrzeni między stropem budynku a podłogą podniesioną można prowadzić rożnego rodzaju przewody i doprowadzic je do dowolnego miejsca. Istnieje mozliwosc latwej naprawy lub modernizacji instalacji. Podlogi podniesione sa powszechnie stosowane w pomieszczeniach biurowych, przemyslowych, bankach itp. Dzieki wysokosci do ok. 2m moga sluzyc aranzacji sal wykladowych, teatralnych i innych. Istnieje mozliwosc wznoszenia na nich lekkich scianek dzialowych.
Techniki malarskie
Technika wapienna jest najtansza technika malarska. Powloke wykonuje sie farba wapienna, ktora stanowi rozrzedzone ciasto wapienne z ewentualnym dodatkiem pigmentow oraz innych spoiw, np kleju metylocelulozowego. Orientacyjne zuzycie ciasta wapiennego w dwukrotne pomalowanie 100m2 tynkow zwyklych wynosi ok. 0,03m3 tj. ok. 40kg. Do malowania farbami wapiennymi uzywa sie aparatow natryskowych oraz pedzli lawkowych.

Technika olejna to wykonywanie powlok wyrobami olejnymi i olejno-zywicznymi, ktorych spoiwo zawiera oleje schnace. Farby olejne wysychaja na skutek odparowywania rozpuszczalnikow i rozcienczalnikow oraz reakcji utleniania, czyli laczenia sie tlenu z powietrza z kwasami tluszczowymi zawartymi w spoiwach olejnych.
1 - 2 ... 37 - 38 - 39 ... 139 - 140

Copyright 2008 FORUM EgzaminZawodowy.info
Korzystanie z forum oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności || Egzamin gimnazjalny