Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj
FORUM EgzaminZawodowy.info Strona Główna
Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - CZERWIEC 2009
Technik ekonomista
Jak wam poszedł teoretyczny egzamin technik ekonomista?
Ostatni post Odpowiedzi: 943
Problem/zagwozdka.
Mam pytanie. Piszę bo nurtuje mnie pewna kwestia...

Otóż pisałem dziś egzamin i zastanawiam się jak wygląda sprawa z poprawianiem źle zapisanych operacji. Nie chodzi mi o stornowanie tylko o najzwyklejszą pomyłkę przy zapisie operacji na koncie. Czy przekreślenie jej i wpisanie pod nią poprawnej, przy jednoczesnym zachowaniu czytelności błędnej, skreślonej kwoty jest czynnikiem który wpływa negatywnie na punktację?

Pomyliłem się przy kilku zapisach z powodu stresu i poprawiłem je przekreśleniem i wpisaniem pod spodem poprawnej operacji. Obroty i salda ustaliłem prawidłowo ale zostały te poprzekreślane sumy w księdze głównej...

Czy to wpływa w negatywny sposób? Czy mogą np. dać mi zero punktów za ewidencję rachunkową z powodu tych przekreśleń?
Ostatni post Odpowiedzi: 3
Co będzie na egzaminie?
Tutaj można podzielić się swoimi przypuszczeniami, co może być na egzaminie zawodowym.
Ostatni post Odpowiedzi: 1
Wrażenia z egzaminu
Tutaj można podzielić się swoimi wrażeniami z egzaminu zawodowego
Pytania do egzaminu
Tutaj można zadawać pytania dotyczące egzaminu zawodowego
Odpowiedzi: 0
* Wyniki egzaminu zawodowego 2009 *
Już jutro wyniki egzaminu zawodowego, no co tu dużo pisać- POWODZENIA !!! :-D
Ostatni post Odpowiedzi: 14
Egzamin
Egzamin zawodowy jest trudny dla technika ekonomisty, mogą sie zdarzyć trudne księgowania, które mogą stanowić problem. Należy uzyskać 75% aby zdać egzamin jest to duża poprzeczka dla ucznia, tymbardziej uczniowie "przeciętni" mogą mieć z nim problem, dlatego jest mała zdawalność egzaminu
Ostatni post Odpowiedzi: 42
Egzamin praktyczny
W jakich programach będziecie mieli egzamin praktyczny? W jaki sposób przygotowujecie się na ten egzamin? Czy macie jakieś materiały pomocnicze z pakietu INSERT?
Ostatni post Odpowiedzi: 30
TESTY ZAWODOWE I ARKUSZE PRAKTYCZNE Z ROZWIĄZANIAMI
Testy zawodowe CZERWIEC 2009 i starsze są dostępne na stronie www.testy.egzaminzawodowy.info
Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania są dostępne na stronie www.egzaminzawodowy.info
Kto może mi sprawdzić projekt zadania?
Czy jest możliwość, aby ktoś sprawdził mi czy dobrze zrobiłam projekt zadania?
Czy też może gdzieś indziej jest taka możliwość?

Stary egzamin zawodowy  »  Egzamin zawodowy - STYCZEŃ 2009
Pytania do egzaminu
uczenie się
Najlepiej uczyć się samemu, ale potrzebna jest do tego wola. Egzamin zawodowy jest trudny, dlatego trzeba się do niego dobrze przygotować
Ostatni post Odpowiedzi: 9
Co będzie na egzaminie?
Tutaj można podzielić się swoimi przypuszczeniami, co może być na egzaminie zawodowym.
Wrażenia z egzaminu

Stary egzamin zawodowy  »  Egzaminy próbne i starsze
Wysle zadania
Witam.
Jak w temacie wyśle zadania praktyczne dla techników ekonomistów. Te zadania są stworzone przeze mnie, więc posiadam również rozwiązania.
Kiedy macie egzaminy próbne?
Kiedy macie egzaminy próbne, czy może już mieliście. Jakie były pytania, jak wam poszło?
Ostatni post Odpowiedzi: 13
Egzamin styczeń 2008 ROZWIĄZANIE
Czy ma ktoś z Was rozwiązanie egzaminu praktycznego ze stycznia 2008?
/ zadanie dotyczy Zakładu Przemysłu Ceramicznego "ART" Sp. z o.o. wytwarzającego doniczki /.
Bardzo proszę o pomoc . :-(
Ostatni post Odpowiedzi: 6
Projekty wraz z przykładowymi rozwiązaniami
Witam,
w szkole miałem okazje napisać tylko jeden projekt bo niby mieliśmy za mało czasu w co nie wierzę. Moja prośba do Was to czy macie lub wiecie gdzie są projekty wraz z przykładowymi rozwiązaniami ? Chciałbym zobaczyć około trzech projektów zobaczyć co się powtarza i co muszę wiedzieć. Jakbym to miał to myslę że bym sam kolejne rozwiązywał.

Pozdrawiam serdecznie !
Marcin
Co będzie na egzaminie?
Wrażenia z egzaminu
Pytania do egzaminu
WIZAŻ
C ZEKAM NA ODPOWIEDZI,....
Co mieliście na egzaminie próbnym?
Jakie zadanie mieliście na próbnym egzaminie zawodowym, przede wszystkim na tym z użyciem programu finansowo-księgowego. Co musieliście zrobić? Czy był trudny? A może macie jakieś przykładowe zadania z rozwiązaniami na kompie, jak i co po kolei się robi. Najlepiej jakby to był pakiet INSERT.
Technik ekonomista - arkusze egzaminacyjne
Technik ekonomista - arkusze egzaminacyjne

Kod:

www.egzaminzawodowy.info/download-kat-27.html

Przedmioty zawodowe  »  Podstawy ekonomii
Koszty stałe/całkowite /zmienne
Mam problem z obliczeniem powyższych kosztów. Koszty stałe-są stałe podane w zadaniu Koszty całkowite -to koszty stałe + zmienne Koszty zmienne- koszty całkowite- koszty stałe Wszystko się zgadza ale nie wiem jak wylicza się koszty całkowite lub zmienne bo według powyższego zworu się nie da bo brakuje jednych danych, Pomoże Ktoś?
Pytania
Tutaj można zadawać pytania dotyczące tego przedmiotu
Ostatni post Odpowiedzi: 5
Notatki z lekcji
Tutaj można umieszczać notatki z lekcji z tego przedmiotu
Ostatni post Odpowiedzi: 6
notatki ksiazki
potrzebuje notatki ksiazki
notatki
czy macie dobre notatki do przesłania z ekonomi? piszcie.
Ostatni post Odpowiedzi: 8
Zadania domowe
Tutaj można umieszczać zadania domowe z tego przedmiotu
1 - 2 ... 37 - 38 - 39 ... 120 - 121

Copyright 2008 FORUM EgzaminZawodowy.info
Korzystanie z forum oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności || Egzamin gimnazjalny