Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Praca w reklamie
Autor Wiadomość

Abiszaj 

Wysłany: Nie 07 Gru, 2014 15:47   Praca w reklamie

Zastanawiam się nad pracą w reklamie. W sumie to dość prężna branża https://aleo.com/pl/firmy/biuro-i-uslugi-dla-firmy/materialy-reklamowe/gadzety i nie jest związana z konkretnymi produktami, na które zawsze może minąć moda. Mój znajomy startował od druku i dystrybucji ulotek. Miał znajomego plastyka, jakąś drukarnie zaprzyjaźnioną i kilku ludzi co pomagali w dystrybucji. Potem handlował papierem pakowym, bazując na tych samych ludziach, dodatkowo wpadł na pomysł by brać ludzi z marginesu i okazało się że to oni najwięcej sprzedawali. Pewnie niejeden alkoholik dzięki niemu wyszedł na prostą. Następnie został kierownikiem obsługi widzów w teatrze i zajmował się sprzedażą biletów. Ciągle na tej samej siatce ludzi, którzy tym razem chodzili po szkołach i zakładach pracy oferując bilety do teatru. Teraz ten sam facet zajmuje się obsługą widowni w jednej z największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.
I pomyśleć, że kilkanaście lat temu zaczynał od ulotek i papieru do pakowania.

Kopus 

Wysłany: Czw 05 Lut, 2015 12:17   

Ja planuję założyć własną agencję reklamową, ale to na razie tylko plany. Patrzę jakie jest biuro do wynajęcia toruń żeby wynająć jakieś na tą moją agencję, ale jeszcze się waham i zobaczymy co z tego będzie

KarolekLolek 

Wysłany: Sro 18 Lut, 2015 14:50   

To ciężki kawałek chleba. Teraz jest mnóstwo takich agencji na rynku. mają już swoich stałych klientów. Trzeba być naprawdę dobrym aby sie przebić na tym rynku. Zacznij od zbadania lokalnego rynku.Życzę powodzenia.
------------------------
Upiększające zabiegi na twarz gdańsk

Wicee 

Wysłany: Sro 11 Mar, 2015 10:47   

Ja zawsze bardzo chciałem pracować w reklamie, ale życie chciało inaczej i teraz pracuję w firmie zajmującej się wycena nieruchomości warszawa. Jednak moja praca mi odpowiada i jestem z niej zadowolony

Jarss 

Wysłany: Pią 17 Kwi, 2015 18:23   

Ja jestem bardzo zadowolony z takiej mojej pracy. Mam super kontakt z ludźmi z pracy, szefostwo często organizuje nam imprezy integracyjne na których jest genialna zabawa

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

pracownik1 

Wysłany: Pon 14 Wrz, 2015 11:29   

Jarss napisał/a:
Ja jestem bardzo zadowolony z takiej mojej pracy. Mam super kontakt z ludźmi z pracy, szefostwo często organizuje nam imprezy integracyjne na których jest genialna zabawa

Jak organizują wyjazdy integracyjne to musi być bardzo dobra firma, tutaj znalazłam ogłoszenie o pracę w firmie, która też w taki sposób dba o swoich pracowników - www.tidesoftware.pl/o-nas/oferty-pracy

daro78 

Wysłany: Pią 05 Sie, 2016 22:07   

Ja się podłączę z trochę innym tematem. Macie może jakieś doświadczenia z pracą za granicą? Ja szukam na tego typu portalach http://www.lavora.pl/ ale może moglibyście polecić jeszcze coś innego?

katie777 

Wysłany: Sro 21 Gru, 2016 18:04   

A czy wiecie może jak napisać dobre, profesjonalne CV? Ja się właśnie bardzo poważnie zastanawiam czy warto skorzystać z takiej usługi kreatorzykariery.pl... Co o tym sądzicie?

Ledop 

Wysłany: Sro 28 Gru, 2016 08:55   

Bardzo ciekawa branża, ciągle nowe trendy, nowe umiejętności, nowe zadania. :) Polecam!

izula2 

Wysłany: Pią 13 Sty, 2017 08:37   

Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem to pamiętaj o tym, aby chronić swoje oczy. Wiele osób nie chce nosić okularów ale może skusisz się na soczewki? Wybór soczewek na rynku jest bardzo duży, każdy coś dla siebie znajdzie. Zobacz sama: https://optiland.pl/soczewki i zastanów się nad takim rozwiązaniem.

Assure 

Wysłany: Sro 22 Lut, 2017 20:19   

Dobra jest taka praca :)

Bolek98 

Wysłany: Wto 28 Lut, 2017 00:48   

Moja siostra studiuje cś takiego:) mówi, że fajna sprawa, zerknij na notatki :) https://notatek.pl/promocja-i-reklama-1

jasmina7a 

Wysłany: Sob 22 Kwi, 2017 17:32   

Hmmm. Ja właśnie poszukuję kogoś od naprawy ploterów. Czy znacie może kogoś wartego uwagi? Zastnawiam się czy np. ten serwis ploterów byłby wart uwagi. Co sądzicie?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu