Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu jak wygląda u was psychologia
Autor Wiadomość

Wysłany: Pią 20 Sty, 2012 15:47   

U mnie było, minęło, ale materiał był do nauczenia.

aneczka1985 

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012 12:28   

To tak jak u mnie. Miałam tylko przez 2 pierwsze semestry

mala 00 

Wysłany: Sro 14 Mar, 2012 16:48   

u mnie przychodzi na lekcje ,lekcja powinna trwac 4godziny. Piszemy notatkie ,nastepnie podaje nam tematy na ktore musimy przygotować sobie referaty na następną lekcje.Po czym nic nam nie wyjasnia konczy zajecia.

atomowka85 

Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013 10:27   

witajcie :) jestem na ostatnim semestrze i juz nie mam psychologi. ale byly to najlepsze zajecia, wykladowca bardzo ciekawie wszystko przedstawiam nie bylo nudy i przedewszystkim byly scentki odgrywane przez sluchaczy ciekawe zajecia chodzlam na nie z przyjemnoscia

gosiaczek_54 

Wysłany: Nie 14 Kwi, 2013 17:11   

spokojnie przebiegła bez stresu ;-)

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

norwit 

Wysłany: Wto 14 Maj, 2013 09:16   

każda inwestycja w siebie się opłaca. Polecam szkolenia z wózków widłowych organizowane przez firmę BEST. kurs na wózki widłowe Wrocław

ola54 

Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014 18:55   

Egzamin zawodowy zawsze stresuje mimo, że po okazuje się być taki łatwy. U nas na zajęcia prowadzone były naprawdę dobrze, notatki jasne i czytelne a informacje przekazywane tylko te ważne i konkretne. Jeśli choć chodziliśmy na zajęcia systematycznie i czasem spojrzało się w notatki to pójdzie zawsze ok:) Ja uczyłam się z podręczników, które obowiązywały w szkole czyli: http://sklep.wsip.pl/wysz...y_uid%5D=212177 jak widzę z czego czasem uczą się inne szkoły to uważam, że były to naprawdę podręczniki z konkretnymi informacjami nawet jak ktoś nie uczy się tego zawodu to tak do poczytania.

estrid 

Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 09:03   

Na techniku administracji u mnie przedmiot ten nazywał się "Kompetencje personalne pracownika administracji" i trwał po 15h przez 2 semestry. Przedmiot ten prowadziła pani pedagog szkolna i była dość wymagająca :) Uczyliśmy się o skutecznej komunikacji, jak prowadzić negocjacje, jak radzić sobie z konfliktami, jak rozwiązywać problemy czy jak być asertywnym. Na każdych zajęciach najpierw była część teoretyczna, czyli prezentacja multimedialna, omówienie jej treści przez nauczycielkę, w międzyczasie zapisanie notatek a później część praktyczna, czyli różne zadania do wykonania samemu, w parach czy w grupie. Na koniec semestru był egzamin z przedmiotu - w I sem. był egzamin z pytaniami i zamkniętymi i otwartymi a w II sem. były same otwarte, ale można było sobie wybrać 6 pytań z 13, na które chce się odpowiedzieć. Każdy skończył ten przedmiot zarówno i w I i w II semestrze z oceną dobrą lub bardzo dobrą :)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu