Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj
 Ogłoszenie 

NIEKTÓRE TESTY ZAWODOWE CZERWIEC 2014 Z ODPOWIEDZIAMI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE www.testy.egzaminzawodowy.info

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu eksfoliacja
Autor Wiadomość

drewans5 

Wysłany: Sro 24 Lut, 2010 19:58   eksfoliacja

czy ktoś się orientuje czy eksfoliacja/złuszczanie kwasami może trafić się w projekcie?

Nerii20 

Wysłany: Czw 25 Lut, 2010 12:21   

Moim zdaniem nie. U mnie w szkole jest możliwość nauki tego,ale najpierw trzeba przebrnąć przez szereg teorii i dobrze mieć wcześniej do tego jakiś kursik typu "posiedź , posłuchaj, a potem kup certyfikat" Ale jest możliwe do zrobienia to w szkole. Ale nie we wszystkich..Więc wydaje mi się że na egzaminie mało prawdopodobne...

moni7896 

Wysłany: Czw 25 Lut, 2010 15:06   

Hmm trudno powiedzieć, my akurat bedziemy ćwiczyć eksfoliacje na specjalizacji, ale faktycznie,dodatkowe szkolenie z tego trzeba mieć. Ja z tego się przygotuję, bo nie wiadomo, co będzie na egzaminie i jak coś, to napiszę o tym, gdy nie będę mieć innych pomysłów na zabieg ;-)

Nerii20 

Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 12:11   

Jak patrze na starsze egzaminy to nie było żadnych kwasów...Więc mam nadzieje że akurat nam sie nie trafi w tym roku. Może były kiedyś kwasy, bo nie mam wszystkich egzaminów więc mogę się mylić.

lovetonight 

Wysłany: Nie 07 Mar, 2010 18:27   

chyba może być bo inaczej raczej bym nie miała w szkole bo robimy to co będzie na egzaminie. robiłyśmy eksfoliację na pracowni kosmetyki na sobie i klientach a na kosmetologii omawiałyśmy eksfoliację więc raczej jest to w programie. tym bardziej że w naszych książkach np. kosmetyka stosowana jest opisana eksfoliacja a tam niby jest nasza podstawa programowa

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

paulina_89 

Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 16:29   

Osobiscie uwazam,ze kwasy nie beda na praktycznym lecz pasuje cokolwiek o nich wiedziec bo kto wie co wymysla. Trzeba pamietac kolejnosc nakladania kwasy, neutralizatora oraz zelu, ze trzeba zabezpieczyc oczy wacikami,usta wazelina, przerwana ciaglosc skory ptzykryc oraz nie wykonuje sie kwasow na twarzy ze zmianami ropnymi,owrzodzeniami.

skarbeczek3004 

Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 18:28   

Myślę że w teorii może się coś takiego zdarzyć.

dyzio123 

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 20:09   

w programie nauczania są zajęcia z eksfoliacji, więc bardzo możliwe że wystapią kiedyś na egzaminie.pozdrawiam

dr-pressure 

Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 20:27   

na pewno moze sie trafic, sa napewt przykladowe egzaminy praktyczne z wykorzystaniem kwasow aha, my ostatnio taki robilismy na zajeciach, tym bardziej ze kwasy sa wykorzystwyane na zajeciach tak samo jak inne produkty typu peeling

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu