Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Pytania
Autor Wiadomość

Admin 

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 17:24   

Tutaj można zadawać pytania dotyczące tego przedmiotu

annaweronika 

Wysłany: Wto 19 Lip, 2011 10:29   

u nas musimy sami szukać sobie praktyk czy ktoś wie może w jakich przedsiębiorstwach jest najlepiej odbywać praktyki

ma_rlena 

Wysłany: Nie 16 Wrz, 2012 11:07   

Czy odbywał już ktoś praktykę w banku? Gdzie mogę zdobyć przykładowy dzienniczek praktyk w banku?

jane599 

Wysłany: Pon 15 Kwi, 2013 08:35   

Czy w całej Polsce technik rachunkowości musi odbyć praktyki w banku i Urzędzie Skarbowym?

patts 

Wysłany: Nie 22 Gru, 2013 19:36   

jane599 napisał/a:
Czy w całej Polsce technik rachunkowości musi odbyć praktyki w banku i Urzędzie Skarbowym?

Ja odbyłam praktykę w biurze rachunkowym, z pewnością ma to z rachunkowością więcej wspólnego niż bank.

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

MariolaN 

Wysłany: Sob 12 Lip, 2014 21:04   

Hejka :)
Chciałabym się zapytać czy ktoś z Was odbył praktyki w biurze rachunkowym?
Czy na takich praktykach naprawdę można się czegoś nauczyć w sensie pracuje się w systemie księgowym np wprowadzając jakieś dokumenty do Symfonii :-) czy bardziej są to takie zajęcia jak np segregacja i archiwizacja dokumentów? :-/

oskar7373 

Wysłany: Czw 31 Lip, 2014 08:25   

MariolaN napisał/a:
Hejka :)
Czy na takich praktykach naprawdę można się czegoś nauczyć w sensie pracuje się w systemie księgowym np wprowadzając jakieś dokumenty do Symfonii :-) czy bardziej są to takie zajęcia jak np segregacja i archiwizacja dokumentów? :-/

to wszystko zależy od tego jak będą przeprowadzone praktyki. U mnie w biurze jak organizowałem praktyki dla ludzi z mojej grupy to było wszystko tj. segregacja i numeracja dokumentów, przygotowanie dokumentów do wprowadzenia, wprowadzanie dokumentów zarówno do Symfonii jak i do Rewizora bo biuro pracuje na obu programach.

MariolaN 

Wysłany: Sob 23 Sie, 2014 15:17   

Łatwo znaleźć prace w biurze rachunkowym? Tzn. tak po samych praktykach? Bez doświadczenia?

oskar7373 

Wysłany: Sob 23 Sie, 2014 15:42   

MariolaN napisał/a:
Łatwo znaleźć prace w biurze rachunkowym? Tzn. tak po samych praktykach? Bez doświadczenia?

Czasem się udaje znaleźć pracę w biurze bez praktyki ale najczęściej biura wymagają co najmniej 2 lat praktyki.

Domiii_06 

Wysłany: Pon 19 Sty, 2015 11:32   Dziennik Praktyki Zawodowej - jak wypełnić?!?!

Czy odbywał ktoś praktyki na kierunku technik rachunkowości? Jak uzupełnić dziennik praktyk? Mam parę dni, dalej nie wiem kompletnie co wymyślać... "wymyślać" dlatego, że jak większość załatwione mam praktyki "po znajomości" a dziennik uzupełnić musimy sami... POMOCY !

oskar7373 

Wysłany: Pon 19 Sty, 2015 12:16   Re: Dziennik Praktyki Zawodowej - jak wypełnić?!?!

Domiii_06 napisał/a:
Czy odbywał ktoś praktyki na kierunku technik rachunkowości? Jak uzupełnić dziennik praktyk? Mam parę dni, dalej nie wiem kompletnie co wymyślać... "wymyślać" dlatego, że jak większość załatwione mam praktyki "po znajomości" a dziennik uzupełnić musimy sami... POMOCY !

margarita654 

Wysłany: Pon 19 Sty, 2015 13:07   

MariolaN napisał/a:

na etat od razu ciężko, ale jak się pochodzi to w miarę spokojnie można na staż się dostać, a potem nawet zostać na stałe. Chociaż znam 2 biura, gdzie tylko ciągle to nowi "stażyści" robią

oskar7373 

Wysłany: Pon 19 Sty, 2015 13:18   

margarita654 napisał/a:
MariolaN napisał/a:

na etat od razu ciężko, ale jak się pochodzi to w miarę spokojnie można na staż się dostać, a potem nawet zostać na stałe. Chociaż znam 2 biura, gdzie tylko ciągle to nowi "stażyści" robią

U mnie w biurze z kilkunastu osób, które miały praktyki lub staże 4 albo 5 osób zahaczyło się na stałe. z mojej szkolnej grupy, której załatwiłem praktyki pracują 2 osoby, chwilowo na część etatu ale mają przejść na pełen.

Estridka 

Wysłany: Pią 19 Maj, 2017 11:50   

Czy ktoś z Was odbywał praktyki w księgowości w Urzędzie Gminy?

Mam tam 2 tygodnie praktyk. Od tygodnia jedyne, co robię to układanie alfabetycznie lub wg numeracji potwierdzeń odbioru decyzji wydanych przez Urząd... Cały tydzień zmarnowany, bo jak twierdzą "nie mamy teraz roboty i wszyscy czekamy na urlop"...

Chciałabym się czegoś nauczyć przez tydzień, który mi został. I pomyślałam o zrobieniu takiej listy, co mogliby mi tam pokazać, wytłumaczyć itp. żebym faktycznie coś poznała. W Urzędzie jest rachunkowość budżetowa - może ktoś miał z nią do czynienia i mógłby podpowiedzieć o co mogę zapytać? :)

codovky8 

Wysłany: Czw 01 Mar, 2018 19:34   

Witam. Gdzie polecacie załatwić sobie praktyki?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu