Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Kurs Instruktorski Ilan Lev
Autor Wiadomość

Onufry 

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016 11:53   Kurs Instruktorski Ilan Lev

METODA ILAN LEV w Europie

Zapraszamy na 5 dniowy intensywny trening metody Ilan Lev. Będziemy mieli zaszczyt i niezwykłą okazję by uczyć się od samego jej twórcy. Ilan Lev poprowadzi go osobiście, wraz z asystentami pierwszy raz w Europie. Trening ten będzie wprowadzeniem do metody i do certyfikowanego kursu, który rozpocznie się we wrześniu 2017 roku. Certyfikowany kurs obejmuje 5 modułów po 10 dni każdy ( rozłożonych na ok 2,5 roku praktyki - szczegółowy plan kursu podamy niebawem). Ukończenie wszystkich modułów stanowi całość programu i jest równoznaczne z uzyskaniem certyfikatu uprawniającego do pracy tą metodą.

“Podczas mojego warsztatu wprowadzającego, każda molekuła mojego ciała odczuwała radość i wolność. Za każdym razem podczas sesji mój umysł i ciało otwierało się na nieskonczone mozliwości. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak efektywnej metody. Z niecierpliwością czekam na uczenie się, uśmiechanie się i podążanie z Ilan Lev przez całe życie.” - Isabel Umali,performerka z Sleep No More.

Jesteśmy szczęsliwi zapraszając Was wszystkich na I-wszy warsztat Ilan Lev Method w Polsce!

Ilan Lev Method działa na rzecz poprawy potencjału człowieka, pomaga w usuwaniu problemów funkcjonalnych, rozwiązuje kwestie dotyczące niepełnosprawności fizycznej i urazów, problemów krążeniowych, łagodzi ból oraz pomaga rozwiązać problemy szkieletowe i stawów.

Celem warsztatów jest poznanie Ilan Lev Method, jej koncepcji i podstawowych narzędzi pracy oraz doświadczenie sposobu działania metody.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla trenerów i terapeutów pracy z ciałem, tancerzy i/lub ludzi, którzy chcą rozwijać swoją fizyczną świadomość. A także jest to zaproszenie dla tych, którzy chcą przyłączyć się do programu treningowego ILM, który odbędzie się w Polsce w latach 2017-19.

Formuła warsztatu: 5 dni, 7 godzin dziennie (w tym zajęcia ruchu i praktyki).

Termin: 1-5 grudnia 2016

Godziny: Zaczniemy 1-wszego grudnia rano i będziemy pracować 7 godzin dziennie, z przerwą na lunch

Cena warsztatu: 500 Euro
Do ceny należy doliczyć koszty wyżywienia i noclegów:
Pobyt za dobę (3 wegetariańskie posiłki + nocleg, kawa/herbata w ciągu dnia):
- w pokoju 2 osobowy 130 zł / osoba,
- w pokoju 3- 5 osobowy 120 zł / osoba,
- na strychu we własnym śpiworze 110 zł / osoba
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 150 Euro.
Przy rezygnacji z kursu zaliczka podlega zwrotowi do dnia 15.10.2016, po tym terminie zaliczki nie zwracamy.
Numer konta zostanie przesłany po zgłoszeniu się na kurs.

Miejsce: Kików 91a, 28-131 Solec Zdrój, Polska

Informacje dodatkowe:
1. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie.
2. Absolwenci otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w warsztacie wprowadzającym do Ilan Lev Method..
3, Ilość miejsc jest ograniczona, warsztat odbędzie się przy gwarantowanej minimalnej liczbie uczestników.
4. Warsztaty będą prowadzone osobiście przez Ilana Lev.
5. Prowadzenie kursu będzie wspierało od trzech do pięciu asystentów.
6. Kurs wprowadzający nie jest częścią certyfikowanego kursu.
7. Kurs będzie prowadzony w języku angielskim i tłumaczony na polski.

Zapraszamy do obejrzenia tego filmu o metodzie:
https://youtu.be/ZYzzu2LYvII

W celu uzyskania informacji i rezerwacji miejsca prosimy o kontakt:

Kontakt w Polsce:
Ilanlev.poland@gmail.com
Ksenia Opria +48 530 791 478
Dorota Kamecka +48 726 515 498
Aga Rybak +48 530 716 044

Kontakt w Izraelu:
Avishai Pollac
+972-50-8366324

Zapraszamy
www.ilanlev.org

P.S. Wiem że są jeszcze miejsca ile nie wiem ale jedno wam powiem opłaca się facet jest świetny znam tą metodę z warsztatów na których była ona wykorzystana do szybszej nauki.

Kubiczek 

Wysłany: Sro 21 Cze, 2017 11:44   

Rozważam zapisanie się na kierunek 'technik masażysta' i chciałabym zasięgnąć dokładniejszych informacji, zatem może znajdzie się ktoś, kto jest w trakcie edukacji w tym zakresie, albo już skończył i mógłby powiedzieć, jak to wygląda 'od kuchni'?

Wysłany: Pią 23 Cze, 2017 20:10   

Kubiczek napisał/a:
Rozważam zapisanie się na kierunek 'technik masażysta' i chciałabym zasięgnąć dokładniejszych informacji, zatem może znajdzie się ktoś, kto jest w trakcie edukacji w tym zakresie, albo już skończył i mógłby powiedzieć, jak to wygląda 'od kuchni'?
co chcesz wiedzieć dokładnie

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu