Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj
 Ogłoszenie 

NIEKTÓRE TESTY ZAWODOWE CZERWIEC 2014 Z ODPOWIEDZIAMI DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE www.testy.egzaminzawodowy.info

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin 2013
Autor Wiadomość

magda694 

Wysłany: Sro 23 Sty, 2013 13:43   

ewelinita86 napisał/a:
rozporządzenie w sprawie służby bhp i rozporządzenie odnośnie szkoleń chyba każdy z nas ucząc się musial sobie druknąć
warto jeszcze przeczytać je ze zrozumieniem a nie gawędzić guzik wiedząc
masz technika bhp jak zdasz egzamin (bez zdanego egzaminu nie ma zawodu i wtedy cała szkoła do d...)
jak mamy technika to pracodawca może zatrudnić nas na stanowisku INSPEKTORA BHP tworzy w ten sposób służbę bhp która ma swoje obowiązki (należy pamiętać że pracodawca musi wysłać nas na szkolenie dla slużby bhp tak jak każdego innego pracownika na szkolenia okresowe wysyła)
my jako służba bhp prowadzimy szkolenia wstępne, sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego ocenę stanu bhp, protokoł powypadkowy czy statystyczną kartę wypadku przecież są to nasze podstawowe obowiązki
do prowadzenia szkoleń okresowych trzeba by było założyć firmę
nabywając praktyki zmienia się nasze stanowisko np na starszego inspektora i tyle
NO WŁAŚNIE , koleżanka opisała szczegółowo o co chodzi, wielkie BRAWA za konkrety mniemam, że wyjaśnienie jest dla wszystkich jasne , pozdrawiam

Skandalistka 

Wysłany: Sro 23 Sty, 2013 18:56   

ewelinita86 napisał/a:
rozporządzenie w sprawie służby bhp i rozporządzenie odnośnie szkoleń chyba każdy z nas ucząc się musial sobie druknąć
warto jeszcze przeczytać je ze zrozumieniem a nie gawędzić guzik wiedząc
masz technika bhp jak zdasz egzamin (bez zdanego egzaminu nie ma zawodu i wtedy cała szkoła do d...)
jak mamy technika to pracodawca może zatrudnić nas na stanowisku INSPEKTORA BHP tworzy w ten sposób służbę bhp która ma swoje obowiązki (należy pamiętać że pracodawca musi wysłać nas na szkolenie dla slużby bhp tak jak każdego innego pracownika na szkolenia okresowe wysyła)
my jako służba bhp prowadzimy szkolenia wstępne, sporządzamy ocenę ryzyka zawodowego ocenę stanu bhp, protokoł powypadkowy czy statystyczną kartę wypadku przecież są to nasze podstawowe obowiązki
do prowadzenia szkoleń okresowych trzeba by było założyć firmę
nabywając praktyki zmienia się nasze stanowisko np na starszego inspektora i tyle

dokłądnie się z Tobą zgadzam:)))

bleblo 

Wysłany: Czw 24 Sty, 2013 16:12   

Ondi92 napisał/a:
Wpisywał ktoś w ocenie ryzyka zawodowego na egzaminie praktycznym skróty, zamiast pełnych wyrazów, w metodzie 3-stopniowej? (np. D- duże, M- małe, Ś- średnie itp.)

ja na swoim egzaminie też z braku czasu pisałam skrótowo w sumie nie pamiętam czy w tym amoku dorabiałam legende czy to była oczywista oczywistośc co znaczą takowe skróty... Zdałam egzaminy, ucięli mi kilka punktów, ale raczej sądzę, że za estetykę pracy, bo na prawdę jest tak mało czasu, że momentami pisze się wszystko co przychodzi a myśl.

Tomek1983 napisał/a:
a jeżeli zakład w którym pracuje zatrudni mnie na 1/2 etatu dodatkowo jako behapowca
też nie mogę nic robić bez praktyki??

Nie jest istotne na ile Cie zatrudni, ważne aby było jasno określone w umowie o pracę Twoje stanowisko, czyli inspektor ds bhp. Jeżeli w danej firmie jesteś nie wiem księgowym + dodatkowo zajmujesz się działką związaną z bhp, to jasno w umowie musisz mieć zaznaczone.

Dla mnie najbardziej przerażający jest fakt, że osoby, które dopiero co zdały egzaminy na inspektora palą się tak ochoczo do prowadzenia szkoleń... właściwie szkolenia wstępne - instruktaż stanowiskowy jak najbardziej można przeprowadzić, orz również, lecz z tymi okresowymi to bym się wstrzymała, bo chociaż nie jest to zabronione prawem trzeba nabyć wiedzy do tego stopnia, by sprawnie realizować program szkolenia jak również odpowiadać na dociekliwe, prowadzące czasem do kompromitacji pytania starych pracowników (a co mi tu młoda będzie gadała...). poza tym trzeba skończyć kurs "METODYKA PROWADZENIA SZKOLEŃ BHP" ;]

Skandalistka 

Wysłany: Nie 27 Sty, 2013 12:21   

:-P kochani,kiedy oficjalne wyniki??? :?: :mrgreen:

bleblo 

Wysłany: Nie 27 Sty, 2013 12:26   

Skandalistka napisał/a:

Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną dyplomów do szkół – 28 lutego 2013 r. (data wydania dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe: 28 lutego 2013 r.).

* źródło CKE

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Skandalistka 

Wysłany: Nie 27 Sty, 2013 15:16   

bleblo napisał/a:
Skandalistka napisał/a:

Przekazanie przez okręgową komisję egzaminacyjną dyplomów do szkół – 28 lutego 2013 r. (data wydania dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe: 28 lutego 2013 r.).

* źródło CKE

no to mamy miesiąc jeszcze czekania:))

lisir 

Wysłany: Wto 05 Lut, 2013 22:57   

Jak nie zda jednego części do kogo się idzie jak szkoły już nie ma?

magda694 

Wysłany: Sro 06 Lut, 2013 14:23   

lisir napisał/a:
Jak nie zda jednego części do kogo się idzie jak szkoły już nie ma?
do najbliższego sekretariatu

[ Dodano: Sro 06 Lut, 2013 14:24 ]
ŻAKA

Krisbhp 

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013 18:55   

Zbyt długo to sprawdzanie trwa. tyle czasu w niepewności jest dużym czynnikiem psychonerwowym i powoduje dyskomfort psychiczny. A jeszcze jak się ma PIP na głowie w firmie to już w ogóle :roll:

Pozdrawiam przyszłych BHP-ców ;-)

Skandalistka 

Wysłany: Czw 07 Lut, 2013 22:18   

Krisbhp napisał/a:
Zbyt długo to sprawdzanie trwa. tyle czasu w niepewności jest dużym czynnikiem psychonerwowym i powoduje dyskomfort psychiczny. A jeszcze jak się ma PIP na głowie w firmie to już w ogóle :roll:

Pozdrawiam przyszłych BHP-ców ;-)

hehhe damy radę,jeszcze 2 tygodnie .

Pozdrówki:)))

lisir 

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 09:32   

magda694 napisał/a:

ŻAKA

Czyli można iść do innej szkoły gdzie dany zawód mają swoim programie nauczania? Bo mam obawy że kilka procent mu uciekło przez mój błąd, który polega na pomylenie i przewróceniu dwóch kartek na raz, co dało połowie pracy dwie puste kartki. Dodatku to nie jest ani 50% aby zdać tylko wygórowanie 75%. Bo bym nie obaw że zdałem.

magda694 

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 13:16   

lisir napisał/a:
magda694 napisał/a:

ŻAKA

Czyli można iść do innej szkoły gdzie dany zawód mają swoim programie nauczania? Bo mam obawy że kilka procent mu uciekło przez mój błąd, który polega na pomylenie i przewróceniu dwóch kartek na raz, co dało połowie pracy dwie puste kartki. Dodatku to nie jest ani 50% aby zdać tylko wygórowanie 75%. Bo bym nie obaw że zdałem.
e?????nie rozumiem pytania ,jeszcze raz proszę

dagusia_sc 

Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 18:04   

[/guote]Czyli można iść do innej szkoły gdzie dany zawód mają swoim programie nauczania? Bo mam obawy że kilka procent mu uciekło przez mój błąd, który polega na pomylenie i przewróceniu dwóch kartek na raz, co dało połowie pracy dwie puste kartki. Dodatku to nie jest ani 50% aby zdać tylko wygórowanie 75%. Bo bym nie obaw że zdałem.[/quote]

Tak czyli można iść do innej szkoły gdzie mają ten kierunek, ale trzeba się dowiedzieć od dyrektora chyba czy pozwolą Ci tam u nich zdawać :D

i nie koniecznie musi to być ŻAK ale tego już na 100% nie jestem pewna :D
Pozdrawiam

lisir 

Wysłany: Wto 12 Lut, 2013 21:34   

dagusia_sc napisał/a:

Dzięki ale mam nadzieję, że zdałem tą część. Co miałem napisać napisałem(może brakuje kilku informacji, które normalnie po egzaminie na spokojnie sobie przypomniałem). Pracy można sprawdzać przez listę kontrolną, a na egzaminie trzeba się wyrobić z czasem. A pracy zawsze można to zrobić nawet kilka dni.

Maciej14 

Wysłany: Czw 14 Lut, 2013 08:29   

Szkoda, że trzeba czekać z poprawką do stycznia . W czerwcu tez powinni pozwolić powtarzać egzamin praktyczny.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu