Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin czerwiec 2012
Autor Wiadomość

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:17   

nawet jak to jest blad oke to sie nie przyznaja :-) mozliwe ze szystkim zalicza

sylwiako90 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:19   

ale jaka mase tabletkowa bo ja widzialam ten egzamin i nie wiem w dalszym ciagu o co chodzi... z tego co widzialam to podali tabelke ze byly dwie dawki encortonu tyle ze byly podane w g a w rp w mg... no ale zrobili afere i zaliczyli obliczenia...

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:21   

sylwiako90 napisał/a:
ale jaka mase tabletkowa bo ja widzialam ten egzamin i nie wiem w dalszym ciagu o co chodzi... z tego co widzialam to podali tabelke ze byly dwie dawki encortonu tyle ze byly podane w g a w rp w mg... no ale zrobili afere i zaliczyli obliczenia...

jeszcze byla jakas rp co byla coff n.benz.
w fp byla podana do cofeina i coff n.benz inna droga podania ale dokladnie nie pamietam jak to bylo

ale oke robi sobie jaja z ludzi

sylwiako90 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:21   

ale niech sie nie przyznaja nie wymagam tego od nich tylko niech cos z tym zrobia bo skoro polowa polski tak napisala a polowa nie to cos w tym jest... bo co innego gdyby kilka osob obnizylo.... ode mnie z grupy 3 nie obnizyly na 13 osob...

[ Dodano: Czw 21 Cze, 2012 19:23 ]
no z ta cofeina widzialam podali chyba monografie tabletek...a jesli chodzi o Pabialgine to w ogole przegieli...

sylwia_sylwia 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:24   

sa moze odp.do 2 polowy egzaminu teoretycznego ? z prawa i przedsiebiorczosci ?

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:24   

sylwiako90 napisał/a:
ale niech sie nie przyznaja nie wymagam tego od nich tylko niech cos z tym zrobia bo skoro polowa polski tak napisala a polowa nie to cos w tym jest... bo co innego gdyby kilka osob obnizylo.... ode mnie z grupy 3 nie obnizyly na 13 osob...

u mnie gr 19 osob nikt nie obnizal , semestr wieczorowy 4 nie obnizylo na 14 . w innej szkole wszyscy obnizyli. a w 3 szkole nikt nie obnizal

[ Dodano: Czw 21 Cze, 2012 19:26 ]
sylwia_sylwia napisał/a:
sa moze odp.do 2 polowy egzaminu teoretycznego ? z prawa i przedsiebiorczosci ?

sa :)

1
http://www.cke.edu.pl/ima...yczny_122_k.pdf

2
http://www.cke.edu.pl/ima...ii%20_122_k.pdf

noris26 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:28   

fbbrips napisał/a:
[ Dodano: Czw 21 Cze, 2012 19:14 ]
sylwiako90 napisał/a:
noris26 napisał/a:
bardzo chętnie się przyznam ja mi udowodnisz, że to Ty masz rację.
W FP VI też nie ma.

Popieram "noris 26"dokladnie w VI jest ze j.m/g ale w zwykle stosowanych... tu nie chodzi o to czy ktos zrobil blad czy nie czy o jakies przyznawanie tylko o to że nas wprowadzili w bląd i po raz kolejny powtarzam ze po to dolaczaja dokumenty zeby na nich byly zawarte informacje z ktorych korzystamy a nie ze mamy sie czegos domyslac to tak jakby Ci nie podali wartosci etanolu bo powinienes/as to wiedziec po 2 latach nauki... brak slow jesli chodzi o ten egzamin... ciekawe jak sie do tego ustosunkuja...

a co powiesz na to ze sie odwolywali rok temu chyba jak nie bylo podanej masy tab. odpowiec z Oke byla taka ze uczniowie powinni taka rzecz wiedziec .
Sprawa pozniej ucichla ale podobno zaliczyli wszystkim obliczenia

jak nie było napisane masz jak wół 0,01 - 0,225, 0,02-0,235. Czytać ze zrozumieniem nie umiesz a innym to zarzucasz.

sylwiako90 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:28   

no wiec wlasnie... ja zawiesiny mialam z jedna babka w ogole nie bylo o tym wzmianki, 2 miesiacze [przed egzaminem zmienili nam nauczyciela gdzie mielismy dopiero skonczone plynne postacie. z nowa przerabialismy zawiesiny i tez nie bylo o tym wzmianki... takze ogolnie brak slow...

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:30   

sylwiako90 napisał/a:
no wiec wlasnie... ja zawiesiny mialam z jedna babka w ogole nie bylo o tym wzmianki, 2 miesiacze [przed egzaminem zmienili nam nauczyciela gdzie mielismy dopiero skonczone plynne postacie. z nowa przerabialismy zawiesiny i tez nie bylo o tym wzmianki... takze ogolnie brak slow...

ja przerobilem wszystko i do kazdego dzialu byly po 2 projekty . i starczylo nam czasu na powtorki od marca

marysiafisia 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:31   

Mógłby ktoś napisać jak powinien wyglądać opis sterylizacji...opisywaliście każdą substancje jak i w ilu stopniach wyjaławialiście? ze sprzętem tak samo?

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:34   

marysiafisia napisał/a:
Mógłby ktoś napisać jak powinien wyglądać opis sterylizacji...opisywaliście każdą substancje jak i w ilu stopniach wyjaławialiście? ze sprzętem tak samo?

ja w lozy robilem . sprzet w byl wyjalowiony w autoklawie , pozniej przenioslem wszystko do lozy ktora wczesniej zdezynfekowalem . lampa i nawiew wlanczam , pozniej po 30min wylanczam lampe uv , nawew laminarny jest caly czas wlaczony w czasie pracy , :) tak w skrocie
Ostatnio zmieniony przez Czw 21 Cze, 2012 19:36, w całości zmieniany 1 raz  

sylwiako90 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:36   

no a my przez pierwszy rok pisalismy jakies glupoty a w drugim robilismy rp i wykonywalismy i projektow tez troche pisalismy ale jesli chodzi o nystatyne to nie wiedzialam o tym, co innego gdybym ja sie czegos nie douczyla a tu po prostu tego nie mialam i jestem podwojnie wsciekla bo ledwo ze kasa poszla na szkole to jeszcze jak teraz nie zdam egzaminu przez glupia nystatyne to mnie szlak trafi... no wlasnie "noris26" byly te tabletki podane tak wlasnie cos mi sie kojarzylo dlatego nie rozumialam co oni do mnie mowia bo to juz ktoras osoba... a tu ewidentnie nie bylo podane!!!!!!!!!!!!! a jesli chodzi o dawki to nie mownie ze to byla zwykle stosowana bo byllo na srodku wiec to tez bylo dziwne...

noris26 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:39   

fbbrips napisał/a:
sylwiako90 napisał/a:

ja przerobilem wszystko i do kazdego dzialu byly po 2 projekty . i starczylo nam czasu na powtorki od marca

widocznie nie dokładnie przerobiłeś skoro zawiesiny w parownicy robisz

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:39   

sylwiako90 napisał/a:
no a my przez pierwszy rok pisalismy jakies glupoty a w drugim robilismy rp i wykonywalismy i projektow tez troche pisalismy ale jesli chodzi o nystatyne to nie wiedzialam o tym, co innego gdybym ja sie czegos nie douczyla a tu po prostu tego nie mialam i jestem podwojnie wsciekla bo ledwo ze kasa poszla na szkole to jeszcze jak teraz nie zdam egzaminu przez glupia nystatyne to mnie szlak trafi... no wlasnie "noris26" byly te tabletki podane tak wlasnie cos mi sie kojarzylo dlatego nie rozumialam co oni do mnie mowia bo to juz ktoras osoba... a tu ewidentnie nie bylo podane!!!!!!!!!!!!! a jesli chodzi o dawki to nie mownie ze to byla zwykle stosowana bo byllo na srodku wiec to tez bylo dziwne...

najlepiej uniewaznic egzamin i zeby wszyscy pisali od nowa

sylwia_sylwia 

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 19:40   

fbbripsdzieki :)
za calosc 1 i 2 czesc mam 70% , moglo byc lepiej , nie potrzebnie zmienialam odpowiedzi .
Teraz czekamy na praktyczny.

Nie zmniejszylam dawki. Wsumie na logike bo mysle sobie " nie mozliwe aby bylo jej tak malo w calej zawiesinie".

Nie rozpuscilam natomiast prednisolonu w etanolu tylko roztarlam z proszkami.

Wszysko w warunkach jalowych. Jak bedzie te 75% to bedzie ryk ze szczescia ;)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu