Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy styczeń 2013
Autor Wiadomość

marchewka11 

Wysłany: Czw 17 Sty, 2013 19:53   

a to już lepiej. Dzięki :)

AnczyskoM 

Wysłany: Czw 17 Sty, 2013 21:19   

masakra ja też sie nie spodziewałam zeskanowałam to bo może by umiał ktos to porządnie tak jak powinno być i byśmy wiedziały jak to tak naprawde powinno być..ale nie wiem zabardzo jak wrzucić tu temat bo dopiero sie zarejestrowałam :-/

kari00 

Wysłany: Czw 17 Sty, 2013 21:34   

My robiłysmy na zabegach biust..
i ruchy głaskania rozcierania ugniatania oklepywania i wibracji wszystko było. delikatnie ale było.
i moja Pani profesir mówiła że jak najbardziej.

Ja robiłam najpierw demakijaż i tonizacje później peeling enzymatyczny nast masaż później ampułka i na gazie dawała algi i krem końcowy.

a jak ze składnikami aktywnymi.
i jak zalecenia do domu.?
bo powiem szczerze że te kosmetyki z częstotliwościa ich używania to mnie zaszokowali..:D

kaktuss 

Wysłany: Pią 18 Sty, 2013 12:09   

na poczatku myślałam też tylko o serum i masce odżywczej, ale zrobiłam z gipsową

zrobiłam tak: mleczko, tonik, peeling enzymatyczny, serum, masaż na kremie regenaracyjnym, maska odżywcza i na to gaza i gips aby lepiej się wchłonęło, ale chyba przesadziłam (a zrobiłam tak bo czytałam, ze pod gips dawał ktoś maske kolagenową...)

heheh ciekawa jestem wyników :roll:

kikamika1990 

Wysłany: Pią 18 Sty, 2013 17:58   

prosze o przesłanie mi arkuszu z pisemnego mail: kikamika1990@wp.pl

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2013 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

szerelem 

Wysłany: Nie 20 Sty, 2013 10:54   

Mam mieszane uczucia po egzaminie . Z jednej strony wszystko ( no może poza składnikami aktywnymi ! ) mam tak jak w książce KOSMETYKA STOSOWANA na podstawie której ponoć się tworzy pytania , a z drugiej strony razem z dziewczynami napisałyśmy : demakijaż , peeling enzymatyczny , masaż na kremie serum + maska gipsowa , maska odżywcza , maska ziołowa i na koniec krem .

" Najfajniej " było jak musiałam wymyśleć zioła do maski ziołowej . Dostałam takiego zaćmienia, że dobre 10 min siedziałam i się zastanawiałam ... jakie są zioła na świecie . I nic mi się nie przypomniało
Rzutem na taśmę napisała o nagietku ( jak się potem okazało to trafiłam ) Ehhh więcej szczęścia niż rozumu !!!

Rany , jak ja bym chciała mieć możliwość wglądu do tych wypocin , bo jak mam czekać do 28 lutego to chyba osiwieję .

Nauczone doświadczeniem z poprzedniego semestru gdzie pani od kosmetyki powiedziała dziewczynom , że na biuscie można zrobić MIKRODERMABRAZJĘ ... jak jeden mąż teraz pisałyśmy , że jak peeling to maksymalnie delikatny !!! Nie muszę chyba dodawać , że poprzedni cały semestr ... nie zdał . No , ale cóż się dziwić jak wykładowca wbija nam , że ... obłączek jest ... pod paznokciem , a to białe na paznokciu to ma jakąś dziwną nazwę na H.

kaktuss 

Wysłany: Nie 20 Sty, 2013 20:46   

szerelem tzn napisałaś że zrobiłaś te wszystkie maski ??? :roll:

szerelem 

Wysłany: Sob 16 Lut, 2013 15:37   

kaktuss napisał/a:
szerelem tzn napisałaś że zrobiłaś te wszystkie maski ??? :roll:

Tak , wolałam napisać wszystko niż coś pominąć ... bo diabli wiedzą co z tego co było do wyboru oni uznają za ważne a co za ważniejsze . Jedyna myśl jaka mi przyświecała ... NIE SZKODZIĆ !!!! Wydawało mi się , że lepie dać więcej niż ma czegoś zabraknąć . W sumie skóra była w kiepskim stanie , więc się jej należało ;))

ozzka 

Wysłany: Sob 23 Lut, 2013 14:24   egzamin zawodowy czerwiec 2013 technik usług kosmetycznych

hej wam :-> czy przygotowuje sie moze ktos do egzaminu zawodowego w czerwcu 2013???

[ Dodano: Sob 23 Lut, 2013 17:34 ]
nikt sie nie przygotowuje;p

flizabela 

Wysłany: Sro 27 Lut, 2013 10:55   

Hej Dziewczyny ;) Ma już Ktoś może wyniki na swoim oke albo w szkole? Szczerze mówiąc liczyłam, że wprowadzą je na obieg w krk trochę wcześniej, ale niestety nerwówa trwa...

anialag 

Wysłany: Sro 27 Lut, 2013 13:21   

nam powiedziano ze wyniki sa jutro i mamy przyjsc osobiscie do szkoly by sie dowiedziec

flizabela 

Wysłany: Sro 27 Lut, 2013 22:38   

Ja napisałam w końcu maila do sekretariatu. Babeczka odpisała, że jutro wyniki będą na oke a dyplomy dotrą do nich kilka dni później.. No nic - dzięki za odpowiedź ;) Jutro pracuję "na rano" więc cały dzień do wieczora przyjdzie mi się jeszcze chyba podenerwować bo wątpię, żeby umieścili to jakoś rano.

anialag 

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013 10:03   

Nie rozumiem co to jest to OKE? ja bylam w szkole i wyniki dotra do nich po południu
Gdzie można sprawdzic wyniki w internecie i w jaki sposob?

[ Dodano: Czw 28 Lut, 2013 10:08 ]
Patrze na stronie Okregowej Komisji Egz. ale nie widze wyników

vanilla444 

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013 14:35   

Hej :-)

Ja już rano odebrałam dyplom ;-)

A jak wam poszło? Zdałyście?

tutaj można sprawdzić wyniki (o ile macie hasła, bo nam nie dali i musiałam do szkoły iść się dowiedzieć czy zdałam):

https://www.oke.krakow.pl/sio/login_form.php

anialag 

Wysłany: Czw 28 Lut, 2013 16:16   

Zdałam :) bardzo jestem szcześliwa :)
troche mi sie pofarciło bo częśc praktyczną na 79% hehe ale tak czułam że na granicy moge być

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu