Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu bhp
Autor Wiadomość

krycha6337 

Wysłany: Nie 08 Gru, 2013 09:23   

Elaela napisał/a:
Do egzaminu coraz bliżej a tu poważna nieścisłość się wkradła- otóż w informatorze podają, że w teście na egzaminie zawodowym jest tylko jedna poprawna odpowiedź a tymczasem na stronie szkoły pojawiły się informacje na temat egzaminu zawodowego że test jest wielokrotnego wyboru...i co Wy na to ? jakie macie wiadomości na ten temat ? a Przeczucia może jakieś konkretne ?

Patrząc na klucze na stronie CKE jest to test jednokrotnego wyboru

http://www.cke.edu.pl/ima...2013_10_X_k.pdf

tadeusz21 

Wysłany: Wto 10 Gru, 2013 19:07   

kto mi odpowie jak poprawnie ocenić końcowe ryzyko zawodowe, jeżeli jedno zagrożenie jest na poziomie dużym a wszystkie pozostałe na małym
oraz jak ocenić końcowe ryzyko, jeżeli 5 zagrożeń jest na poziomie małym a 5 na średnim ?

madeleine06 

Wysłany: Wto 17 Gru, 2013 00:42   

slyszałam ze moze byc zamiast projektu poszkodowany świadek i protokół myslicie ze to naprawde mozliwe?

gosia_m83 

Wysłany: Sro 18 Gru, 2013 22:21   Egzamin styczeń 2014

Czy ktoś wie na jakich to nowych zasadach będziemy zdawać ten egzamin, czym bedzie się różnił od starych zasad?

[ Dodano: Sro 18 Gru, 2013 22:24 ]
A czy testy ze strony http://www.testy.egzaminzawodowy.info/ to testy z egzaminów i czy jest sens zeby sie z nich uczyc?

liloo_liloo 

Wysłany: Sro 25 Gru, 2013 22:43   Re: Egzamin styczeń 2014

gosia_m83 napisał/a:

[ Dodano: Sro 18 Gru, 2013 22:24 ]
A czy testy ze strony http://www.testy.egzaminzawodowy.info/ to testy z egzaminów i czy jest sens zeby sie z nich uczyc?

jest tekie info na stronie:>>>KLIK<<<
Cytat:
Większość pytań pochodzi z prawdziwych lub próbnych egzaminów zawodowych, opracowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w poprzednich latach.

ja rozwiązuję te testy, robię też praktyczne - na czas - w/g starych zasad chociaż zdaję po nowemu. jest to jakiś sposób na powtórki ;P

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

minutka90 

Wysłany: Czw 26 Gru, 2013 13:48   Re: Egzamin styczeń 2014

[quote="gosia_m83"]Czy ktoś wie na jakich to nowych zasadach będziemy zdawać ten egzamin, czym bedzie się różnił od starych zasad?

no właśnie... wie ktoś coś więcej?? bo mnie to przeraża... miejmy tylko nadzieje ze na początek nie dadza nic trudnego... i będą nas delikatniej oceniac....

[ Dodano: Czw 26 Gru, 2013 13:48 ]
[quote="gosia_m83"]Czy ktoś wie na jakich to nowych zasadach będziemy zdawać ten egzamin, czym bedzie się różnił od starych zasad?

no właśnie... wie ktoś coś więcej?? bo mnie to przeraża... miejmy tylko nadzieje ze na początek nie dadza nic trudnego... i będą nas delikatniej oceniac....

liloo_liloo 

Wysłany: Czw 26 Gru, 2013 19:58   

Trzeba chyba dokładnie przestudiować informator o nowym egzaminie. Wiem że etap praktyczny będzie w formie pisemnej. Skoro jest mniej czasu będzie też mniej do zrobienia. Może będą ominięte wypisywanie założeń z oceną spełnienia wymagań?
Myślę że bardzo praktyczny od starej wersji odbiegać nie będzie. Sądząc po tym jak były formułowane treści zadań z lat poprzednich - wniosek mam jeden - trzeba podejść do tego spokojnie i ze zrozumieniem czytać. I na pewno trzeba umieć wyciągać z tekstu najistotniejsze kwestie - po to by się zmieścić w czasie.

minutka90 

Wysłany: Sob 28 Gru, 2013 20:39   

czytaliśmy z nauczycielami informator... i przeraziła mnie kwestia np. wypadku w zadaniu praktycznym... albo było wspomniane coś o chorobach zawodowych... nerwy coraz większe bo egzamin coraz bliżej... tylko szkoda, że nie dali wcześniej żadnych informacji...
ale... damy radę - mam nadzieję :)

[ Dodano: Sob 28 Gru, 2013 20:42 ]
madeleine06 napisał/a:
slyszałam ze moze byc zamiast projektu poszkodowany świadek i protokół myslicie ze to naprawde mozliwe?

mam nadzieję, że nie...

myszeczkaania 

Wysłany: Sob 28 Gru, 2013 20:48   

ma ktoś może rozwiązanie egzaminu praktycznego z czerwca 2013 (bo np. ćw w szkole z wykładowcą) sama się uczę i nie mam za bardzo jak się sprawdzić a tego na stronie egz. zawodowy info nie ma...;/ słyszeliście coś o tym że niektórzy mają zdawać eg. 9-10 stycznia (ja się do nich zaliczam) i nie bardzo wiem dlaczego mam inaczej niż reszta 14-15 stycznia...;/

liloo_liloo 

Wysłany: Nie 29 Gru, 2013 09:02   

myszeczkaania napisał/a:
słyszeliście coś o tym że niektórzy mają zdawać eg. 9-10 stycznia (ja się do nich zaliczam) i nie bardzo wiem dlaczego mam inaczej niż reszta 14-15 stycznia...;/
ja też zdaję 9-10 styczeń - to jest nowy egzamin na bazie nowej podstawy programowej dlatego taki termin. po staremu zdają 14-15 stycznia

101kasia 

Wysłany: Nie 29 Gru, 2013 13:38   więcej założeń niż wymogów

Witam
Rozwiązuję zadanie z czerwca 2009r (mechanik samochodowy).
Zrobiłam w tabelce 2 i 3 zadanie. Założeń wyszło mi 24 ale nie mam wszystkich wymagań wynikających z załączników, co wtedy się robi mam stawiać kreski przy tych założeniach, czy coś innego?

myszeczkaania 

Wysłany: Nie 29 Gru, 2013 14:00   

to świetnie bo nic o tym nie wiedziałam (dyrektor wmawiał że egzamin po staremu, a może ktoś wie czym się różni ten nowy egzamin tak bardzo konkretnie jeśli chodzi o BHP... jestem jeszcze bardziej przerażona...

liloo_liloo 

Wysłany: Nie 29 Gru, 2013 14:51   

Cytat:
Założeń wyszło mi 24 ale nie mam wszystkich wymagań wynikających z załączników, co wtedy się robi mam stawiać kreski przy tych założeniach, czy coś innego?
Ja piszę w kolumnie z wymaganiami z załączników "Informacja wynikająca z tekstu" a w kolumnie z oceną spełnienia wymagan - stawiam kreskę

Cytat:
to świetnie bo nic o tym nie wiedziałam (dyrektor wmawiał że egzamin po staremu, a może ktoś wie czym się różni ten nowy egzamin tak bardzo konkretnie jeśli chodzi o BHP... jestem jeszcze bardziej przerażona...

u nas dyrektorka mówiła że będzie Ocena Ryzyka Zawodowego. Ale wiadomo - to tylko przypuszczenia. Ja osobiście obstawiam coś na wzór starego egzaminu tyle że bez tabelki z oceną spełnienia wymagań - bo jest mniej czasu.
Masz nowy informator o egzaminie?

myszeczkaania 

Wysłany: Pon 30 Gru, 2013 10:35   

znalazłam jakiś co jest dużo screenów komputerowych ale nie wiem czy to to? Informator o egzaminie potwierdzającym kwalifikacje
w zawodzie Technik bezpieczeństwa i higieny pracy 325509 w pdf-ie.
piszemy obie części na komputerach czy tylko teorię-pytania zamknięte...?

Elaela 

Wysłany: Pon 30 Gru, 2013 12:34   

Widzę, że panika coraz większa im bliżej egzaminu. Też zdaję 9, 10 stycznia i nie bardzo wiem na co liczyć, najlepiej na siebie i opanowanie. Ogólnie wiadomo, że ma byc łatwiej niż do tej pory ale różnie na to patrzymy, bo nie dla każdego to samo będzie łatwe co dla innych. W informatorze jest podane co może być na praktycznym i odbiega bardzo od starego egzaminu oprócz oceny ryzyka. Nie ma co przewidywać i panikować a wziąć się za powtórki.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu