Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin czerwiec 2012
Autor Wiadomość

Acilla 

Wysłany: Sro 16 Maj, 2012 17:06   egzamin czerwiec 2012

Jak tam przygotowania do egzaminu niestety zblizajacego sie duzymi krokami.. Co obstawiacie jakies przypuszczenia ? Nam pani doktor obstawia mieszanki i maści. Niestety mieszanki z jakimis mega niezgodnosciami... Wgl spotkalam sie z niektórymi wypowiedziami ze egzamin jest 19 czerwca. Jak to mozliwe u nas w szkole jest informacja ze jest czesc pisemna 18 a czesc praktyczna 20

lena00 

Wysłany: Sro 16 Maj, 2012 19:15   

U nas tez jest 18 i 20 czerwca ;-)
Ja mam nadzieje ze nie bedzie maści, aczkolwiek boje sie !

Acilla 

Wysłany: Sro 16 Maj, 2012 21:00   

masci nie sa takie zle wystarczy zrozumiec podstawowe zasady i zawsze jest bezpieczna opcja "zawieszenia" jezeli nie ma sie pewnosci. Mieszanki maja wiecej liczenia i te niezgodnosci... a Luminal bije poprostu wszystko na leb.. Pan numer 1 do niezgodnosci :) a krople oczne to juz wgl porazka

Wafellos 

Wysłany: Sro 16 Maj, 2012 22:16   

maści pół bidy,ale krople lub mieszanki z jakimiś niezgodnościami..Może byc problem ; P

lena00 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2012 10:09   

Jak kto co woli :-D choć akurat za kroplami tez nie przepadam :-P
Pewnie wymyśla coś extra, a o kluczu to juz nie wspomne :-/

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2013 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Wysłany: Czw 17 Maj, 2012 12:16   

witam:)też w tym roku zdaję egzamin i chciałabym się zapytać czy nie ma ktoś może jakiejś recepty z kroplami robionymi w warunkach antyseptycznych w formie opisanego już projektu?bo u nas w szkole nie było wogóle tego typu recept;/

Wafellos 

Wysłany: Czw 17 Maj, 2012 19:30   

Nie ma co się też przejmowac na zapas ; ) , miesiąc intensywnej nauki, powtórek i jakoś może to będzie, hah.. ; d

Wiola
Gość

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 12:13   

ewelinka2801 napisał/a:
witam:)też w tym roku zdaję egzamin i chciałabym się zapytać czy nie ma ktoś może jakiejś recepty z kroplami robionymi w warunkach antyseptycznych w formie opisanego już projektu?bo u nas w szkole nie było wogóle tego typu recept;/

witam , ja mam taki projekt ;)

polishman91
Gość

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 12:29   

Wiolu skoro posiadasz projekt z aseptyką prześlij proszę i mnie na: polishman91@gmail.com
Będę wdzięczny ;-)

stopka
Gość

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 12:47   

Wiola napisał/a:
ewelinka2801 napisał/a:

Czy moglabys przeslac i dla mnie?
dorota@grajewo.org
dziekuje:)

Wiola
Gość

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 14:50   

stopka napisał/a:
Wiola napisał/a:
ewelinka2801 napisał/a:

Czy moglabys przeslac i dla mnie?
dorota@grajewo.org
dziekuje:)

mała pomyłka, projekt z globulek dopochwowych wykonywany jałowo ze wzgledu na antybiotyk. Moje niedoczytanie. Sorki

a tak w ogole, jak ida powtorki ? czego sie spodziewasz na egz? pozdrawiam

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 15:23   

Wiola napisał/a:
ewelinka2801 napisał/a:

mój email:gwiazdeczka28011990@o2.pl
będę wdzięczna za projekt:)

[ Dodano: Pią 18 Maj, 2012 15:28 ]
powtarzanie idzie całkiem dobrze:)ciężko powiedzieć,co może być:)w zeszłym roku nikt się nie spodziewał czopków,a były:P oczywiście w szkole my tylko bawiliśmy się z mieszankami,bo to napewno będzie a były czopki:P i oczywiście przez nie większość osób nie zdała;/w tym roku podchodzę drugi raz,ale tylko do praktyki:)
obstawiamy,że będzie mieszanka z bromkami czyli sól erlenmayera albo krople do użytku wewnętrznego:)
chyba,że komisja zaskoczy wogóle czymś innym:P

Wiola
Gość

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 16:09   

ewelinka2801 napisał/a:
Wiola napisał/a:
ewelinka2801 napisał/a:

mój email:gwiazdeczka28011990@o2.pl
będę wdzięczna za projekt:)

[ Dodano: Pią 18 Maj, 2012 15:28 ]
powtarzanie idzie całkiem dobrze:)ciężko powiedzieć,co może być:)w zeszłym roku nikt się nie spodziewał czopków,a były:P oczywiście w szkole my tylko bawiliśmy się z mieszankami,bo to napewno będzie a były czopki:P i oczywiście przez nie większość osób nie zdała;/w tym roku podchodzę drugi raz,ale tylko do praktyki:)
obstawiamy,że będzie mieszanka z bromkami czyli sól erlenmayera albo krople do użytku wewnętrznego:)
chyba,że komisja zaskoczy wogóle czymś innym:P

no to klops... ja sie wlasnie mieszanek najbardziej obawiam;/ nie wiem jak ja to zdam!! :-( w mojej szkole w tym zimowym semestrze (CI ktorzy nie zdali) odwoływali sie i okazalo sie ze niezdawali o to iz nie napisali ze wykonuja lek pod okiem mgr far ze wzgledu na perhydrol. i mieli obnizane o 15pkt .masakra!

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 16:18   

ale przypuszczeń może być wiele:)dwa lata z rzędu były proszki:)to może się okazać,że znów będą te czopki okropne:P a może proszki:P a może jakaś maść tylko z tego co wiem,to maści są za proste i temu ich nie chcą dawać na egzaminie.może być wiele przypuszczeń:)

[ Dodano: Pią 18 Maj, 2012 16:26 ]
nie może być tak źle:P trzeba być dobrej myśli:)

Wiola
Gość

Wysłany: Pią 18 Maj, 2012 16:48   

ewelinka2801 napisał/a:
ale przypuszczeń może być wiele:)dwa lata z rzędu były proszki:)to może się okazać,że znów będą te czopki okropne:P a może proszki:P a może jakaś maść tylko z tego co wiem,to maści są za proste i temu ich nie chcą dawać na egzaminie.może być wiele przypuszczeń:)

[ Dodano: Pią 18 Maj, 2012 16:26 ]
nie może być tak źle:P trzeba być dobrej myśli:)

mijemy nadzieje:) z jakich ksiazek korzystacie do nauki?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu