Szukaj • Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Wasze zainteresowania, hobby, fascynacje
Autor Wiadomość

Krzysiek78887 

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 21:45   Wasze zainteresowania, hobby, fascynacje

Podzielcie sie waszymi zainteresowaniami z innymi, pochwalcie się czymś czego nie potrafią inni, :mrgreen:

bratek 

Wysłany: Sob 28 Lut, 2009 17:23   

interesuję się ekonomią

wojenka1905 

Wysłany: Czw 19 Mar, 2009 18:48   

Ja właściwie sie interesuje wszystkim po trochu.... W wyborze zawodu - technik ekonomista- kierowalam sie równiez zaineteresowaniami w tym kierunku :) :-P

karol1989 

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009 00:45   

Interesuje się Informatyka dlatego też wybrałem kierunek Technik Informatyk :)

informatyczka08 

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 17:06   

ja przez przypadek trafilam do tech. inf. ale teraz uwielbiam informatyke !!! tylko duzo rzeczy jeszcze nie rozumiem :( szczegolnie SOSKU ...;/;/

Ciekawa

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwiązaniami są na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przykładowe rozwiązania zadań są na stronie
www.egzaminzawodowy.info

benon001 

Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 11:46   

Jesli trafisz na dobrego nauczyciela to SOISK moze byc bardzo ciekawy. Niestety ja takiego szczescia nie mialem.
Ale wracajac do tematu...interesuje sie pilka nożna ;)

tomass0n 

Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 11:53   

Jako że wybrałem technikum inf to musze powiedzieć, że interesuje sie informatyka :mrgreen: ale przede wszystkim piłką nożną i motoryzacją, chyba jak każdy mężczyzna :-P

benon001 

Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 11:56   

tomass0n napisał/a:
Jako że wybrałem technikum inf to musze powiedzieć, że interesuje sie informatyka :mrgreen: ale przede wszystkim piłką nożną i motoryzacją, chyba jak każdy mężczyzna :-P

O widze ze kolega tez lubi piłke. Co sądzisz o calym zamieszaniu z licencjami w polskiej pilce?

tomass0n 

Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 13:01   

Hehe polska piłka ma cały czas problemy, a z licencjami to są już jaja niesamowite :mrgreen: Pozostaje mieć nadzieje, że w końcu przyjdzie lepsze i sytuacja polskiej piłki na tle Europy nie będzie już tak tragiczna jak jest obecnie :-/ Moim zdaniem należałoby wyrzucić cały zarząd PZPN i zatrudnić na ich miejsce ludzi, którzy się na tym znają, a nie tylko udają tak jak to się dzieje od kilku może nawet kilkudziesięciu lat, a wszystko to tylko po to żeby jak najwięcej gotówki znalazło się w kieszeniach :evil: Pozdro
PS. Przede wszystkim liga hiszpańska i premiership są ligami, które interesują mnie najbardziej, ale reszta też nie jest mi obca :-P

benon001 

Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 13:14   

tomass0n napisał/a:
Hehe polska piłka ma cały czas problemy, a z licencjami to są już jaja niesamowite :mrgreen: Pozostaje mieć nadzieje, że w końcu przyjdzie lepsze i sytuacja polskiej piłki na tle Europy nie będzie już tak tragiczna jak jest obecnie :-/ Moim zdaniem należałoby wyrzucić cały zarząd PZPN i zatrudnić na ich miejsce ludzi, którzy się na tym znają, a nie tylko udają tak jak to się dzieje od kilku może nawet kilkudziesięciu lat, a wszystko to tylko po to żeby jak najwięcej gotówki znalazło się w kieszeniach :evil: Pozdro
PS. Przede wszystkim liga hiszpańska i premiership są ligami, które interesują mnie najbardziej, ale reszta też nie jest mi obca :-P

Racja ale co zrobisz skoro prezesem jest czlowiek ktory w pierwszej kolejnosci podnosi sobie pensje i buduje nową siedzibe zarzadu....
Liga hiszpanska jak najbardziej ok. Fajnie ze BArcelona odniosla taki sukces. Oby tylko nie przespali okienka transferowego.

tomass0n 

Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 13:34   

benon001 napisał/a:
Racja ale co zrobisz skoro prezesem jest czlowiek ktory w pierwszej kolejnosci podnosi sobie pensje i buduje nową siedzibe zarzadu....

A tak poza tym uważam, że PZPN kierują cały czas Ci sami ludzie, a obecny prezes jest tylko "marionetką" w ich rękach i nic poza tym, a te wszystkie ich transakcje np. z sportsfive to śmiech na sali, co oni myślą, że ludzie są aż tak głupi żeby uwierzyć w to, że to doskonały interes mający na celu tylko i wyłącznie dobro dla polskiej piłki :?: Ale niestety jest jak jest i nic na to nie poradzimy, bo aktualny zarząd i członkowie PZPN będą sie trzymać zajmowanych przez siebie stołków za wszelką cene :-/
benon001 napisał/a:
Liga hiszpanska jak najbardziej ok. Fajnie ze BArcelona odniosla taki sukces. Oby tylko nie przespali okienka transferowego.

No też mam taka nadzieje i cały czas obserwuje poczynania barcy na rynku transferowym, pewne jest to że poczynią 3-4 transfery mające na celu uzupełnienie obecnej kadry, a to pozwoli na lepsze prosperowanie stosowanego przez Guardiolę systemu rotacyjnego :mrgreen: A jak wiadomo w przyszlym sezonie będa mieli jeszcze więcej meczów do rozegrania i pomysł Pepa może sie sprawdzić( Jest szansa na 6 pucharów). Wymienia sie wiele nazwisk, ale na chwilę obecną nie ma żadnych konkretów, jedynie same spekulacje, a niektóre z nich są naprawde ciekawe :lol:

benon001 

Wysłany: Wto 09 Cze, 2009 20:03   

Jesli chodzi o lige polska to prawdziwe jaja będą jutro. Zostanie ogloszony wynik w sprawie Widzewa, Zaglebia, Korony. PZPN ponoc juz wydal pismo o powiekszeniu ligii do 18 zespolow, ale musi sie na to zgodzic C+. Wiec niech nikt sie jutro nie dziwi jak nawet Górnik zostanie w ekstraklasie ;-)
A co go Hiszpanii. Real juz zaczyna szastac pieniedzmi i jest swiecie przekonany ze w ten sposob zbuduje team ktory zagrozi Barcie :-D

kaczusia_1988 

Wysłany: Nie 21 Cze, 2009 17:00   

moje zainteresowania to gry ( na xboxa 360), imprezki, sport i takie tam wogóle :) :D

masterofbober 

Wysłany: Sro 18 Lis, 2009 12:03   

Moją pasją jest grafika komputerowa, filmy, muzyka i gry retro np.: gry z NES'a, Atari.

iwka1980 

Wysłany: Sob 28 Lis, 2009 13:29   

Ja interesuję się medycyną i dlatego technik farmacji to mój trafny wybór to jest to :-)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu