Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin zawodowy- latwy czy trudny?
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 14:10   egzamin zawodowy- latwy czy trudny?

moim zdaniem teoretyczny nie byl zbyt latwy a co do praktycznego to ciezko powiedziec ten pensjonat troche byl mylacy bo zawszepracowalismy nad hotelem

[ Dodano: Pon 28 Cze, 2010 15:11 ]
male pytanie czy ktos z was pisal procedury? ja tak i jestem ciekawa czy strace za to punkty

Kasiulek20
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 14:54   Re: egzamin zawodowy- latwy czy trudny?

anitka1515 napisał/a:
moim zdaniem teoretyczny nie byl zbyt latwy a co do praktycznego to ciezko powiedziec ten pensjonat troche byl mylacy bo zawszepracowalismy nad hotelem

[ Dodano: Pon 28 Cze, 2010 15:11 ]
male pytanie czy ktos z was pisal procedury? ja tak i jestem ciekawa czy strace za to punkty

ciekawe jak będą przyznawać te punkty :-)
teoretyczny nie był zbyt trudny, ale łatwy też nie był, taki średni ;-) praktyka, hmm, też bym powiedziała średni ;-)

Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 15:01   

też mnie zdziwił bardzo ten pensjonat.... ciekawe czy tu nie było jakiegoś haczyka. np. moze w pensjonacie nie ma kart meldunkowych... a ja pisałam w czynnościach o nich... :/

Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 18:28   

Ja też pisałam o karcie meldunkowej, ale muszą być jakieś zasady :)
Myślę, że to działa na podobnej zasadzie.
Co chwilę pisałam hotel i kreśliłam na pensjonat - mylne.

Wg. mnie teoretyczny z II części był banalny, a najbardziej go się obawiałam.
Z I częścią nieco kłopotu było, ale też ok.
Na początku, gdy otworzyłam arkusz lekkie przerażenie, ale później z górki.

Praktyczny wg mnie nie był trudny, ale nie doczytałam wszystkiego i lipa.
Tak to jest jak się nie uważa, jak tego nie zdam to będę liściem, bo to było do zdania.
Nie wiadomo jak z punktacją.

Uważam, że był do zdania przy lekkim powtórzeniu.

Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 19:58   

Na pewno to zadanie było łatwiejsze i przyjemniejsze niz to zadanie z VIP-em rok temu. było 2 x więcej dokumentów do uzupełnienienia.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010 12:27   

moim zdaniem było łatwe..

[ Dodano: Wto 29 Cze, 2010 13:27 ]
ale to nigdy nic nie wiadomo..

Gość

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010 02:46   

Niektórym może się oczy otworzą...
Tym bardziej pewnym...

FrankJScott

Wysłany: Pon 07 Lis, 2022 23:39   

In response to the lady asking about chicago injury attorney, melville personal injury lawyer, queens birth injury attorneys, bronx slip and fall lawyer, attorney injury lawyers, usaa boat loan, I highly recommend this awesome personal injury attorney info or isaacs & isaacs personal injury lawyers, columbia injury lawyers, the best personal injury lawyer near me, hupy and abraham law firm, car accident defense lawyer near me, best truck accident attorney, alongside all this excellent personal injury legal service forum alongside all insurance agency loans, injury lawyer staten island, melville personal injury lawyer, financial lines, mesa personal injury attorney, queens serious injury attorney, on top of this awesome personal injury lawsuit forum which is also great. also have a look at this top rated personal injury law firm site alongside all the wilshire law firm, queens serious injury attorney, allstate yahoo finance, state farm car financing, usaa classic car loan, serious injury lawyer, alongside all this great personal injury attorney site not to mention accident injury lawyers near me, personal injury assault lawyer, car accident lawyer staten island, civil injury lawyer, best motorcycle accident attorney, bodily injury attorney, alongside all top personal injury law firm site which is also worth a look. i also suggest this great personal injury law firm advice as well as charlotte injury lawyer, state farm auto loan pay, car accident injury attorneys near me, sj injury attorneys, experienced personal injury attorney, catastrophic injury attorneys, and don't forget this top rated personal injury legal service info on top of milwaukee injury attorney, state farm auto loan, best personal injury lawyer long island, top rated auto accident attorney, maritime accident lawyer, gap insurance auto loan, as well as awesome personal injury lawsuit url on top of personal injury lawyer attorney, best personal injury lawyers, manhattan injury lawyer, finance & insurance, best semi truck accident attorney, find a personal injury lawyer, which is also great. finally, have a look at this great personal injury legal service link with finance services and insurance, motorcycle accident lawyer manhattan, state farm auto loan, injury lawyer brooklyn, car accident defense lawyer, utah injury attorney, for good measure.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu