Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Co będzie na egzaminie?
Autor Wiadomość

Admin 

Wysłany: Nie 04 Kwi, 2010 21:53   

Tutaj można podzielić się swoimi przypuszczeniami, co może być na egzaminie zawodowym.

Gość

Wysłany: Pią 13 Sty, 2012 11:54   

17,19 stycznia zdajemy egzamin z dietetyki. Jak myślicie jaka jednostka chorobowa będzie przedmiotem zadania praktycznego? Na temat dietetyki nie można znaleźć żadnych informacji na forum ani żadnych egzaminów z poprzednich lat, może ktoś wie coś na ten temat?

Gość

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 19:27   Ile trwa egzamin praktyczny sprzedawcy?

Wie ktoś ile trwa egzamin praktyczny sprzedawcy? słyszałam że do 4 godzin ale zależy od zawodu...

monisia1996 

Wysłany: Pon 15 Cze, 2015 17:06   Egzamin zawodowy, praktyczny na sprzedawce 2015

Witam, 09.06.2015 miałam już egzamin praktyczny i powiem szczerze prościzna.
Moja klasa miała 3 dni egzaminowe i każdy miał to samo, jak też się dowiedziałyśmy, inne miasto, które miało egzamin wcześniej niż my, miało te same zadanie więc jak podejrzewam inne miasta będą miały to samo. Część towarów była na półkach, były to jakieś batony i ciasta w proszku, do obliczenia były 3 ceny detaliczne herbat, ometkowanie i zrobienie ceny na półkę, sprzedaż klientowi i obliczenie spisu z natury, żadnych faktur i innych dokumentów.

miaami 

Wysłany: Wto 16 Cze, 2015 15:28   Re: Egzamin zawodowy, praktyczny na sprzedawce 2015

monisia1996 napisał/a:
Witam, 09.06.2015 miałam już egzamin praktyczny i powiem szczerze prościzna.
Moja klasa miała 3 dni egzaminowe i każdy miał to samo, jak też się dowiedziałyśmy, inne miasto, które miało egzamin wcześniej niż my, miało te same zadanie więc jak podejrzewam inne miasta będą miały to samo. Część towarów była na półkach, były to jakieś batony i ciasta w proszku, do obliczenia były 3 ceny detaliczne herbat, ometkowanie i zrobienie ceny na półkę, sprzedaż klientowi i obliczenie spisu z natury, żadnych faktur i innych dokumentów.

Ja mimo, że jestem w II klasie to już zaczynam się obawiać egzaminu :-/ najgorsze, że na praktykach to już w ogóle nie mam żadnych pożytecznych zajęć, które mnie by do tego egzaminu chociaż w najmniejszym stopniu przygotowały- bo mycie okien, podłóg, ścieranie kurzy i robienie kawy pracownicom- nie będzie oceniane na egzaminie a szkoda bo sądząc po spełnianiu tych zadań miałabym 100% :-P

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu