Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Ile razy??
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 05 Mar, 2009 18:50   Ile razy??

Więc moje pytanie brzmi: Ile razy można zdawać technika?? Chodzi mi tutaj o to ile razy można przystapic do poprawki tzn. nie licząc roku, w którym się kończyło technikum czyli pierwszego podejscia. Są to 2 czy 3 razy?? dzieki za odpowiedź

Gość

Wysłany: Nie 15 Mar, 2009 16:05   

raczej nie ma limitów jedynie może być tak, że od pierwszego egzaminu nie może przekroczyć kilka lat o ile się nie mylę to 3? zasady podobne jak z maturą

Gość

Wysłany: Czw 18 Cze, 2009 12:02   

do egzaminu mozesz podjesc tylko 3 razy!

Gość

Wysłany: Sob 16 Cze, 2012 13:51   

DarkLuki napisał/a:
do egzaminu mozesz podjesc tylko 3 razy!

A jeśli deklarację składałem 3 razy to można złożyć czwarty raz i zdawać? czy złożenie deklaracji i nie przystąpienie liczy sie tak jakbym podchodził ale oddał pusty egzamin?

Gość

Wysłany: Pon 24 Lut, 2014 14:10   

siema w tamtym roku zlozylem deklaracje do pisania zawodowego , lecz nie zglosilem sie i nie pisalem. Ile jeszcze ma m prob i czy te proby sa z roku na rok czy moge po kilku latach probowac sil pozdro

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 06 Mar, 2014 10:20   

Ja słyszałem że można zdawać 5 lat na tych samych warunkach czyli na takich na jakich się zdawało wcześniej a po tych 5 latach jeśli zostały wprowadzone zmiany w egzaminie to trzeba zdawać już z tymi zmianami

alusiek 

Wysłany: Wto 01 Mar, 2016 13:11   

egzamin zawodowy na technika masażystę pisałam około 8 lat temu, nie zdałam go i nie zamierzałam jeszcze raz podchodzić, ale chyba będę musiała do tego wrócić. Dodam, że szkołę policealną ukończyłam normalnie, jedynie nie zdałam egzaminu.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu