Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Nie 31 Paź, 2010 10:35   Egzamin zawodowy czerwiec 2011

Witam ,

Chciałam zapytać z czego się przygotowujecie do części teoretycznej i praktycznej .Czy może ,ktoś z was posiada wszystkie zagadnienia potrzebne do części praktycznej albo wykaz zagadnień ,które są potrzebne do opanowania aby zdać tą część.Również zależy mi na książce,która krok po kroku pokazuje jak opanować programy Subiekt GT ,Rewizor GT itd. .Będę wdzięczna za wszelkie materiały zdawałam ten egzamin bardzo dawno i teraz muszę przystąpić do obu części.Jeśli ktoś posiada materiały czy jakieś wytyczne będę wdzięczna za każdą pomoc i chętnie podzielę się tabelkami z wykazem jak księgować dane dokumenty.Pozdrawiam :)

Gość

Wysłany: Sro 03 Lis, 2010 16:23   

ja korzystam z książek B. Padurek :) są świetne :)

TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE W RACHUNKOWOŚCI. RACHMISTRZ. SUBIEKT. REWIZOR GT, MIKROGRATYFIKANT GT. ĆWICZENIA. Wydanie zmienione.

i
ZESZYT ĆWICZEŃ I TESTÓW przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista WYDANIE ZMIENIONE .

Gość

Wysłany: Czw 04 Lis, 2010 14:44   

Patti napisał/a:
ja korzystam z książek B. Padurek :) są świetne :)

TECHNOLOGIE INFORMATYCZNE W RACHUNKOWOŚCI. RACHMISTRZ. SUBIEKT. REWIZOR GT, MIKROGRATYFIKANT GT. ĆWICZENIA. Wydanie zmienione.

i
ZESZYT ĆWICZEŃ I TESTÓW przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista WYDANIE ZMIENIONE .

Patti dziękuję :**********

Gość

Wysłany: Nie 07 Lis, 2010 22:55   

ja rózwnież korzystam z książek Bożeny Padurek ;-)

Gość

Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 00:07   

Zdecydowanie polecam książki Bożeny Padurek :) Sama z nich osobiście korzystam. Zeszyt Ćwiczeń jest bardzo przydatny, można znaleźć tam przykładowe zadania do etapu pisemnego jak i do etapu praktycznego + zadanie z rozwiązaniem :)

@Do Karoliny
Mogłabym prosić o tabelkę z wykazem jak księgować dane dokumenty ?
Byłabym bardzo wdzięczna. Na pewno przydałoby mi się to do nauki :)
Pozdrawiam

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Iwaniec
Gość

Wysłany: Pią 21 Sty, 2011 16:22   dokumenty

Witam! Mam pytanko, które dokumenty należy dołączyć do pracy egzaminacyjnej? Oryginał czy kopię? Fakturę sprzedaży wystawiamy w dwóch egzeplarzach, oryginał dostaje kupujący a kopia zostaje u sprzedawcy, więc chyba kopię powinnam dołączyć. Ale co do Wz (chyba kopię) i Pz już mam pewne wątpliwości. Podobno nie sprawdzają wcale jak dołączy się i kopię i oryginał.

juleczka1802
Gość

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011 15:38   egz 2011

Ja tez sie przygotowuje do egzaminu. Rowniez polecam ksiazke B.Padurek. Wszystko jest tam opisane krok po kroku. Fajne projekty ktore warto zrobic sa w ksiazkach Rachunkowosc tego samego wydawnictwa.
Pozdrawiam ;-)

juleczka1802
Gość

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011 15:38   egz 2011

Ja tez sie przygotowuje do egzaminu. Rowniez polecam ksiazke B.Padurek. Wszystko jest tam opisane krok po kroku. Fajne projekty ktore warto zrobic sa w ksiazkach Rachunkowosc tego samego wydawnictwa.
Pozdrawiam ;-)

Gość

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011 15:44   Odchylenia od cen ewidencyjnych.

Mam jeszcze pytanie: sprawdzalam rozne egzaminy i nie widzialam na nich zadnych odchylen. Jak myslicie beda na naszym egzaminie?
Pozdrawiam:)

Gość

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011 19:25   

witam, ja sie bardzo stresuje tym egzaminem zawodowym ostatnio oblałam egzamin semestralny z zadaniem na programie subiekt i sie zastanawiam czy wogule przystępować do egzaminu zawodowego :-( :cry:

szakira
Gość

Wysłany: Sob 05 Lut, 2011 21:22   

niedługo u mnie w szkole jest egzamin próbny z praktyki i teori troche sie boje co mogą dać na tym egzaminie próbnym i czy dam sobie rade na nim :oops:

Gość

Wysłany: Nie 06 Lut, 2011 01:34   kokaina

sprobowac mozesz. przyestap do egzaminu bo pozniej bedziesz zalowac, a sprobowac nie zaszkodzi:)

samaelmalla666
Gość

Wysłany: Sob 12 Lut, 2011 17:17   

witam
książka Bożeny Padurek może jest fajna bo posiada wiele ćwiczeń przygotowujących do egzaminu jednak nie braknie tez tam błędów, są to błędy drobne ale jednak należy uważać przygotowując się z tej książki.
A co to pytania Iwaniec...
nacka22 napisał/a:
Witam! Mam pytanko, które dokumenty należy dołączyć do pracy egzaminacyjnej? Oryginał czy kopię? Fakturę sprzedaży
wystawiamy w dwóch egzeplarzach, oryginał dostaje kupujący a kopia zostaje u sprzedawcy, więc chyba kopię powinnam dołączyć. Ale co do Wz (chyba kopię) i Pz już mam pewne wątpliwości. Podobno nie sprawdzają wcale jak dołączy się i kopię i oryginał.
Dokumenty które dołączone do pracy to te dokumenty które zostają u nas w firmie i które my sami sporządziliśmy. Tak więc przy fakturze sprzedaży - kopia. WZ- oryginał ( najlepiej zaznaczyć przy wydrukowywaniu jeden egzemplarz) PZ, PK, RW, PW, - orginał (tak jak WZ) poza tym jeśli się nie jest pewien czy należy ten dokument dać czy nie to lepiej dać, gdyż nie ma punktów ujemnych za nadmierną ilość dokumentów.

Gość

Wysłany: Pią 18 Lut, 2011 22:01   

Ja od 4 lat mam też książki Padurek, polecam je.

Mam pytanie: zna ktoś może wykaz prac związanych ze sporządzeniem rocznego zeznania podatkowego o wysokości osiągniętego dochodu (CIT 8)?

Gość

Wysłany: Pon 21 Lut, 2011 22:00   

my w naszej szkole też przez 4 lata korzystaliśmy z książek B. Padurek serdecznie polecam

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu