Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj
FORUM EgzaminZawodowy.info Strona Główna
FORUM EgzaminZawodowy.info - Warunki Rejestracji

Forum jest częścią serwisu EgzaminZawodowy.info dlatego użytkowników forum obowiązuje również Regulamin i Polityka Prywatności serwisu EgzaminZawodowy.info.

Proszę pamiętać, że serwis EgzaminZawodowy.info nie odpowiada za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi i innych materiałów zamieszczonych na forum.

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum.


Najważniejsze postanowienia Regulaminu Forum EgzaminZawodowy.info

1. Każdy Użytkownik powinien pamiętać o zachowaniu kultury na forach oraz aby wszelkie spory rozwiązywać w pokojowy sposób.

2. Wiadomości zawierające treści niezgodne z ogólnie przyjętą Netykietą, rasistowskie oraz obrażające bez powodu uczestników forum, lub ich przekonania, wiarę lub orientację seksualną będą usuwane, a wobec ich twórców będą podjęte odpowiednie kroki.

3. Każda wiadomość będąca niezgodna z tematem danego forum będzie usuwana.

4. Odpowiedzi nie na temat lub też zmierzające tylko i wyłącznie w kierunku spamu i nic nie wnoszącej dyskusji lub kłótni będą niezwłocznie usuwane.

5. Każdy Użytkownik proszony jest przed napisaniem postu o użycie opcji "Szukaj" w celu sprawdzenia czy temat nie był juz poruszany w przeszłości.

6. Użytkownicy proszeni są o jasne i jednoznaczne określanie nowych tematów.

7. Zabrania się umieszczania na forach postów o charakterze reklamowym oraz treści niezgodnych z polskim prawem.

8. Zabrania się umieszczania na forach ogłoszeń zawierających oferty przygotowania prezentacji maturalnych, ich sprzedaży lub innych form mających na celu pomoc przy ich napisaniu/przygotowaniu.

9. Porządku na forum pilnują Użytkownicy o uprawnieniach moderatora, który usuwają wszystkie wiadomości niezgodne z regulaminem oraz informują administratora Serwisu o nadużyciach Użytkowników. Użytkownicy o uprawnieniach moderatora mogą zablokować/usunąć wypowiedz danego Użytkownika jeżeli stwierdzą, iż opublikowane materiały łamią zasady regulaminu.

10. Administrator po przeanalizowaniu konkretnego nadużycia może zablokować Konto danego Użytkownika do czasu wyjaśnienia danej sytuacji lub zablokować Konto na czas nieokreślony.

11. Zabronione jest umieszczenie materiałów i linków do stron o charakterze pornograficznym, pirackim, łamiących prawa autorskie innych osób.

12. Zabronione jest tzw. "nabijanie postów" (dodawanie do każdego wątku kilkudziesięciu wypowiedzi na godzinę o treści "Ok", "Aha", "Popieram" itp., mające na celu jedynie zwiększenie "rangi" na forum). Osoby notorycznie nabijające posty otrzymają od moderatorów ostrzeżenie.

13. Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane.

14. Zabronione jest podszywanie się pod administratorów i moderatorów forum, w tym używanie ich avatarów czy podpisów (w tym: "Administrator", "Moderator")

15. Reklama na EgzaminZawodowy jest płatna. Nie wolno reklamować stron komercyjnych, w tym serwisów informacyjnych sprzedających reklamy. Dozwolone jest jedynie reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych. Strony prywatne, na których widnieją reklamy Google AdSense także uznajemy za komercyjne. Linki do stron komercyjnych będą usuwane - także z podpisów. Osoby zainteresowane reklamą na EgzaminZawodowy.info proszone są o kontakt z Administratorem.

16. Reklamowanie niekomercyjnych stron prywatnych jest dozwolone, jednak wolno podać do nich link tylko jeden raz (ewentualnie dozwolone jest umieszczenie linka do własnej strony w podpisie). Powtarzające się linki w różnych wątkach będą usuwane.

17. Zabronione jest umieszczanie linków do polskich serwisów informacyjnych konkurencyjnych dla serwisu i forum EgzaminZawodowy.info

18. Na forum nie przeklinamy, chyba że przekleństwo jest elementem kawału - wówczas należy to zaznaczyć dopiskiem "18+" w temacie wątku (co oznacza "co najmniej od lat osiemnastu").

19. Serwis EgzaminZawodowy.info zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości o treści reklamowej osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności.

20. Administrator nie odpowiada za treści umieszczone na forach dyskusyjnych. Pełną odpowiedzialność za treść ponosi Użytkownik.






 Copyright 2008 FORUM EgzaminZawodowy.info
Korzystanie z forum oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności || Kwalifikacje w zawodzie
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group template created by szpak  - recenzje anime