Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny Projekt
Autor Wiadomość

Gość

  Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 13:29   Egzamin praktyczny Projekt

I jak tam wrażenia po dzisiejszym egzaminie praktycznym??
Trzeba stwierdzic ze chyba za tak zły nie był?
Ma moze ktoś arkusz tego zadania..chodzi mi o jego tresc?
No a jakie mieliscie odpowiedzi w obliczeniach kosztów i wartosci energ.??
Piszcie!!! :-P :lol:

 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 13:58   Treść

Ja pamiętam tyle że to był Projekt realizacji prac związany z wyżywieniem 50 dziewczyn w wieku 16-17 lat w Internacie szkolnym (Kolega napisał Internecie:D) no i dalej była tylko wiadomość że dzienne zapotrzebowanie wynosi 2500 kcal a udział obiadu jako wartości energetycznej powinien wynosić od 30 do 40 % ( mi wyszło 44 % 1117,4 kcal) :D a no i z tym olejem miałem trochę schize przy kalkulacji ale raczej dobrze zrobiłem. Ale nie uwierzycie ;D wykaz zastawy stołowej to ja z przyzwyczajenia robiłem i przez cały rok było na wszystkie osoby i ja też teraz zrobiłem na 50 osób a tu się okazuje że miało być na jedną :( takie proste i zrąbać :(

 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 13:58   

koszt calkowity 243,25 zl
koszt jednostkowy 4,87 zl
wartosc energetyczna obiadu 1094,71 kcal.

[ Dodano: Sro 23 Cze, 2010 14:13 ]
w stolowce internatu szkolnego zywiona jest grupa 50 dziewczat w wieku 16-18 lat. przygotowywane sa zgodnie z obowiazujacym jadlospisem 4 posilki dziennie: sniadanie, II sniadanie, obiad, kolacja. dzienne zapotrzebowanie energetyczne dla dziewczat w tym wieku wynosi 2500 kcal, a udzial obiadu w zaspokojeniu dziennego zapotrzebowania na energie wynosi od 30-40 procent. opracuj projekt realizacji prac zwiazanych z przygotowaniem dziennego wyzywienia w internacie szkolnym
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 14:42   

ja ostatnie zwalilam :-/ wyszlo mi 1333 kcal :-( czyli 53% :-/ a koszt jednostkowy 4.85
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:10   

Nie straszcie...
to mi wyszło jeszcze inaczej...
koszt całkowity 240, i po przecinku coś... nie wiem czy nie 95...
koszt jednostkowy wyszedł tak że po zaokrągleniu 4,82zł

a wartość energetyczna 1052, i po przecinku chyba 44 ale pewności nie mam...

ale będą różne wyniki bo w kalkulacji kosztów oleju nie trzebabyło zamieniać bo już był podany w ml... tak jak i cena

ale trzebabyło go zamienić w wartość energetycznej bo tak wart kcla była w g a olej mieliśmy w ml...


i nie wiem co z pęczkiem pietruszki... bo wyszło mi 2,5pęczka i jak liczyłam to liczyłam cene za 2,5pęczka a nie zaokrąglałam do 3...
 
     

Ciekawa


Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Posty: 99
Sk±d: daleko

Wysłany:    


Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

 
 

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:24   

A mi wyszło 245,75 koszt całkowity a jednostkowy 4,91
1103,55 kcal i 44,14 %
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:34   

no mi wyszedł koszt dla 1 osoby 4,85 a wartość energetyczna 44 i cos po przecinku
masakra..kazdy ma cos innego;p
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:40   

ja miałem 246,25zł
4,93zł
1092,94Kcal
43,71%
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:41   

Mi cena wyszła 242,58zł a na jedną osobę 4.85 natomiast wartość energetyczna mi wyszła 1103,55kcal czyli to było ok.44% mam nadzieję że będzie dobrze;) ale straszna różnorodność wyników. Pozdrawiam
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:44   

mi wyszedł % udział 43,7 coś takiego;p
miałam za malo miejsca ogólnie;/ wszystko ściskałam;/
niewiem...poczekamy zobaczymy, a pisemny był trudny :(
tez mialam problem z olejem.JA liczyłam bez ryczałtu na przyprawy , a wy????????
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:45   

kazdy ma zblizone wyniki :) wiec chyba raczej kazdy ma dobrze bo mozna bylo inaczej zaookrąglic :P ogolnie byl bardzo prosty :)
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:45   

mi wyszedł % udział 43,7 coś takiego;p
miałam za malo miejsca ogólnie;/ wszystko ściskałam;/
niewiem...poczekamy zobaczymy, a pisemny był trudny :(
tez mialam problem z olejem.JA liczyłam bez ryczałtu na przyprawy , a wy???????? :shock:
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:49   

No bo tam nie było podanego ryczałtu na przyprawy więc raczej każdy liczył bez
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:54   

ja mam 243,25zl koszt calkowity koszt jednostkowy 4,87 a w 7 zadaniu 1 094,71 kcal - 44%
 
     

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 15:59   

ja tak samo mam zblizone wyniki do was tylko tak jak ktos tu napisalam w zastawie stolowej :( kto wie ile za to punktow zabieraja :(
 
     

Ciekawa 


Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy
Dołączył: dawno
Posty: 99
Skąd: daleko



Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 Copyright 2008 FORUM EgzaminZawodowy.info
Korzystanie z forum oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności || Kwalifikacje w zawodzie
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group template created by szpak  - mangi