Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Wasze zainteresowania, hobby, fascynacje
Autor Wiadomość

mishek 

Wysłany: Pią 29 Wrz, 2017 22:28   

A może warto w tej kwestii poszukać odpowiedzi w Internecie? Tam chyba zawsze znajdzie się na wszystko odpowiedź :)

sarimex 

Wysłany: Pon 30 Paź, 2017 17:46   

ja mam, moze ktoś będzie uważał, ze to głupie ale kolekcjonuję filmy z Johnnym Deppem, mam ponad 20...
uwielbiam wodę, często ale to już z dziećmi chodzę na basen
czekam aż najmłodsza będzie wieksza to dojdą łyżwy, rolki, teraz tylko smigają dwie starsze córki...
lubimy też grać w karty i kości, mamy zamiar kupić piłkarzyki /bardzo je lubię/

dankm 

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017 23:20   

Kobiety.

macio0107 

Wysłany: Wto 14 Lis, 2017 17:27   

Prawdę mówiąc, nie jest to moja dziedzina. Niezbyt się na tym znam i dlatego też nie jestem w stanie pomóc.

matisto 

Wysłany: Nie 08 Kwi, 2018 21:52   

Ja bardzo dużo biegam, już zacząłem traktować to jako hobby. Nie ma dnia w którym nie wyruszyłbym na trening.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Fatal09 

Wysłany: Wto 28 Sie, 2018 14:39   

Bardzo przydatne informacje :) Dzięki wielkie, przyda mi się to z całą pewnością :)

Wiali40 

Wysłany: Sro 09 Paź, 2019 20:10   

Ja chciałbym zostać programistą. Nie mam do tego jednak głowy.

kamerzysta 

Wysłany: Nie 10 Maj, 2020 16:25   

Jeśli chodzi o mnie to interesuję się nagrywaniem filmów oraz fotografią.

agus123 

Wysłany: Pią 12 Mar, 2021 13:45   

Moje hobby to jazda konna, od lat już jeżdżę i mam swojego konia nawet, niedawno go nabyłam. Tutaj https://www.equishop.com/...do-jazdy-konnej natomiast zaopatruję się w akcesoria do jazdy jeśli ktoś z was też by tym sportem był zainteresowany. Zobaczcie na ich ofertę.

krzepi 

Wysłany: Pią 19 Mar, 2021 11:23   

Moim hobby odkąd pamiętam były gry. Coraz więcej czasu poświęcałem grom komputerowym a odkąd trwa pandemia spędzam go na graniu jeszcze więcej. Przeglądając sieci w poszukiwaniu jakiejś fajnej gry strategicznej natrafiłem na ten artykuł https://www.mpolska24.pl/...wciaz-zaskakuje . Zacząłem grać i już wiem, czemu ta gra jest od jakiegoś już czasu najpopularniejszą grą na świecie.

Kamilla36 

Wysłany: Pią 19 Mar, 2021 18:34   

Jestem raczej człowiekiem renesansu - mam wiele umiejętności i zainteresowań, ale najchętniej swój wolny czas spędzam na graniu w gry online. Dzięki temu mam kontakt z innymi graczami, więc mogę z nimi współpracować albo też rywalizować. Nie raz podczas gry pojawiały się jakieś problemy z przejściem jej, co mnie zniechęcało do niej, dlatego teraz, gdy zaczynam grę w lola, postanowiłam rozejrzeć sie za poradnikiem do niego. Najlepiej zapowiada się ten ze strony: https://www.lolporadnik.pl/ i póki co znalazłam tutaj podpowiedź na każdą z problematycznych dla mnie misji i zagadnień.

T-800 

Wysłany: Pon 22 Mar, 2021 09:44   

Do moich hobby należy między innymi zajmowanie się moim ogrodem, co robię z przyjemnością. Odpowiednie dobieranie nawozu i polepszaczy gleby daje dużą satysfakcję, gdy widzę jak moje rośliny rosną zdrowe i silne.

IlonKK 

Wysłany: Nie 30 Maj, 2021 21:52   

Można co chwilę znajdować też inne pomysły na spędzenie wolnego czasu. Zakłady bukmacherskie https://flashscore.net.pl/l są dość ciekawe, bo to na pewno pozytywne emocje jak się obstawia swoją ulubioną drużynę. Warto sprawdzać jakie możliwości dają zakłady.

kiczko 

Wysłany: Nie 25 Lip, 2021 14:42   

Kiedyś jak byłam dzieckiem interesowałam się muzyką, ale nie wiem z jakiego powodu porzuciłam tę pasję. Teraz na stare lata ponownie do tego wracam i bardzo często odwiedzam sklep muzyczny w poszukiwaniu instrumentów i innego sprzętu, dzięki któremu mogę się cieszyć swoją pasją

Wtazupoq 

Wysłany: Pon 26 Lip, 2021 18:43   

Od wielu lat moim największym hobby są sporty wodne. Fakt, nie jest to tania pasja, ale korzystam z promocji przy zakupie ekwipunku. Jeśli szukacie dobrych akcesoriów do sportów w wodzie w naprawdę dobrych cenach, to zajrzyjcie do sklepu https://easy-surfshop.pl/ .

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu