Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Własna firma
Autor Wiadomość

michalik

Wysłany: Pon 26 Lip, 2021 10:58   Własna firma

Co powiecie na to, aby otworzyć własne laboratorium? Słyszałam ostatnio, że może to być całkiem opłacalny biznes. Z wyposażeniem raczej nie będzie problemu - wszystko co potrzebne ma w ofercie firma DanLab. Jest to między innymi naczynie laboratoryjne: https://danlab.pl/nasze-p...-laboratoryjne/ .

dream_girl

Wysłany: Pią 30 Lip, 2021 06:03   

Jeśli macie własną firmę, a w niej pomieszczenia służbowe takie jak np. magazyn nie zapominajcie, że będziecie potrzebować w nim oświetlenia awaryjnego. Wato w takiej sytuacji zerknąć tutaj i zapoznać się z ofertą https://hybryd.com.pl/pl/...orkowe_nimh_ht. Wszystko zostanie wam objaśnione ( nawet czym jest, akumulator nimh, o czym nie miałam pojęcia) :) i będziecie mogli ze spokojem dokonać zakupu. Ja, polecam!

doris28 

Wysłany: Sro 11 Sie, 2021 12:33   

Jeśli to twoje marzenie, to spełniaj je. Prowadzę swoje laboratorium już 10 lat. Pamiętaj żeby na początek dobrze zaplanować całość wydatków i zapewnić sobie przynajmniej kilka stałych zleceń. W moim kręgu zainteresowań jest przede wszystkim skaningowa mikroskopia elektronowa https://www.uni-export.co...ia-elektronowa/. Chętnie ci pomogę, jeśli masz jakieś wątpliwości bądź pytania.

krzepi 

Wysłany: Nie 15 Sie, 2021 10:39   

W wielu firmach produktami używanymi na co dzień są produkty do pakowani i zabezpieczania towarów. Jak się okazuje w sieci znaleźć można wszystko. Bez problemu znalazłem potrzebne mi taśmy samoprzylepne . Prześledziłem asortyment na stronie i znalazłem wiele przydatnych produktów do pakowania. Z pewnością jeszcze do nich wrócę.

renks 

Wysłany: Nie 15 Sie, 2021 13:18   

Obecnie każdą firmę zdecydowanie warto rozwijać. Nie ma tutaj znaczenia branża. Ja szukałem czegoś, co w znacznym stopniu usprawni pracę dark kitchen . Tutaj z pomocą może przyjść vicebot. To dzięki takiemu rozwiązaniu można zoptymalizować nie tylko koszty wirtualnej restauracji ale również czasu pracy załogi.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

essyna 

Wysłany: Wto 17 Sie, 2021 20:41   

Kto prowadzi własną firmę ten wie, że jeśli zależy nam na rozwoju, zdobywaniu klientów, zwiększeniu sprzedaży to trzeba w nią inwestować. Wszystko zależy oczywiście od profilu firmy, tego czym się zajmuje. Jeśli widzę urządzenia dzięki którym mogę wprowadzić ułatwienia czy ulepszenia to jak najbardziej biorę takie pod uwagę. Taka drukarka 3D dla biznesu jest moim zdaniem godna uwagi. Tym bardziej, że technologia druku 3D jest coraz częściej wykorzystywana również w różnych dziedzinach przemysłu. Warto w taki sprzęt inwestować.

agencjaseo

Wysłany: Nie 22 Sie, 2021 08:09   

Moim wieloletnim hobby jest praca w miejscach, gdzie coś się dzieje. Ostatnimi laty pracowałem na budowach, natomiast jest to bardzo ciężka praca. Szczególnie w niektórych momentach zaczęły wysiadać mi lekko kolana. Trzeba przede wszystkim pamiętać o dobrej odzieży bhp, ja swoją zamawiałem z https://zapakujemy.pl/ubrania-robocze-c-141.html i mogę ją każdemu polecić. Sprawdzone produkty, w przyzwoitych kwotach.

kiczko 

Wysłany: Pon 27 Wrz, 2021 21:41   

Bardzo ciekawą opcją na rozwój biznesu jest kurier franczyza . W ten sposób otwiera się punkt paczkowy do którego nie wymagane są żadne nakłady finansowe, jedyny warunek który trzeba spełnić to trzeba posiadać lokal

Mixiu

Wysłany: Sro 29 Wrz, 2021 09:08   

Prowadzenie własnego biznesu to super opcja, tylko trzeba wszystko dobrze zorganizować. Jeśli planujecie założenie sklepu internetowego to potrzebny będzie Wam magazyn do przechowywania towarów. Obecnie nie ma konieczności budowania magazynu, bowiem istnieją firmy takie jak https://www.rhenus.com/pl...e-w-e-commerce/ oferuje magazynowanie i obsługę magazynu. dzięki powierzeniu zarządzania magazynem profesjonalistom będziecie mieć więcej czasu na rozwój swojego biznesu.

An23ka 

Wysłany: Sro 29 Wrz, 2021 09:28   

Płynność finansowa jest bardzo ważną kwestią -także przy prowadzeniu działalności. W końcu nigdy nie wiemy kiedy przyda nam się dodatkowa gotówka na niespodziewane wydatki. Jeśli nie mieliśmy okazji przygotować się do takich sytuacji - odpowiednio wcześniej tworząc sobie poduszkę finansową, to dobrym rozwiązaniem może okazać się pożyczka na oświadczenie. Zajrzyj na tego bloga https://www.wonga.pl/blog...-na-czym-polega i poczytaj na czym polega.

tagiatelle 

Wysłany: Nie 03 Paź, 2021 19:28   

No dobra jak już mowa o własnej firmie to my z mężem zastanawiamy się nad tym czy by nie pomyśleć o własnym gabinecie lekarskim. Dlatego też zanim podejmiemy jakąkolwiek decyzję to wolimy zapoznać się z wytycznymi i w ogóle. I tak wiemy, że na pewno przyda się bardzo dobre oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego dzięki któremu będziemy mieli szybszy i łatwiejszy dostęp do dokumentacji medycznej.

marea

Wysłany: Wto 26 Paź, 2021 11:59   

Myślę, że możesz założyć swoje własne laboratorium. W dobie pandemii może okazać się ono całkiem dobrym pomysłem na biznes. Firma Renggli ma w ofercie specjalistyczne meble i inne akcesoria takie jak zlewy laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/zlewy-laboratoryjne/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

fanfal

Wysłany: Pon 01 Lis, 2021 20:50   

A co powiecie o otwarciu czegoś takiego jak punkt kurierski ? Nie jest potrzebny do tego nie wiadomo jaki kapitał, posiadając swój lokal można w zasadzie startować od razu

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu