Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Ach te praktyki
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 14 Lut, 2009 22:11   Ach te praktyki

Witam, tak wzięło mnie na nostalgię. Gdzie odbywaliście praktykę zawodową i co z niej wynieśliście (myślę o wiedzy rzecz jasna). Ja praktykowałem w oddziale krakowskiego TVP3, wyniosłem niewiele, a praca polegała na kilku godzinnym siedzeniu. Było miło... Dział teleinformatyki. Ponieważ pogoda była ładna podczas pracy chodziliśmy pograć w piłkę :)

Wesoło było...

Gość

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009 16:41   

Moje miesięczne praktyki wyglądały tak:
1 tydzień lutowanie itp.
2 tydzień sterowniki PLC itp
3 tydzień asembler i mik. '51
4 tydzień obrabiarki sterowane numerycznie i grafika komputerowa (autodesk)

Gość

Wysłany: Sro 31 Mar, 2010 10:34   

Mam mały problem z praktykami.
Mianowicie szkoła nie możę załatwi nam praktyk.
W związku z tym mam prośbę czy moglibyście wskazac jakieś firmy lub zakłady, które pasują do zawodu teleinformatyka.

Duradek 

Wysłany: Sro 14 Lip, 2010 19:49   

Na praktyki firmy za bardzo nie chcą przyjmować poszukaj jakie są w twoim mieście

minion89 

Wysłany: Pon 14 Mar, 2022 11:45   

I found the review wise and helpful. Prompt response, this service really saved my life. I highly recommend new posts from you.
poppy playtime

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

FrankJScott

Wysłany: Wto 08 Lis, 2022 00:00   

In reply to the people asking about manhattan personal injury lawyer, personal injury attorneys in, cheap car finance with insurance, principal financial group dental insurance, first insurance funding pay online, portland injury lawyer, I highly recommend this great personal injury law firm forum or personal injury malpractice lawyer, lawyer for accident at work, pro bono injury lawyers near me, columbia injury lawyers, injury attorneys queens, carrollwood car accident lawyer, alongside all this high rated personal injury attorney forum alongside all car accident property damage lawyer near me, top rated personal injury attorney, alexander shunnarah personal injury attorneys, catastrophic injury law firm, long island bus accident lawyer, bodily injury attorney near me, alongside all this recommended personal injury attorney site which is also great. also have a look at this awesome personal injury lawyer forum as well as largest personal injury law firm, top personal injury attorneys near me, insurance finance, attorney injury lawyers, oklahoma injury lawyer, personal injury lawyer brooklyn, not to mention this excellent personal injury lawsuit link on top of orlando injury lawyer, usaa classic car loan, houston injury lawyers, top injury law firms, personal injury malpractice lawyer, best personal injury lawyer brooklyn, as well as best personal injury law firm details which is also worth a look. i also recommend this new personal injury law firm details not to mention finance buzz car insurance, glendale personal injury lawyer, care credit insurance, finance gap insurance, personal injury attorney long beach, brooklyn injury attorney, as well as this excellent personal injury legal service blog and don't forget charlotte injury lawyer, geico car loan, personal injury law, the law offices of dan newlin, accident and injury lawyers near me, property injury lawyer, and don't forget best personal injury lawsuit details not to mention bronx injury lawyer, personal injury lawyer fee, slip & fall accidents attorneys, manhattan injury lawyer, greenville truck accidents attorney, injury law firm near me, which is also great. finally, have a look at this excellent personal injury legal service forum with queens serious injury attorney, best personal injury lawyer brooklyn, citrus park injury lawyer, best motorcycle accident lawyer in the usa, find a personal injury attorney near me, motorcycle loan usaa, for good measure.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu