Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Czy szkoła dobrze przygotowuje cię do egzaminu zawodowego?

Czy szkoła dobrze przygotowuje cię do egzaminu zawodowego?
Tak
44%
 44%  [ 138 ]
Nie
44%
 44%  [ 137 ]
Nie mam zdania
10%
 10%  [ 33 ]
Głosowań: 308
Wszystkich Głosów: 308

Autor Wiadomość

Admin 

Wysłany: Pią 09 Sty, 2009 16:57   Czy szkoła dobrze przygotowuje cię do egzaminu zawodowego?

Proszę o udzielenie odpowiedzi w ankiecie.

Gość

Wysłany: Pią 16 Sty, 2009 11:24   

Ja muszę przyznać, że przez te 4 lata nic mnie nie nauczyła co roku zmieniają się nauczyciele itp. Ciężko to widzę.

Gość

Wysłany: Nie 25 Sty, 2009 17:24   

:evil: :evil: :evil: :evil: Szkoła uczy okrojonego materiału, a egzamin jest trudny do zdania :-? :-? :-?

Gość

Wysłany: Wto 27 Sty, 2009 00:10   

Trzeba raczej samemu pracować, żeby to zdać. Szkoła uczy tylko ogólnie jak to ma wyglądać, a resztę trzeba we własnym zakresie robić. Tak naprawdę wielu nauczycieli mniej wie niekiedy niż uczniowie i nie umie przekazać nic sensownego. Mi się udało zdać egzamin, ale szkoła to może 20% mnie nauczyła, resztę sam nadrabiałem w domu i w bibliotece.

Gość

Wysłany: Wto 10 Lut, 2009 16:01   

Ja jestem obecnie w 4 klasie i mudzę przyznać, że nauczyciele wogule nie uczą tego co ma być na egzaminie tylko wpają nam same niepotrzebne informacje. Zgadzam się z poprzednikami, że lepiej jest się uczyć samemu.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 11 Lut, 2009 12:53   

Uważam że sposób przygotowania ucznia zależy od nauczyciela, u nas w szkole robimy co tydziń różne projekty. W p0rawdzie wielu uczniów ma z tym problemy, ale staramy się potem analizować błędy. Uważam że nauczyciel powinien pokazać cały schemat projektu, rozwiązywać przykładowe arkusze oraz dawać testy do rozwiązania na etap pisemny

[ Dodano: Sro 11 Lut, 2009 12:55 ]
oprócz tego że rozwiązujemy projekty to na innym przedmiocie pani daje nam testy, potem je ocenia i stawia często oceny, analizujemy odpowiedzi.

[ Dodano: Sro 11 Lut, 2009 12:56 ]
:roll:

Gość

Wysłany: Sob 14 Lut, 2009 22:34   

Ja również jestem w 4 klasie. Profil Technik Elektronik. Czuję się dobrze przygotowany do egzaminu zawodowego. Denerwuje mnie tylko jego forma! Bezsensowne przepisywanie założeń w części praktycznej Technika Elektronika. Nonsens! Powinny wrócić prace dyplomowe

Gość

Wysłany: Czw 19 Lut, 2009 17:41   

szkoła dobrze przygotowuje do egzaminu a to zależy zupełnie od ciebie czy wykorzystasz to co nauczyciel przekazuje ci na lekcji

Gość

Wysłany: Czw 26 Lut, 2009 21:38   

Powiem tak. Jeśli ktoś się przykładał przez te 3 lata i w miare dobrze i systematycznie powtarza w 4 klasie to w każdej szkole sie dobrze przygotuje. To zależy tylko i wyłącznie od nas no może w 20 % od nauczyciela. Nie trzeba zwlać winy na innych tylko solidnie pracować. Robimy sporo testów na lekcjach więc nie ma co narzekać. Będzie dobrze :-D

Gość

Wysłany: Sob 28 Lut, 2009 17:21   

zależy w jakiej szkole i jak uczeń przykłada się do nauki

Gość

Wysłany: Czw 19 Mar, 2009 18:28   

Tak na prawdę, jeżeli uczeń chce się nauczyć czego kolwiek, to przez cztery lata trwania technikum bądź innej szkoły się nie będzie obijał. Moim zdaniem nauczyciel odpowiada w pewnym sensie za nasze wyniki i zapewne robi wszystko aby uczeń zdał. U mnie w szkole nauczyciele robią z nami zadania praktyczne z ubiegłych lat, na pewno to coś wnosi do naszych głów :) daje pewna wizję tego, co nas czeka :)

Gość

Wysłany: Wto 24 Mar, 2009 15:45   

Szczerze mówiąc ja uczę się w ekonomiku czyli szkole przystosowanej głównie dla ekonomistów :-? :!: :!: , wiec nauczyciele są nastawieni na program nauczania ekonomistów, a nie hotelarzy:-/ Problemem jest również to że mój rocznik to dopiero drugi rocznik hotelarski :-? Jestem w trzeciej klasie i wiem że nie jestem dobrze przygotowana do egzaminu zawodowego :evil: chociaż z przedmiotów zawodowych mam bardzo dobre i dobre oceny bez nauki, pisania w zeszytach do przedmiotów zawodowych itp :mrgreen: . czyli oznacza to ze poziom nauczania jest niski. :evil: Czy zdam egzamin zawodowy... :roll: odpowiem tak jeśli nie będę się uczyła na własną rękę to niestety śmiem twierdzić że nie dam rady, a jeśli go zdam to będę miała ogromne szczęście :!: . :roll: Na koniec dodam że w obecnych 4 klasie hotelarskiej próbny test zawodowy zdała tylko jedna osoba :shock: :!: :!:

Gość

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009 00:28   

Osobiście uważam że szkoła nie przygotowała mnie do Egzaminu Zawodowego. Przez 4 lata nauczyciele od przedmiotów zawodowych zmieniali się bardzo często. Z każdym nowym belfrem zaczynaliśmy materiał odnowa. Przydało by się robienie przynajmniej raz w miesiącu Próbnego Egzaminu żeby uczeń miał świadomość jak to wyglada :)

Gość

Wysłany: Nie 29 Mar, 2009 01:17   

Robimy dużo próbnych egzaminów zawodowych ale żadne nie są nam tłumaczone przez co nie zdajemy ich :((

Gość

Wysłany: Czw 09 Kwi, 2009 17:04   

u nas nauczyciele tylko dyktuja notatki, malo tlumacza.. a o egzaminie nic a nic nie wspominaja jeszcze..a jestem juz w 3 kl. tech inf. :(

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu