Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu robienie kosmetyków
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 26 Kwi, 2010 13:44   robienie kosmetyków

Cześć dziewczyny - ja czekam z niecierpliwoscią na ten przedmiot - tylko nie wiem do końca jak to bedzie wyglądało :) chodzi mi o "robienie" kosmetyków - jesli ktoras z was ma to za sobą prosze o opinie :)

Gość

Wysłany: Nie 06 Cze, 2010 20:54   

Witam! Ja w tym semestrze własnie zakończyłam ten przedmiot. muszę przyznać, że robienie kosmetyków jest całkiem fajna sprawą i nie jest trudne.Wspominam to z uśmiechem na twarzy. Nie masz się czego bać. Pozdrawiam! :-D

Gość

Wysłany: Pon 14 Cze, 2010 22:37   

robienie kosmetykow jest dosc ciekawe, ale trzeba wszystko bardzo dokladnie liczyc i odważac, w naszej szkole byly wagi na odwazniki i tu mialysmy troche problem, bo na wagach elektronicznych to mniej klopotu pewnie.

Gość

Wysłany: Wto 15 Cze, 2010 15:03   

A ja w swojej szkole robienie kosmetyków miałam tylko teoretyczne:( Niestety nie miałam możliwości zrobienia jakiś kosmetyków i nie wiem jak to jest, ale z teorii jaka miałyśmy wyglądało to całkiem ciekawie:)

Gość

Wysłany: Sro 16 Cze, 2010 18:31   

My również wykonywaliśmy kosmetyki i muszę powiedzieć że niektóre lepiej działają niż te kupne;)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sob 19 Cze, 2010 16:00   

robienie kosmetyków nie jest takie trudne jak mi się wcześniej wydawało ;P
bardzo fajna sprawa :)

Gość

Wysłany: Wto 22 Cze, 2010 10:40   

a czy macie moze jakies "przepisy" na kosmetyki?

Gość

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010 22:56   

u nas tego przedmiotu wogóle nie było :-?

Gość

Wysłany: Pon 27 Wrz, 2010 17:09   

u mnie dopiero ten przedmiot bedzie w 3 semestrze...juz nie moge sie doczekac :)

Gość

Wysłany: Nie 22 Sty, 2012 17:56   hejka

My otrzymywałysmy kosmetyki i przyznam ze pomimo bardzo ubogich warunków wszystko wyszło jak nalezy i bardzo mile wspominam, szczególnie peeling koleżanki który po otrzymaniu wszystkie wcierałyśmy w ręce nawet nauczycielka, a rączki potem były mmmm takie mięciutkie i pachnące ze szok hehe

Gość

Wysłany: Czw 16 Lut, 2012 14:43   

jak wygladał u was egzamin z tego prezedmiotu i zajecia? pyt bo od jutra zaczynam nauke na kierunku technik uslug kosmetycznych i chcialabym wiedziec co mnie moze czekac, czego sie spodziewac a mam miec ten przedmiot juz w pierwszym semestrze

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu