Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Co w czerwcu 2011?
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 01 Mar, 2011 15:24   Co w czerwcu 2011?

Witam!
Co obstawiacie na czerwiec tego roku na egzaminie praktycznym? Co może być? W tamtym roku był zabieg antycelulitowy...

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 11:21   

W tym roku też pochodzę do egzaminu zawodowego i właśnie głównym nurtującym mnie pytaniem jest : Co może być ? ;) wyczytałam gdzieś na innym forum ,że dziewczyny obstawiają zabieg pedikiur :)

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 13:42   

Aha. A myślisz, że mogą dać np. akryl lub żel? ja się w tym nie odnajduję:P A pedicure myśle, że ok. Masz jakies projekty do podesłania? :)

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 15:00   

Mam ale pisane rcznie lub wydrukowane. Musiała bym na skaner wrzucić jak coś;)

Gość

Wysłany: Wto 26 Kwi, 2011 17:58   

ja również myślę, że może być pedicure lub też zabieg na piersi...

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 28 Kwi, 2011 18:40   

tylko nie piersi...
jak idzie nauka?:)

Gość

Wysłany: Nie 01 Maj, 2011 10:10   

hej dziewczyny :-) ja też w tym roku pisze ten egzamin i troche się boję bo straszą nas, ze w tym roku bedzie trudny test dlatego, ze w tamtym był łatwy ale tak naprawdę niewiadomo. Tak poza tym to u mnie w szkole pod względem pisania projektów jest kiepsko, bo w ogóle nam nie zadają, zeby pisać a samemu to tez cięzko bo niewiadomo później czy poprawnie się go napisało. Dziewczyny z mojego wydziału boja się, ze mogą dać w tym roku makijaż na projekcie :-? bo dawno nie było. A jesli chodzi o żel i akryl to raczej tego nie dadzą bo nie mamy tego w programie przecież..a Wy uczycie się już do egzaminu? ;-)

Gość

Wysłany: Nie 01 Maj, 2011 10:27   

Makijaż był w styczniu 2010 więc mogą nie dać. Może piersi? Może masaż całego ciała? Dla mnie może być makijaż bo jestem po wizażu :))) U nas pisałyśmy projekty, duży nacisk na to był ale co będzie to się okaże:)

Gość

Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 09:17   

No u mnie niestety pisanie projektu jest Nam zadawane do domu. W sumie były trzy z czego jeden na zaliczenie także mam pewne obawy.
Możliwe , że pojawi się jakiś zabieg na piersi przeglądając projekty z ubiegłych lat widziałam , że dawno takiego nie było także kto wie :)
z Nauką ciężko :D zmobilizować się to największy problem ;)

Gość

Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 14:01   

Właśnie najgorzej z tą mobilizacją ;-) do egzaminu juz niewiele czasu zostało a materiału do powtórzenia sporo :-? dobrze chociaz, że na projektach teraz nie można używać sprzętu typu peeling kawitacyjny itp.. zawsze to jakies ułatwienie ;-)

Gość

Wysłany: Wto 03 Maj, 2011 11:11   

dokładnie :D cały czas sobie powtarzam , że już nie wiele czasu a efekt taki sam .. rozwiążę kilka testów i oo po nauce :)

Gość

Wysłany: Sro 04 Maj, 2011 20:17   

Witam. Zdaje w tym roku egzamin praktyczny i mam pytanie: dlaczego nie można używać np. peelingu kawitacyjnego ?

Gość

Wysłany: Sro 04 Maj, 2011 22:14   

Wiesz co nie wiem tak na 100% dlaczego ale wydaje mi się, że my jako technik nie mamy uprawnień do używania takiego sprzętu. Nie wiem dlaczego teraz to się zmieniło, bo przecież w poprzednich latach można było chyba. Poza tym na zajęciach pratktycznych w szkole normalnie korzystamy z tego typu urządzeń..

Gość

Wysłany: Czw 05 Maj, 2011 08:42   

Witam,ja mam mega problem z makijażem dziennym,natomiast pedicure,cera naczynkowa,piersi,depilacja opracowane.Nie mam pojecia jak sie zabrac do tegop tematu

[ Dodano: Czw 05 Maj, 2011 08:46 ]
Dziewczyny ratujcie z tym makijażem dziennym!

Gość

Wysłany: Czw 05 Maj, 2011 09:50   

podaj mi maila, prześlę ci wiadomości na ten temat:)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu