Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu jak liczone są procenty przez oke?
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 12:27   jak liczone są procenty przez oke?

etap praktyczny:
było 8 obszarów (tytuł, założenia itd.) z których kolejno max mozna było uzyskac 100%
i teraz czy oni dodają % z tych wszystkich obszarów i dzielą przez ich liczbę czyli 8?proszę o pomoc zorientowanych

poola_ 

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 17:07   Re: jak liczone są procenty przez oke?

sylvii85 napisał/a:
etap praktyczny:
było 8 obszarów (tytuł, założenia itd.) z których kolejno max mozna było uzyskac 100%
i teraz czy oni dodają % z tych wszystkich obszarów i dzielą przez ich liczbę czyli 8?proszę o pomoc zorientowanych

Za całość możesz uzyskać 100%. A każdy 'punkcik' (tytuł, założenia etc.) jest osobno punktowany i ilość punktów jaką można max otrzymać za każdy 'obszar' zmienia się wraz z każdym egzaminem. Czasami za obliczenia jest max 18 punktów, a czasami 22 to wszystko zależy od tego jaka jest recepta, czy występują niezgodności i ile trzeba do nich wykonać obliczeń. Punkty są rozmieszczone różnie, ale zawsze musi być ich 100.
Najważniejszy jest klucz :) a klucz, jak mawiała moja nauczycielka, to wielka tajemnica :D

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 17:26   Re: jak liczone są procenty przez oke?

poola_ napisał/a:
sylvii85 napisał/a:
etap praktyczny:

Za całość możesz uzyskać 100%. A każdy 'punkcik' (tytuł, założenia etc.) jest osobno punktowany i ilość punktów jaką można max otrzymać za każdy 'obszar' zmienia się wraz z każdym egzaminem. Czasami za obliczenia jest max 18 punktów, a czasami 22 to wszystko zależy od tego jaka jest recepta, czy występują niezgodności i ile trzeba do nich wykonać obliczeń. Punkty są rozmieszczone różnie, ale zawsze musi być ich 100.
Najważniejszy jest klucz :) a klucz, jak mawiała moja nauczycielka, to wielka tajemnica :D

tak tak to wszystko rozumiem tylko dokladnie jak to jest liczone?np U ciebie jak sprawdziłaś czy ci dali odpowiednią ilosc. Dodalas wszystko i podzielilas przez osiem?wyszło ci tyle ile oni ci przyznali??bo jak ja dodalam wszystkie te elementy i obliczyłam "średnią " to wychodzi , że przyznali mi za mało...

poola_ 

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 17:46   Re: jak liczone są procenty przez oke?

Ja nie sprawdzałam swojej pracy, koleżanka jechała do Poznania sprawdzać. Nie wiem na jakiej to zasadzie się odbywa, ale wydaje mi się, że do tego niezbędny jest klucz oceniania i chyba muszą Ci go udostępnić, bo jak inaczej policzyć te punkty?
A kiedy zdawałaś egzamin? Rozumiem, że nie zdałaś, tak?

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 17:56   Re: jak liczone są procenty przez oke?

poola_ napisał/a:
Ja nie sprawdzałam swojej pracy, koleżanka jechała do Poznania sprawdzać. Nie wiem na jakiej to zasadzie się odbywa, ale wydaje mi się, że do tego niezbędny jest klucz oceniania i chyba muszą Ci go udostępnić, bo jak inaczej policzyć te punkty?
A kiedy zdawałaś egzamin? Rozumiem, że nie zdałaś, tak?

tak brakło mi 7 %czy mam rozumiec 7 punktów?na pewno zrobię ten wgląd w pracę

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

poola_ 

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 18:14   Re: jak liczone są procenty przez oke?

A dlaczego dopiero teraz, jeśli można spytać? Bo wiesz, od wyników sierpniowych to już minęło trochę czasu.. A czytałam/słyszałam, ale musiałabyś tę informację zweryfikować, bo nie jestem pewna czy dobrze piszę, że jest określona ilość miesięcy na wgląd, bodajże 6. Ale mówię, pewna nie jestem.

Dostałaś informację o niezdanym egzaminie i tam jest napisane, że zdobyłaś 68%, tj 68 punktów: (1 punkt= 1%)
Mi zabrakło 5 punktów, a koleżance 4pkt, innej 3 (właśnie ta prosiła o wgląd do pracy)
Pozostaje walczyć w czerwcu :)

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 18:38   Re: jak liczone są procenty przez oke?

poola_ napisał/a:
A dlaczego dopiero teraz, jeśli można spytać? Bo wiesz, od wyników sierpniowych to już minęło trochę czasu.. A czytałam/słyszałam, ale musiałabyś tę informację zweryfikować, bo nie jestem pewna czy dobrze piszę, że jest określona ilość miesięcy na wgląd, bodajże 6. Ale mówię, pewna nie jestem.

Dostałaś informację o niezdanym egzaminie i tam jest napisane, że zdobyłaś 68%, tj 68 punktów: (1 punkt= 1%)
Mi zabrakło 5 punktów, a koleżance 4pkt, innej 3 (właśnie ta prosiła o wgląd do pracy)

ja zdawalam w semestrze zimowym w styczniu a wyniki dostałam w ten poniedzialek......i ,mysle co tu zdzialac

[ Dodano: Sro 02 Mar, 2011 18:45 ]
poola_ napisał/a:

zdawalas w czerwcu tak? i teraz po roku ponownie? jak sobie psychicznie poradzilas.....bo ja nadal nie moge dojsc do siebie

poola_ 

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 19:19   Re: jak liczone są procenty przez oke?

To szybko wyniki dostaliście.
U mnie dwa pierwsze dni to był ryk wniebogłosy 'dlaczego ja?' i kompletne załamanie. Temat egzamin= potok łez. No, a później.. trzeba było wziąć się w garść.
Jak sobie poradziłam psychicznie? Nie wiem czy w ogóle sobie poradziłam.. Nie mogłam się od tego uwolnić, co noc śniła mi się apteka lub jakieś inne sytuacje związane z zawodem.
Płakałam jeszcze nieraz, bo mam żal do samej siebie (napisałam dobrze obliczenia- skreśliłam- napisałam złe). Nadal są te pretensje we mnie, ale jest coraz cieplej, więc poprawka coraz bliżej i jestem pełna optymizmu i za drugim razem zdam :)
Pierwsza próba podejścia do powtórek zakończyła się płaczem, a później było już lepiej :)
Zobaczysz, z dnia na dzień będzie lepiej :) a rok minie bardzo szybko.

Gość

Wysłany: Sro 02 Mar, 2011 20:06   Re: jak liczone są procenty przez oke?

poola_ napisał/a:
To szybko wyniki dostaliście.
U mnie dwa pierwsze dni to był ryk wniebogłosy 'dlaczego ja?' i kompletne załamanie. Temat egzamin= potok łez. No, a później.. trzeba było wziąć się w garść.
Jak sobie poradziłam psychicznie? Nie wiem czy w ogóle sobie poradziłam.. Nie mogłam się od tego uwolnić, co noc śniła mi się apteka lub jakieś inne sytuacje związane z zawodem.
Płakałam jeszcze nieraz, bo mam żal do samej siebie (napisałam dobrze obliczenia- skreśliłam- napisałam złe). Nadal są te pretensje we mnie, ale jest coraz cieplej, więc poprawka coraz bliżej i jestem pełna optymizmu i za drugim razem zdam :)
Pierwsza próba podejścia do powtórek zakończyła się płaczem, a później było już lepiej :)
Zobaczysz, z dnia na dzień będzie lepiej :) a rok minie bardzo szybko.

dziękuje bardzo za twoje zwierzenia....u mnie wszystko na świeżo wiec moze z czasem tez bedzie lepiej.Zyczę powodzenia bardzo bardzo i szczerze będe trzymac kciuki.Moze wymienimy się gg?

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu