Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu ODWOŁANIE
Autor Wiadomość

tygryskidwa 

Wysłany: Wto 21 Paź, 2014 21:35   

A jakie bledy u sb znalazlas?

helena123 

Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 20:46   

tygryskidwa napisał/a:
A jakie bledy u sb znalazlas?

W zasadzie to bardziej wskazania na niedopracowany klucz, bo zadania można było rozwiązać na 2 sposoby w dwóch przypadkach. Ale klucz pokazywał tylko jedno rozwiązanie- na techniku rachunkowości ten temat był wałkowany więc wiem że największym moim błędem to nie trafienie w myślenia osoby która układała klucz do zadania.

Może troszke źle przedstawiłam sprawę. Klucz jest swoją drogą, bardzej to nie do końca sprecyzowane zadanie które umożliwiało rozwiązywać je na dwa sposoby i ja to zrobiłam, a jeśli ktoś zrobił dodatkowo krok więcej - oblewał, bo klucz tego nie przewidział. Ot takie życie.

Ostatnio zmieniony przez helena123 Czw 23 Paź, 2014 07:54, w całości zmieniany 1 raz  

tygryskidwa 

Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 20:54   

rozumiem , miałam troszkę lepsza sytuacje.

Jarxon 

Wysłany: Sro 22 Paź, 2014 22:34   

jutro jadę do oke Kraków ... może mi ktoś podrzucić wniosek o ponowne sprawdzenie pracy Z góry dziękuje ;) [email protected]

helena123 

Wysłany: Czw 23 Paź, 2014 08:05   

Jarxon napisał/a:
jutro jadę do oke Kraków ... może mi ktoś podrzucić wniosek o ponowne sprawdzenie pracy Z góry dziękuje ;) [email protected]

Nie chcę cię dołować ale już na wstępie usłyszysz że wniosek ci nic nie da bo cyt."odpiszemy że została sprawdzona zgodnie z kluczem". Mimo wszystko jak coś znajdziesz pisz- może na rozumnych ludzi trafisz. Ja robiłam inną kwalifikacje więc ci nie podeśle. Ale to tak jak z podaniem. Twoje dane, pesel,adres, data , po prawej dane
oke, na środku : wniosek o ponowne sprawdzenie pracy z kwalif...... i pod spodem twoje uzasadnienie, że to i to według ciebie powinno być zaliczone, bo.....
POWODZENIA bo w Krakowie jest ono szczególnie potrzebne!

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

meg9339 

Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 10:01   

niestety nie udało się :( powołali się na rozporządzenie ministra wg którego " wyniki egzaminu zawodowego są ostateczne" no kur..

tygryskidwa 

Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 16:11   

no co ty? moze napisz wniosek do CKE.

helena123 

Wysłany: Pon 27 Paź, 2014 23:27   

meg9339 napisał/a:
niestety nie udało się :( powołali się na rozporządzenie ministra wg którego " wyniki egzaminu zawodowego są ostateczne" no kur..

Jeśli jesteś przekonana że masz racje, pisz do CKE- tracisz tylko na znaczek, nie obleją cię za to bo i tak oblałaś :-( Smutne ale prawdziwe.Jeszcze raz wyargumentuj swoje racje. Wiem że masz teraz doła ale nie poddawaj się! I do dzieła !

tygryskidwa 

Wysłany: Wto 28 Paź, 2014 10:22   

Popieram ! Powodzenia w dalszym dzialaniu.

agusiagda 

Wysłany: Sro 12 Lis, 2014 12:34   

Trzymam ckiuki. Nie dajcie się. Im więcej nas będzie się odwoływało - tym lepiej. :lol:

U mnie w dalszym ciągu cisza. Jeśli dziś nie dostanę listu z OKE - to piszę do nich maila z zapytaniem co słychać w mojej sprawie po ponad miesiącu ciszy...

I zamierzam walczyc do końca - tzn. dalej CKE i Ministerstwo :)

tygryskidwa 

Wysłany: Sro 12 Lis, 2014 15:49   

agusiagda napisał/a:
Trzymam ckiuki. Nie dajcie się. Im więcej nas będzie się odwoływało - tym lepiej. :lol:

U mnie w dalszym ciągu cisza. Jeśli dziś nie dostanę listu z OKE - to piszę do nich maila z zapytaniem co słychać w mojej sprawie po ponad miesiącu ciszy...

KONIECZNIE NAPISZ :)

helena123 

Wysłany: Sro 12 Lis, 2014 18:33   

agusiagda napisał/a:

Nie pisz tylko zadzwoń. Tak będziesz się zastanawiała czy ktoś przeczytał... a jak zadzwonisz to muszą ci odpowiedzieć! Ja czekam na odp z CKE, ha, ha, a termin poprawki już ogłosili! Ciekawe czy najpierw będzie poprawka a potem odp czy odwrotnie? A 14 styczeń bliziutko....

tygryskidwa 

Wysłany: Pon 17 Lis, 2014 13:15   

helena123 napisał/a:
agusiagda napisał/a:

Nie pisz tylko zadzwoń. Tak będziesz się zastanawiała czy ktoś przeczytał... a jak zadzwonisz to muszą ci odpowiedzieć! Ja czekam na odp z CKE, ha, ha, a termin poprawki już ogłosili! Ciekawe czy najpierw będzie poprawka a potem odp czy odwrotnie? A 14 styczeń bliziutko....

No wlasnie. Zadzwonilas? Opowiadaj

domi niczka 

Wysłany: Czw 31 Mar, 2016 16:27   Re: ODWOŁANIE

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak jest z tym odwolaniem ?? Wczoraj dostałam wyniki brakł mi 1% żebym zdała :( chcę się odwołać mam już Wniosek o wgląd do pracy egzaminacyjnej . Czy konieczne jest to żeby jechać tam do Łodzi nie da się tego jakoś inaczej załatwić np. pocztą ??

tygryskidwa 

Wysłany: Czw 31 Mar, 2016 18:30   Re: ODWOŁANIE

domi niczka napisał/a:
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak jest z tym odwolaniem ?? Wczoraj dostałam wyniki brakł mi 1% żebym zdała :( chcę się odwołać mam już Wniosek o wgląd do pracy egzaminacyjnej . Czy konieczne jest to żeby jechać tam do Łodzi nie da się tego jakoś inaczej załatwić np. pocztą ??

Wniosek o wgląd wysyłasz pocztą, potem czekasz na termin do oke-jedziesz tam, ogladasz swoja prace, a potem piszesz wniosek o ponowne spr swojej pracy w ktorym uzasadniasz co twoim zdaniem bylo zle spr.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu