Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu poprawka
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 30 Sie, 2010 17:36   poprawka

Witam;]
Należę do grona szczęśliwców, którzy przejechali się na prostocie egzaminu praktycznego i w ferworze podniecenia wykonałam lek z gotowych preparatów, a słyszałam że to był błąd godny ścięcia głowy. Mniejsza o to. Czy ktoś się orientuje czy mogę poprawiać egzamin w innej szkole, w styczniu zamiast w czerwcu? Nie chce mi się tyle czekać...

Gość

Wysłany: Pon 30 Sie, 2010 18:02   

Raczej nie bo u mnie był taki przypadek dyrektor szkoły dzwonił do Krakowa i była odpowiedz że tylko w czerwcu w szkole w której zdawało się egzamin ale zawsze można próbować

Gość

Wysłany: Pon 30 Sie, 2010 18:07   

Dzięki. Szkoda, bo traci się rok.
A przy okazji: ktoś może wie jak uzyskać dostęp do swojego arkusza? Heh, nie chcę się awanturować, raczej pouczyć na błędach i zobaczyć co zrobiłam źle. Jakie podanie i do kiedy.

Gość

Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010 17:26   

Oczywiście że możesz masz na to 6 miesięcy ponieważ po tym czasie prace są już niedostępne :( wystarczy że złożysz podanie o wgląd do pracy w okręgowej komisji egzaminacyjnej . ja w zeszłym roku nie zdałam a teraz się udało :))) życzę powodzenia

Gość

Wysłany: Pon 20 Wrz, 2010 22:47   

niedobrze że nie da się zdać poprawki w styczniu jeśli w czerwcu się nie zdało- ja zdaję dopiero za rok ale zbieram dużo informacji o egzaminie i ta mnie trochę zdołowała :((

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pon 25 Paź, 2010 20:22   

Hej ja też użyłam gotowych preparatów tabletek pyralginy . Babka z OKE powiedziała ze w ten sposob zmieniłam sklad chemiczny proszku chocaz w załozeniach napisalam ze 100 procent masy tabletki stanowi substancja czynna !( az 18 punktow bylo przyznawane za prawidłowe ilosci substancji w proszku jesli dalo sie tabletki nie dostalo sie nawet 1 punktu przyznawali albo 18 albo 0 szok normalnie) Przeciez nie zmienilam skladu leku skoro napisalam tak w zalozeniach ale z nimi nie da sie dogadac ach ..

Gość

Wysłany: Nie 02 Sty, 2011 22:02   Re: poprawka

paularetka napisał/a:
Witam;]
Należę do grona szczęśliwców, którzy przejechali się na prostocie egzaminu praktycznego i w ferworze podniecenia wykonałam lek z gotowych preparatów, a słyszałam że to był błąd godny ścięcia głowy. Mniejsza o to. Czy ktoś się orientuje czy mogę poprawiać egzamin w innej szkole, w styczniu zamiast w czerwcu? Nie chce mi się tyle czekać...

niestety ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, okazało sie jednak ze mozna...!!!!!!
Niestety to nie mnie sie udalo ale mojej kolezance! Po prostu po niezdanym egzaminie czerwcowym napisala pismo do OKE z prosbą o wczesniejsze zdawanie kolejnego egzaminu i po dwoch misiacach dostala odpowiedz, ze moze sie wstawic na egzamin! :O
Nie wiem jakim cudem jej sie to udało i dlaczego komisja jest taka niesprawiedliwa wobec innych uczniów?! ja tez probowalam co prawda tak zrobic, ale dzwonilam do OKE w Krakowie i jedyne co uslyszalam to ze nie ma najmniejszych szans, poniewaz to nie zalezy od komisji, tylko po prostu odrzuci mnie system...no cóż, taki juz ten swiat jest niesprawiedliwy :(

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu