Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy styczeń 2010
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 19 Cze, 2010 00:28   

Admin napisał/a:
chemik68 napisał/a:
slam4 napisał/a:
a od kiedy krople do nosa mają wymóg jałowości ?

Poczytaj FP V to sie dowiesz dlaczego akurat te krople muszą być jałowe

[ Dodano: Pią 18 Cze, 2010 23:36 ]
slam4 napisał/a:
acha i co za metoda wyjaławiania pod uv ?? haha chcesz wyjaławiać substancje pod lampą uv ? a czy wiesz do czego taka lampa służy?

Ja wiem, ale Ty akurat chyba nie wiesz, że małe ilości substancji, rozłożone w cienkiej warstwie można wyjaławiać naświetlając promieniami UV. Poczytaj o tym :-)

Jak pan chemik68 tak pisze, to warto tego słuchać, bo to jedna z najbardziej kompetentnych osób z tej dziedziny na tym forum. Pozdrawiam.

Haha towarzystwo wzajemnej adoracji

1). czyli wg ciebie tej recepty nie mozna sporzadzic w aptece bez lozy laminarnej ?
2). a skoro powolujesz sie na FP to pokaz mi gdzie UV uznane jest za metode wyjalawiania substancji

Gość

Wysłany: Sob 19 Cze, 2010 12:29   

slam4 napisał/a:
1). czyli wg ciebie tej recepty nie mozna sporzadzic w aptece bez lozy laminarnej ?

Oczywiście że można, tyle że nie bedzie wykonana lege artis i gdyby Nadzór wziął taki lek do kontroli to niestety zakwestionowałby jego jakość.

[ Dodano: Sob 19 Cze, 2010 12:44 ]
slam4 napisał/a:
2). a skoro powolujesz sie na FP to pokaz mi gdzie UV uznane jest za metode wyjalawiania substancji

Przeczytaj post dokładnie - nie powoływałem się na FP w kwestii wyjaławiania. A Tobie naprawdę polecam literaturę fachową zanim zaczniesz kwestionować rzeczy na których po prostu nie znasz się

Gość

Wysłany: Wto 22 Lut, 2011 14:39   

hej czy na forum jest ktoś kto mógłby przesłać mi na maila rozwiązanie egzaminu styczeń 2011..oczywiście egzamin praktyczny... Ponieważ będę pisać w czerwcu, to postanowiłam przeglądnąć test styczniowy i przyznam,że nie jest on dla mnie prosty. Mam arkusz z egzaminu więc jeśli jest ktoś na tyle kompetentny żeby pomóc to BARDZO BROSZĘ ! jeśli będzie trzeba to prześlę arkusz na maila mój adres to: [email protected] BARDZO BARDZO PROSZĘ O POMOC :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu