Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Pytania
Autor Wiadomość

Admin 

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 17:24   

Tutaj można zadawać pytania dotyczące tego przedmiotu

Gość

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010 12:30   

w 3 semestrze zdrowia publicznego już nie ma tak? a wiecie może jakie jeszcze przedmioty odpadają? ;>

Gość

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010 18:11   

blebleble napisał/a:
w 3 semestrze zdrowia publicznego już nie ma tak? a wiecie może jakie jeszcze przedmioty odpadają? ;>

Tak jest blebleble :-D
Zdrowie publiczne i psychologia w III sem. odpada ale dochodzi przedmiot "podstawy prawa i ekonomiki" ;-) i ciągnie się do końca IV sem.
Poza tym na III sem. dochodzą zajęcia praktyczne, np. w aptece...
a na IV praktyka zawodowa cały miesiąc.
Reszta przedmiotów nie ulega zmianie - czyli wałkowanie reszty przedmiotów od I sem.

Gość

Wysłany: Sro 30 Cze, 2010 22:35   

no właśnie tylko ciekawe jak jest z tą praktyką :D bo już sobie załatwiłam apteke ale nie wiem czy to bedzie jeden miesiąc czy jeden dzień w tyg przec cały IV semestr? jak to bylo u Was? wiem, że może głupio się pytam ale jesteśmy pierwszy rok takim kierunkiem u nas w szkole :P

Gość

Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 11:38   

Praktyki zaczynasz od września chodzisz raz w tyg do marca
a potem caly miesiac chodzisz w kwietniu
dostajesz dziennik praktyk i tam zapisujesz recepty ktore robiłas
Kierwonik\czka wypisuje Ci opinie i 2 oceny wystawia:)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 01 Lip, 2010 19:49   

blebleble napisał/a:
no właśnie tylko ciekawe jak jest z tą praktyką :D bo już sobie załatwiłam apteke ale nie wiem czy to bedzie jeden miesiąc czy jeden dzień w tyg przec cały IV semestr? jak to bylo u Was? wiem, że może głupio się pytam ale jesteśmy pierwszy rok takim kierunkiem u nas w szkole :P

W mojej szkole to było tak: praktyki zaczynały się w IV sem. - tzw. zajęcia praktyczne, które trwały 2 tyg. (ja je odrobiłam chyba w lutym w ferie o ile dobrze pamietam)
Natomiast praktyki zawodowe odbywały się cały miesiąc - maj (5 dni w tyg. po 7 godz.!!!Wtedy mieliśmy wolne od szkoły.
U nas szkoła zapewniała pratyki lub jak ktos chciał indywidualnie to nic do tego nie miała tylko musiała byc pieczatka apteki w indeksie o odbyciu praktyk.
W czerwcu - kto chciał przychodził na konsultacje przed egzaminem.

Gość

Wysłany: Sro 28 Lip, 2010 14:36   

u nas też mamy chodzić od września na praktykę raz w tygodniu, a potem cały maj i wtedy nie ma zajęć

Gość

Wysłany: Czw 02 Wrz, 2010 09:01   

aaa no to ja cały miesiąc maju to trochę lipa ale może jakoś to bedzie :P dzięki ;)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu