Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Dziennik praktyk
Autor Wiadomość

MB1992 

Wysłany: Sob 08 Lut, 2014 13:23   

Witam ... Czy ktoś mógłby mnie ukierunkować jak uzupełniać dziennik praktyk?? TECHNIK ADMINISTRACJI Wiem, że muszę w nim opisać co robię w danym dniu.
Dzień w dzień robi się to samo. Dzień w dzień mam pisać to samo ??
A może znajdzie się ktoś tak miły i prześle mi na e-mail : [email protected] swój skan dziennika praktyk

z góry dziękuje

Gość

Wysłany: Nie 30 Lis, 2014 22:37   

Kochani ! Mam wielką prośbę ;) odbywam staż w aptece no i muszę uzupełniać dzienniczek praktyk ale szczerze przyznaje, ze nie mam czasu siedzieć i myśleć co tam wpisać :D posiada ktoś gotowca dla przykładu i podeśle na maila ? :)

zlisz 

Wysłany: Pon 15 Cze, 2015 22:01   Dziennik praktyk - technik farmaceutyczny

Czy ktoś posiada skany wypełnionego dziennika praktyk? Jeśli tak, proszę o przesłanie na [email protected]. Z gór yWIELKIE DZIĘKI!!

[ Dodano: Pon 15 Cze, 2015 22:02 ]
MB1992, Hej, Czy ktoś wysłał Ci skan dzienniczka?

angaa93 

Wysłany: Czw 03 Gru, 2015 00:26   

Witam:) Odnawiam temat odnosnie dzienniczka praktyk ;) Czy znajdzie się ktoś miły i pomocny kto zechciałby podzielić się swoim dzienniczkiem z praktyk i dałby rade przesłać skany na pocztę, ponieważ kompletnie nie wiem jak sie za to zabrać ;/ Oto mój adres: [email protected]

Terro 

Wysłany: Sob 28 Maj, 2016 23:55   

Podbijam temat jak mialby ktos wyslac skany wypelnionego dzienniczka praktyki technika farmaceutycznego to poprosze na mail [email protected]

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

julka1986 

Wysłany: Pią 28 Paź, 2016 18:02   Dziennik praktyk higienistka stomatologiczna

Ja również prosiłabym o skany dziennika praktyk zawodowych Higienistka Stomatologiczna.
Z góry dziękuję :)
mail: [email protected]

krysiasz 

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017 11:54   

Czy ktoś tu zagląda jeszcze??:) Jestem blisko zakończenia stażu, właściwie pracuje już w drugiej aptece i dopiero teraz powiedziano mi że muszę mieć coś takiego jak dziennik stażu..... Gdybym wiedziała wcześniej to sprawniej szło by to pisanie, a tak uzupełniłam kilka stron i brak pomysłu co dalej pisać:( w kółko jedno i to samo nie ma sensu. Byłby ktoś w stanie podrzucić skany choć po części wypełnionego dziennika stażu na email [email protected] ??

lordvanyuri 

Wysłany: Nie 22 Paź, 2017 00:25   dzienniczek

Witam, podbiję temat, potrzebuję dzienniczka stażowego formaceuty. Wszyscy proszą a nigdzie nie ma linka do jakiegoś skanu ;) proszę o kontakt, mogę się odwzdzięczyć ;)

tiger75 

Wysłany: Pon 01 Sty, 2018 20:06   

podbijam post i też proszę o scany- [email protected]
dziękuję

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu