Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Wrażenia z egzaminu
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 20:51   

mysle ze i tak wole go chyba w tej formie niz bym musiala uczyc sie na pamiec teorii:)
A cke tez sobie leci w kulki czekam na klucz do czesci pisemnej i nie ma jeszcze, spisalam sobie odp;), a arkusze wzieliscie ze soba?-ja wzielam;)

[ Dodano: Sro 23 Cze, 2010 20:53 ]
u mnie jakies 3 osoby z lat ubieglych poprawialo:), ale rok temu 09 byl prostu, wlasnie trudny byl tylko ale nie tak jak ten w 07.

[ Dodano: Sro 23 Cze, 2010 20:54 ]
a wyniki jakos w sierpniu dokladnie 28? ktos wie;)

Ostatnio zmieniony przez Gość Sro 23 Cze, 2010 21:08, w całości zmieniany 1 raz  

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:04   

u mnie kazali zostawic na potrzeby edukacyjne dla kolejnych roczników.

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:15   

pasze liczyliscie np 55*3*0.8zl*200?

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:20   

55kg wagi razy 3 kg paszy razy 200 sztuk i razy 0,8 cena kg paszy czyli tak jak Ty

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:27   

a mi panie na rachunkowosci ze podatek to tylko linowy bedzie...,a u mnie w szkole panie z bloku agrobiznesu byly udane i to bardzo- nie lubialy sie i jedna jak raz zrobila probny to wzkazniki roa i roe powychodzily ponad 500, a druga zrobia probny a 107 pkt:D

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:30   

to mialas fachowa kadra:) to juz u nas bylo lepiej. ale i tak na egzaminie malo ze zdobytej wiedzy sie przydalo:) CIekawi mnie wlasnie caly czas jak to zadanie powinno byc poprawnie zrobione. a przychody brutto wyszly Ci 1111 i jeszcze tam dalej cos?

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:35   

111103,80- jednie to i kwote podatku i amortyzacje mam dobrze w rachunku, bo z tym brakowaniem to juz nie wiem jak;), no i koszty nie pomnozylam razy 4

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:38   

to mam tak samo jak Ty:)

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:41   

a w koncu odjales to brakowanie od kosztow zakupu tych warchlakow?
prawda,ze te warchlaki to obrotowe:P? produkcje mialam rok temu i juz nie pamietalam, ale z tym gospodarczym to 100 000 tez masz tak?

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:44   

warchlaki dalem prwale ale powinny byc chyba obrotowe bo na 4 miesiace tylko. nie odjąlem. jak mozna bylo odjąc jak one zdychaly w cylku produkcyjnym. a zakupil 200 sztuk na poczatek. a z tymi 100000 to o co chodzi bo za bardzo nie kumam???

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:47   

ja juz sama nie wiedzialam czy odjac od kosztow i odjelam sugerowalam sie projektem z 2007. A z gospodarczym -mial wartosc 70 000,ale po modernizacji ktora wyniosla 30 000 jego wartosc chyba wzniosla do 100 000 i taka kwote wpisalam w aktywa trwale bilansu.

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:50   

tak tak. z tym to na pewno dobrze bo bilans by sie nie zgodzil. jak by brac pod uwage ten z 2007 to powinny byc w trwalych bo tam te brojlepry uzytkowane byly 2 miesiace i byly w stalych. ja tak zrobilem ale mi w stalych linijek braklo i 1 musialem wcisnac pomiedzy inne:)

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 21:55   

dobra w aktywa trwale wpisalam: grunty,budynek gosp, ciagnik, ladowacz czolowy,samochod dostawczy w obrtowe:pasza t1,pasz t2, warchlaki i rachunek bankowy
w pasywa: srodki wlasne plus darowizna i dalej zob.wobec dotawcow, wymslilam sobie subwencje z budzetu panstwa jako te dotacje;), kredyt krotko

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 22:03   

ja te dotacje do pasywow wlasnych dalem razem z gospodarstwem i oszednosciami a w obrotowch 2 kredyty i ta faktura

Gość

Wysłany: Sro 23 Cze, 2010 22:08   

noo i ten kredyt dlugoterminowy oczywiscie zapomnialam o nim :)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu