Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu EGZAMIN Czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 18:16   

bardziej mi zalezy na teoretycznym bo spisałam sobie jakie zaznaczyłam odpowiedzi i wystarczy mi klucz by zobaczyc czy zdałam i sie doczekac nie moge

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 18:20   

teorie napewno zaliczysz bo próg nie jest wysoki, takze nie ma co sie stresowac. gdyby na praktycznym próg był 50% to zdawalnosc byla by wieksza i egzamin bylby totalną ściemą.

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 19:21   

kurcze no ja tez nie wspomnialam nic o dowodzie i identyfikatorze:/ eh...
a co do czujek to strzelalam bo u mnie w szkole nic podobnego nie przerabialismy... nawet wytlumaczyli na jakims przykladzie tego praktycznego ...wiedzialam tyle co na necie wyczytalam... wiec bedzie kolejne podejscie

Seba87 

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 19:39   

Jak będzie ktoś miał z Was klucz odpowiedzi do teoretycznego to piszcie od razu tutaj:)

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 20:25   

Witam, mnie też wyszło 31 j.o. - wypisałem 3 konwojentów w tym dowodca, 2 kierowcow, jednego do samochodu ubezpieczającego i kasjera = 6 osób w konwoju
nigdzie nie można znaleźć jaka była poprawna odpowiedź :evil:

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 20:39   

Zdałam teoretyczny :):)
miałam z I cz. 72% a z drugiej 85%

[ Dodano: Sro 15 Cze, 2011 20:40 ]
A co do odpowiedzi wyzej ja dałam jeszcze do tych osób Osobe transportujacą wartośc jubilerską :)

[ Dodano: Sro 15 Cze, 2011 20:43 ]
wyszło mi 7 osób
a rozmieściłam ich tak
bankowóz kierowca obok siedzi konwojent kierujący za nim kasjer/ inkasent a obok kasjera/ inkasenta osoba transportująca wartość
samochód ubezpieczający w tym wypadku był to osobowy jak dobrze pamiętam seat Toledo :) to tam był kierowca obok siedział dowódca a za dowódca konwojent :)

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 20:53   

Dajcie arkusz!!!

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 20:56   

o ile dobrze pamiętam było tam napisane minimalna ilość osób, więc myśle że 6 to minimum i będzie dobrze

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 21:01   

nio zobaczy sie jak to oni ocenia dla mnie to ta 7 osoba byłam minimalną ilością :)

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 21:16   

Tak jak czytam to zastanawiam się skąd wyście wzięli Tego Kasjera skoro w zadaniu nie było o nim ani trochę wspomniane...Do dyspozycji jasno i wyraźnie było napisane że mamy kierowców i Konwojentów. Ani w Treści ani w załącznikach nie było mowy że ten kasjer istnieje....Nie wiem takie jest moje zdanie.Fakt w jakimś rozporządzeniu jest mowa że konwojent nie może przenosić wartości ale równie dobrze ten Kasjer mógł być na miejscu i w punkcie A i B.
Ponadto wystarczyło 5 osób wziąć bo 3 Konwojentów z czego jeden pełni funkcje dowódcy Konwoju i 2 Kierowców.

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 22:33   

Wejherowianin, tak pisało wiele osób zmojej klasy - zobaczymy jak ukaże się klucz ;-)

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 22:50   

bo to miałeś sam wiedzieć takie są egzaminy ze nie wszystko ci napiszą bo resztę ty musisz to wiedzieć w końcu ty starasz się o technika i to ty opracowujesz ten cały projekt. przykładek może być egzamin z tamtego roku jak było o wyposażeniu konwojentów w pracy egzaminacyjnej ani w całym egzaminie nie było mowy ze maja do dyspozycji hełm i kamizelki i większość ich nie wypisała, a jak wiadomo konwojenci muszą mieć przy sobie hełm i kamizelkę inaczej nie da rady.

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 07:39   

Roksana89 ma racje, nie wszystko bedzie podane jak na tacy, osoba transportujaca wartosci pieniezne (kasjer) musi znajdowac sie w skladzie konwoju, tego zadania nie moga wykonywac konwojenci. mi tez wyszlo 7 osob, wydaje mi sie ze jezeli chodzi o minimalny sklad konwoju to poslizg o jednego konwojenta moglby byc do przejscia.

[ Dodano: Czw 16 Cze, 2011 08:08 ]
zapomniałem dodac ze najwazniejsze jest to że za złe odpowiedzi nie ma punktów ujemnych, bo w takim wwypadku raczej nikt by tego nie przeszedł ;p

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 11:19   

A ja nie mam kasjera ani osoby transportującej...napisałem, ze konwojent może pełnić funkcje kasjera. Nic o nim nie było w zadaniu, wiec można było przyjąć, ze osoby odpowiedzialne za załadunek i rozładunek wartości będą znajdować się w punkcie załadunkowym i rozładunkowym. Dla mnie to było minimum. We wcześniejszych zadaniach jeśli miał być kasjer to była o tym mowa i było to w założeniach tutaj takiej informacji nie ma. Kazdy jak widać moa swoje teorie. Okażę się pod koniec sierpnia. Miejmy nadzieje, ze te 75 % u każdego będzie.

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 12:47   

Wejherowianin napisał/a:
Tak jak czytam to zastanawiam się skąd wyście wzięli Tego Kasjera skoro w zadaniu nie było o nim ani trochę wspomniane...Do dyspozycji jasno i wyraźnie było napisane że mamy kierowców i Konwojentów. Ani w Treści ani w załącznikach nie było mowy że ten kasjer istnieje....Nie wiem takie jest moje zdanie.Fakt w jakimś rozporządzeniu jest mowa że konwojent nie może przenosić wartości ale równie dobrze ten Kasjer mógł być na miejscu i w punkcie A i B.
Ponadto wystarczyło 5 osób wziąć bo 3 Konwojentów z czego jeden pełni funkcje dowódcy Konwoju i 2 Kierowców.

Dokładnie jestem tego samego zdania i w swojej pracy nie uwzględniłem kasjera. Dałem 3 konwojentów i 1 kierowcę do bankowozu (w tym jeden konwojent pełni rolę dowódcy konwoju) oraz 1 kierowcę do samochodu ubezpieczającego. Ale czy będzie dobrze to nie wiem :P

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu