Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny - jak to "coś" trzeba było rozw
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:27   

a ja nie napisalam oferty na papierze kopiujacym i pewnie mi nawet nie sprawdza :-/ glupol ze mnie

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:34   

Dokładnie, trzeba było napisac wykaz związany z zakupem czyli:
1.Analiza kartotek mag, rynku itp a nie wykaz z przyjeciem do magazynu!!!!

pkt3: Wykaz działań związanych z zakupem obuwia przez PHH Tramp oraz sporządzenie lub uzupełnione dokumenty związane z przyjęciem zakupionych butów do magazynu i zapłata za nie.

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:35   

Ciekawe za ile punktów będzie to 5 zadanie bo u mnie nie specjalnie wszystko pokazałem tylko nie zrobiłem razy 30% i uzasadnienie takie sobie że konkurencja itp..!!!!!!!!

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:39   

to super ja wlasnie tak napisalam a ten wykaz dzialan promocyjnych to trzeba bylo tylko uwzglednic reklame i promocje?

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:43   

Trzeba w nim było uwzględnić : reklamę i promocję sprzedazy jak to napisałas to napewno dobrze;)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:46   

ja na początku napisałem sprzedaż osobista, reklama itp a później dopisałem jeszcze instrumenty związane z dystrybucją, produktem itp.. wydaje mi się że jak będzie więcej to łeba nie urwią!! gorzej jakby nie było!!!

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:51   

No dokładnie;) a z testu to liczą z 1 części musisz mieć 50% i z 2czesci 30% czy łacznie trzeba mieć 50%????????????????????????????

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:53   

z testu z pierwszej czesci trzeba bylo miec 25 punktów a z drugiej 6 pkt

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 13:57   

yeahhh napisał/a:
Dokładnie, trzeba było napisac wykaz związany z zakupem czyli:
1.Analiza kartotek mag, rynku itp a nie wykaz z przyjeciem do magazynu!!!!

pkt3: Wykaz działań związanych z zakupem obuwia przez PHH Tramp oraz sporządzenie lub uzupełnione dokumenty związane z przyjęciem zakupionych butów do magazynu i zapłata za nie.

ale tam tez pisze w punkcie III "działania zwiazane z zakupem W dniu 5,05,2010...." a wczesniej w tresci zadania pisze ze 5.05,2010 przyjeto towary zamowione w STYCZNIU 2010! czyli zamowili by w styczniu a w maju znowu by analizowali rynek kartoteki i znowu skladali zamowienie?? logicznie pomysl

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 14:03   

ale nie tak to trzeba bylo napisac tylko samo wykaz zw z zakupem

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 14:25   

tak mi się też wydaje tzn złożenie zamówiena wypełnienie Pz itp sam wykaz a później sie przechodziło do dokumentów!!

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 15:49   

nnoris ale to trzeba bylo napisac dzialania promocyjne a ty z tego o piszesz to napisales dzialania marketingowe jak tak napisales to masz zle

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 15:50   ;p

O dziwo projekt był prosty:)

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 15:54   

ale w tym 6 trezba bylo napisac dzialania promocyjne a nie marketingowe i nie wolno bylo pisac cena dystrybucja

Gość

Wysłany: Czw 24 Cze, 2010 17:05   :)

Nom ale ja napisałem sprzedaż osobista promocja sprzedaży a jeszcze pisało z reklamą to dla reklamy wtrąciłem instrumenty ale tamto napisałem tylko zrobiłem instrumenty związane z promocją i tu to wypisałem a później dodatkowo z ceną dystrybucją i podałem także po małym przykładzie itp!!
Co o tym myślicie????

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu