Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny - jak to "coś" trzeba było rozw
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 09:45   

Co do tego wykazu z III pkt to mi się wydaje, że nietrzeba się było bawić w analizę rynku, ponieważ ten towar już do nas dotarł, ale trzeba było zaznaczyć ze było zamówienie w styczniu i że sprawdza się zgodność dostarczonego towaru z zamówieniem.

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 12:46   

I co myślicie uznają mi 6 zadanie, wezmą pod uwagę????

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 14:04   

ma może ktoś arkusz??

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 18:25   

tez bym prosila o arkusz i nam nie dali dodatkowych kartek niestety [email protected]

katka90 

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:10   

to teraz już nie wiem czy mam dobrze bo jeżeli pisało w punkcie piątym żeby wyliczyć ile obuwia WIOSENNEGO może się nie sprzedać to po co tam wścibiać te sportowe buty?? ja to wiem na pewno że źle mam obliczoną wartość brutto sprzedaży ale było minęło poczekamy na wyniki.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:13   

katka90 napisał/a:
to teraz już nie wiem czy mam dobrze bo jeżeli pisało w punkcie piątym żeby wyliczyć ile obuwia WIOSENNEGO może się nie sprzedać to po co tam wścibiać te sportowe buty?? ja to wiem na pewno że źle mam obliczoną wartość brutto sprzedaży ale było minęło poczekamy na wyniki.

mi sie zdaje ze obuwie sportowe to tez wiosenne moze byc ja brałam to pod uwage

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:46   

No dokładnie do końca się nie określili też na początku się zastanawiałem ale sportowe to wg mnie też można zaliczyć do wiosennych. Zobaczymy co to będzie!!!!

Gość

Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 12:08   

No ale mniejszych okienek to w dokumentach dac nie mogli-brak słów poprostu :roll:

Gość

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 21:15   

Gdzie było trzeba napisać ofertę bo ja napisałem na 2 papierach kopijniczych i na jednym pisałem drugi przebiło wiec czy to dobrze czy złe bo już sam nie wiem

Gość

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 21:18   

To masz dobrze. A jak u Ciebie z miejscem... Starczyło? I ogólnie jak Ci poszło???

Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 06:10   

Normalnie każde z nas jak szuka butów na wiosne, to sportowe też kupi. ale właśnie o to chodzi, że jak w zadaniu pisze obuwie wiosenne, to nie po to wyszczególnili olimp i traper. Te dwa to obvuwia wiosenne. A jak juz tak na logike, to sportowego obuwia w lecie czy w zimie nikt nie kupi? No właśnie. Chodziło tylko o te dwa pierwsze i mam to potwierdzone przez nauczycielke.

Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 08:52   :)

Orientuje się ktoś jak punktacja wygląda za poszczególne zadania???

Gość

Wysłany: Pon 28 Cze, 2010 09:48   

ogladalam dzis na cke ogolne wyniki z lat ubieglych...i stwierdzam ze wyniki z egzaminu praktycznego sa dla mnie dolujace...wielka trudnosc sprawia osiagniecie 75 %.... sredni wynik to ponad 60%....ciekawa jestem jak to wszystko bedzie wygladalo w tym roku...i w jaki sposob bedzie to oceniane wg klucza? Czyli musimy myslec wszyscy tak samo... w ogole zastanawia mnie w jaki sposob oceniane sa np faktury wz pz codzi mi o ilosci punktow...za co i ile dokladnie....

Gość

Wysłany: Wto 29 Cze, 2010 10:29   :)

Jak myślicie. Jak dałem w 6 zadaniu instrumenty marketingowe związane z reklamą i promocją to mi uznają. Bo na początku zareklamowałem firmę czyli cena czyli rabaty ilościowe wartościowe karty stałego klienta, później napisałem dystrybucja, następnie produkt i na końcu napisałem promocja i w ramach promocji wymieniłem promocje sprzedaży podałem przykłady, public relations, sprzedaż osobistą i reklamę w radio prasie internecie itp. Będzie tak dobrze????

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu