Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Wrażenia z egzaminu
Autor Wiadomość

Admin 

Wysłany: Pon 05 Kwi, 2010 17:24   

Tutaj można podzielić się swoimi wrażeniami z egzaminu zawodowego

Gość

Wysłany: Pon 21 Cze, 2010 22:46   

Ogólnie nie było chyba tak źle z pierwszej części na pewno mam dobrze 22 pkt te 3 może jakoś wyjdą żeby tylko opublikowali arkusz z odpowiedziami i będzie po stresie a część druga była prosta.

Gość

Wysłany: Wto 22 Cze, 2010 19:00   

W zasadzie na samym egzaminie poddałam się stresowi :( teraz gdy czytam zadania i swoje odp myśle,że tak źle może nie będzie ;-)

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 18:26   

u mnie tak osbie nie wiem wogole dlaczego tak duzo punktow trezba miec

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 19:44   :)

Co do teoretycznego ujdzie ale w praktycznym jestem trochę zażenowany miejscem było bardzo mało i 5 zadanie było sformułowane tak sobie!!!

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 20:24   Re: :)

nnorriss napisał/a:
Co do teoretycznego ujdzie ale w praktycznym jestem trochę zażenowany miejscem było bardzo mało i 5 zadanie było sformułowane tak sobie!!!

zgodze sie miejsca było okropnie mało i jeszcze kartek dodatkowych nie chcieli dac

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 20:37   

mam nadzieje ze się z tym będą liczyć. Samych założeń mi wyszło na 1,5 strony więc szkoda gadać!!!

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:06   

Ja miałam na tyle dobrze, że dostałam dodatkowe kartki. Miejmy nadzieję że zdamy:)

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:15   

misia12 napisał/a:
Ja miałam na tyle dobrze, że dostałam dodatkowe kartki. Miejmy nadzieję że zdamy:)

to sie ciesz ze wam dali ale z jednej strony jest to nie sprwiedliwe ze jednym dawali a drugim nie

Gość

Wysłany: Pią 25 Cze, 2010 21:43   

Ej do tych co nie dostali może zrobimy coś w związku z tym.. Napiszemy może do nich!!!!

Gość

Wysłany: Sob 26 Cze, 2010 12:11   

Nam też dali bez problemu.Moje wrazenia- mogło byc lepiej :-?

Gość

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 21:03   

Tak napiszmy i co którzy dostali to nie będą mieli punktowane jedna możliwość lecz mogą tez unieważnić i możemy pisać jeszcze raz =/

Gość

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 21:22   

A u CIebie jak wszyszło Piotrek??

Gość

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 21:27   

U mnie na początek Dyrektor zaczęła krzyczeć ze to nie możliwe zęby dostać więcej kartek to lecz grupa powiedziała ze nie zagadzamy się z regulaminem przeprowadzania egzaminów zawodowych wiec ona zadzwonił do cke prawdopodobnie i przyniósł dodatkowe karty kto chciał ja nie potrzebowałem pisałem kratka w kratkę i wyszło mi idealnie 2 strony na początku i jedna zostawiona z tylu
PS DYREK CIOTA WIEC MOŻE DLATEGO

[ Dodano: Nie 27 Cze, 2010 21:31 ]
A co do rozmowy z klasa po egzaminie do cała klasa pisała + buty sportowe lepiej więcej niż mniej i wartości na fakturach tez mieliśmy takie same w tej chwili nie pamiętam jakie one były i co do całego arkusza to jakieś ostry głupek to układał bo jeżeli to było napisane "tak oby każdy zrozumiał" to chyba ktoś się pomylił bo jasne to nie było i na dokumentach tez było kiesko z miejscem i jeszcze głupia baba chodząca i szurająca krzesłem która miała na spokojnie pilnować tylko przeszkadzała Ale to już zgłoszone :)

Gość

Wysłany: Nie 27 Cze, 2010 21:42   

Wydaje mi się że to ich wina bo jeżeli piszą to powinni dać z 2 strony więcej a nie takie nieporozumienia zaczynać. Jeżeli ja rozpocząłem egzamin i to w trakcie wyszło że brakuje mi strony na 2 zadania ja wołam komisję o kartki, a tu nie ma to coś nie ok!!!!

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu