Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 18:53   

klaudia mi białka wyszło 70 g z groszem, i napisałem ze przewyzsza ono ustalona norme jaka byla podana w tescie o 5 g.. dzisiejszy egzamin poszedł mi jak na moje mozliwosci:-) b dobrze...jestem dobrej mysli, boje sie ze skrzaniłem ten ABCD..

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 19:09   

Bardzo Bym prosil o wyslanie arkusza na [email protected] wersja x oczwiscie bo u nas w szkole nas olali nie dali ich nam ;/...Bardzo prosze o wyslanie od kogos :)

Bede bardzo wdzieczny

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 19:42   

Ja też mam takie podobne odpowiedzi. super że się zgadza. najgorzej z opisem wykonania potraw xD

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 20:45   

mi stawka wyszła 15 zł i 1gr hehe...i białko tez 70 z hakiem

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 20:57   

wiara mam klucz odpowiedzi dla wersji x

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 07:16   

nie wiecie kiedy beda wyniki z praktycznego??

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 07:41   EGZAMIN PRAKTYCZNY 2011

czesc jak wam poszedł egzamin praktyczny czyli projekt? Pamietacie wasze obliczenia moze?bo ja juz sam niewiem czy dobbrze to zrobiłem czy nie;)

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 08:38   

siema mazna prosic o arkusz do wersji X

[email protected]

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 10:13   

może mi też ktoś wysłać arkusz z zadaniami wersja x.
Z góry dziękuje !;) [email protected]

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 11:39   

czesc poprosze arkusz do czesc teoretycznej na [email protected]

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 17:05   

czy ma ktoś arkusze egzaminacyjneTechnik żywienia i gospodarstwa domowego :oops:

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:39   

ja tez prosiłbym o arkusz.
Byłbym bardzo wdzięczny ;)
[email protected]

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 22:21   

nie było źle. stawka mnie również wyszła 14,27 zł, reszta podobnie. Odchylenie obliczyłem do wartości energetycznej do białka tylko napisałem w komentarzu, że uwzględniając 10% błędu się mieści.

Test nie był zły, błędy w części ekonomicznej. Ciekawe kiedy będą odp. do ekonimii. Z części 1 mam 43-44 pkt.

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 10:50   

a mi wyszło 14,48 i nieweim jak ale chyba taki wynik musi wyjsc bo ja w domu liczyłem znowu i sprawdzałem dokładnie i tak samo mi wychodziło.nieweim moze cos mi sie zle pomieszało ale napewno nie przewyrzszyło stawki 15zł która była podobna ,eszta tak samo mi wyszła w tym o kcal i błonniku i białku..Zreszto powiem wam tak nawet jak nie bd mieli 75pkt a np 68 to nawet jesli nie da rady juz zadnych pkt skas wydobyc to oni przymykaja oko i zaliczaja;) uwierzcie wiem cos o tym;)hehe wiec az tak najgorzej nie bd;)

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 11:06   

napalonyt obys mial racje:-) a ile trzeba miec pkt aby to zdac?? wiem ze 75%, tylko pytanie teraz ile bylo mozliwych pkt do zgarniecia??? mi stawka na dzien wyszła jak koledze wczesniej 14.27 , jesli faktycznie napalony twoje obliczenie jest dobre, to ja dostane jakies pkt-y za moj wynik co nie?? bo az takiej duzej straty do twojej to nie mam...?? a i jeszcze 2 pytanko (do wszystkich) czy zamierzacie robic w tym zawodzie, czy to byla tylko taka pomylka ze tu trafiliscie, bo ze mna chyba tak było:-)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu