Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 11:25   

Mi i paru osobom z klasy także wyszło 14,48 zł :) zawsze jest jakas granica chyba w klucza tak mi sie wydaje przynajmniej :P
No u mnie tez to była pomyłka i dalej raczej nie pojde w te strony. No mojej kumpeli w zeszłym roku zabrakł punkt i w tym roku musisala zdawać jeszcze raz .

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 11:28   

ja to sie pomylilem na pewno wybierajac ten kierunek :evil: ;D wolał bym przy samochodach sie bawic hehe :-P :P

i tak na marginesie to meegyy mógł bym prosic jeszce o arkusz do wersji X jesli to nie problem...

[email protected]

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 12:29   

żaden problem :)

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 15:04   

do zdobycia ma sie 100pkt wiem ze za 1 zad sa 4 czyli za tytuł za 2 zad jest 12pkt a reszte to juz nieweim jakos tam oni se ustawiaja za co dac wiecej pkt bo przejrza pare zadan naszych i sprawdza gdzie i jakich najwiecej błędów poełnialismy i potem ustanowia za co ile pkt ale za 1 i 2 to jest tyle co pisałem;)napewno sie dostanie jakies pkt nawet jak sie pomyliłes bo tam jakas granica jest dopuszczalna napewno cos tam przyznaja..no a piszac o tym czy ja chciałbym w tym zawodzie to tak prawde mowiac ja jak szłem do tej szkoły to niewiedziałem na czym ona polega i co mi da po niej.Kolega wybrał to to i ja tez.ale teraz jestem zadowolony ciesze sie ze miałem mozliwosc i ze wybrałem ten kierunek.teraz dzieki nie mu czesto chodze na obsługe na wesela i zarabiam se.I to dzieki tej szkole .Mysle nad pojsciem na studia w dalszym ciagu tego.Ale okaze sie jak matura poszła;/,A jak tam wam poszli egzaminy pisemne?Ja to masakra jak zajrzałem do arkusz to zadne zadanie mi sie nie podobało;) ale potem pomyslałem troche tak logicznie he i mam 76% z tego pisemnego,bo na arkuszu se zaznaczałem a potem go wziełem ze soba to jestem pewien na 100% he A wam?mysle ze 25 pkt to łatwo mozna było zdobyc z samych obliczen tyle ich było a one nie były az tak trudne.A wiekszosc pytm trzeba było brac na logike;D

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 15:50   

Ja nie wziolem ze soba arkusza i liczylem pozniej te zadania które na 100% bylem pewny ze dalem poprawna odpowiedz ,wyszlo mi 38 punktow no i mam nadzieje ze dojdzie kilka z tych których nie bylem pewny :mrgreen: :-) ;-)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 17:16   

może mi też ktoś wysłać arkusz z zadaniami wersja x jesli to nie problem.
Z góry dziękuje !;) [email protected]

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 21:40   

napalony .. czyli szkola i ksztalcenie w tym kierunku daly ci duzo, ..ja trafilem tu z przypadku... ja miałem zamiar isc doszkoly jakiejs budowlanej, ale nic takiego w poblizu tu nie bylo, i podobnie jak ty pozedlem w slady kolegi..tyle ze mnie przyjeli, a go nie heh on do zawodowy na cukiernika poszedł, ... ja ten pisemny zjebałem...kurwa takie pytania łatwe były a ja i tak zjebałem...24lub 25pkt bede miec...siara:-)

[ Dodano: Pią 17 Cze, 2011 21:44 ]
mmeeggyy faktycznie twoja kolezanka miała pecha..heh 1 pkt-cik... jakis zjeb....ny egzaminator ta prace sprawdzał chyba...

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 20:21   

he napwewno zjeb jakis soprawdzał ale i na takiego mozna trafic mam nadzieje ze my trafimy na wyrozumiałeo i nam zaliczy he wiesz modl sie bys miał te 25 to zdasz;) hehe moze cud sie jakis stanie nie no zdasz.zdamy wszyscy hehe

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 17:22   

heh ..oby... papierek technika Żywienia napewno kiedys by sie przydal, kto wie, moze za jakis czas bedzie gdzies niedaleko jakas robota dobrze płatna:-) i z takim papierkiem normalnie przyjmuja...narazie mysle jednak o pracy gdzies na budowie... do starego sie pojdzie bo on robi na budowie:-) obysmy zdali..heh a jeszcze jedno kiedy beda wyniki?? gdzes pod koniec sierpnia chyba co nie?? miłych wakacji pozdro:-)

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 17:26   

no tak he.ja tez zamierzam kiedys pracowac tak na stałe w tym fachu ale narazie to jade do włoch na zbior gruszek.A wyniki bd dokładnie 26 sierpnia;/jeszcze troche trzeba poczekac ale napewno szybko to minie he

Gość

Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 19:11   

fajnie masz ze do włoch jedziesz..heh w ojro tam placa i troche siana przywieziesz:-) ja zaraz na budowe ruszam:-) no szkoda ze dopiero za 2 mies wyniki,:-( miłej praacy za granica życze:-)

Gość

Wysłany: Pią 24 Cze, 2011 17:27   

no nawet wiadomo tam lepsz kasa;/dzieki i tez zycze miłej pracy wam wszystkim;)

Gość

Wysłany: Sob 25 Cze, 2011 22:11   egzamin teoretyczny

jest ktoś tak uprzejmy i wyśle mi arkusz wersje X na maila: [email protected] ?
z góry dziękuje :)

Gość

Wysłany: Wto 23 Sie, 2011 15:55   

Hejo :) jak tam? juz w pt wyniki? jakie przeczucia co do tego :P

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu