Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu firma transportowa
Autor Wiadomość

maja65 

Wysłany: Czw 19 Maj, 2016 12:44   firma transportowa

A co powiecie o takim biznesie?
Warto w niego inwestować? Czy lepiej skupić się na innej firmie. Znajomemu udało się rozwinąć tego typu firmę i ostatnio nawet zamawiałam mu takie specjalne pokrowce na fotele aby samochody tak szybko nie zużywały się w środku.
Czy warto ruszać w XXI wieku z taką firmą od podstaw?

marios 

Wysłany: Sob 18 Mar, 2017 20:14   

Znajomy zajął się ostatnio transportem wewnętrznym i sobie chwali (projekt), m.in. to praca na wózkach widłowych.

Filadelfia 

Wysłany: Pon 28 Sie, 2017 23:18   

Myślę, że jak najbardziej ma to sens, ale już na etapie tworzenia biznesplanu musisz uwzględnić wszelkie wydatki takie jak np. oc firmy. W tej branży bez sensownej polisy się nie obejdzie i wie o tym każdy, nawet zupełny laik. O samych ubezpieczeniach znajdziesz wiele istotnych informacji choćby w sieci. W razie czego zawsze możesz się skontaktować czy to z agentem, czy też przedzwonić na stosowną infolinię i tam uzyskać odpowiedzi na ewentualne pytania.

jjusti18 

Wysłany: Czw 28 Wrz, 2017 21:54   

Jak masz w planach założenie firmy to może przydadzą Ci się namiary na dobrą firmę kurierską. Ja ostatnio dużo słyszałam na ich temat https://www.e-speedpak.net/ . Ponoć są świetni- w pełni profesjonalni, skuteczni i solidni. Można tutaj znaleźć najtańsza usługi kurierskie wysokiej jakości, a co fajne w przypadku kiedy będziesz chciał kupować czy sprzedawać większe ilości danego produktu lub sprzedawał coś większego możesz nawet zakupić palety u nich. Według mnie to fajna oferta i może Ci się przydać. Dzisiaj na każdym kroku człowiek niemalże korzysta z usług kurierskich.

Kamilla36 

Wysłany: Pią 27 Lip, 2018 09:55   

Wydaje mi się to być dobrym pomysłem. W miejscu siedziby Twojej firmy polecam Ci jednak wynająć firmę ochroniarską. Take firmy ochroniarskie zawsze odpowiednio zareagują w sytuacji zagrożenia, minimalizując w ten sposób ryzyko strat materialnych. Jedną z najlepszych firm ochroniarskich w Warszawie jest Kontra24. Pracują tutaj doświadczeni i spostrzegawczy ochroniarze.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

budnicamifs 

Wysłany: Pią 14 Wrz, 2018 15:17   

Mam w 100% to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

roukon 

Wysłany: Sro 26 Wrz, 2018 11:47   

Cześć! Ja właśnie poszukuję jakiegoś systemu ERP. Czy sądzicie, że Microsoft Dynamics 365 https://axhelpers.com/microsoft-dynamics/ byłby rozwiązaniem godnym uwagi? Wielkie dzięki za porady w tym zakresie.

martusia993 

Wysłany: Sob 21 Wrz, 2019 07:53   

A co sądzicie o takiej opcji jak wynajem magazynu? Wiele osób się na to decyduje bo jest to tańsze i łatwiejsze niż budowa od zera. Polecam więc zainteresować się firmą 7R, która zajmuje się kompleksową obsługą powierzchni magazynowych. Na ich stronie https://www.7rsa.pl/ znajdziecie wszystkie informacje i dane do kontaktu.

Loipeld 

Wysłany: Wto 03 Mar, 2020 12:56   

Wydaje mi się, że jeśli zależy wam na takich usługach jak transport kontenerów Wrocław to moim zdaniem koniecznie powinniście zajrzeć na stronę transportkontenerowwroclaw.pl. Firma ta zajmuje się transportem kontenerów mięszy innymi na gruz i inne odpady, a z racji na ich spore doświadczenie w takich usługach, na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy

kosika 

Wysłany: Wto 21 Kwi, 2020 21:06   

Nie wiem czy taki biznes warto otwierać, jak wiele firm transportowych już istnieje, a wśród nich są też takie które oferują usługi na światowym poziomie jak np. transport kolejowy do chin https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ . Lepiej nawiązać z nią współpracę, aniżeli inwestować pieniądze w niepewny biznes

chron 

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2020 09:29   

Nie to żebym był wścibski ale chciałbym się zapytać, jak zalatwialiście sobie licencje transportowe? Właśnie jestem w trakcie załatwiania pomaga mi firma https://www.licencjetrans...ansportowe.html, ponieważ sam bym się z tym długo męczył, a zlecając to im nie musze specjalnie z Wrocławia jechać do Warszawy więc dla mnie wygodnie. Długo wam to zajęło?

OlkaR 

Wysłany: Pią 29 Maj, 2020 14:59   Re: firma transportowa

maja65 napisał/a:
A co powiecie o takim biznesie?
Warto w niego inwestować? Czy lepiej skupić się na innej firmie. Znajomemu udało się rozwinąć tego typu firmę i ostatnio nawet zamawiałam mu takie specjalne pokrowce na fotele aby samochody tak szybko nie zużywały się w środku.
Czy warto ruszać w XXI wieku z taką firmą od podstaw?

Myślę, że warto, ale jest przy tym trochę roboty. Jeśli chcesz założyć firmę transportową, musisz mieć stałą siedzibę i certyfikat kompetencji zawodowych. Więcej informacji, o tym jak założyć i prowadzić taką firmę znajdziesz tutaj Również o tym, co trzeba zakupić.

winko90 

Wysłany: Pon 01 Cze, 2020 08:58   

Warto wiedzieć, że jeśli chcecie coś transportować to możecie również skorzystać z przyczepki. W wielu sytuacjach przyczepkę można wozić mając tylko prawo jazdy kategorii B. Poczytajcie więcej na ten temat na stronie https://gex-hol.pl/te-inf...-b-a-przyczepa/.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu