Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Kalkulator na egzaminie-technik administracji
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pią 13 Maj, 2011 18:12   Kalkulator na egzaminie-technik administracji

Hej, napiszcie mi dlaczego nie wolno miec kalkulatorów na egzaminie technika administracji.Niektóre pytania są takie,że trzeba wyliczyć coś.Człowiek się przyzwyczaił do liczenia na kalkulatorze, a nie w pamięci wykonywać jakieś działania i to procentowe.Moim i nie tylko moim zdaniem dużo czasu się zmarnuje na te liczenie "na piechotę".Nie wiem, czy to jest wymysł tylko naszej szkoły, czy jest to ustalone z góry?Pozdrawiam

Gość

Wysłany: Pon 23 Maj, 2011 19:40   

No niestety jest to ustalone z góry nie można tego zmienić.Chcą pewnie zmusić nas w ten sposób do logicznego myślenia:)

Gość

Wysłany: Sro 25 Maj, 2011 13:03   

niestety nie mozna, . :-(

Gość

Wysłany: Sob 28 Maj, 2011 19:01   

angelika3o, witam czy ty zdawałaś egzamin z administracji?Kurcze ja mam w czerwcu i mam takiego staracha

Gość

Wysłany: Pon 30 Maj, 2011 12:58   

Hej,jeszcze nie zdawałam egzaminu,tez zdaję 13 i 14 czerwca.Próbny praktyczny wyszedł mi nawet dobrze,tylko obawiam się tej teorii.Wiem,że na testach w zeszłym roku było pytanie co to jest "pm" i "mp"a my nic na ten temat nie mieliśmy w szkole.Także trzeba ćwiczyć cały materiał co był w szkole i jeszcze poszukać w internecie.Pozdrawiam i trzymam kciuki ;-)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Wto 07 Cze, 2011 15:45   

hmm... też zdaję 13,14 i na ostatnim zjeździe powiedziano nam że można mieć kalkulatory tyle ze najprostsze w użyciu. No nic wezmę ze sobą na wszelki wypadek jakby było można:_)

Gość

Wysłany: Sro 08 Cze, 2011 15:06   

hEJ JA W ZESZŁYM ROKU ZDAWAŁAM I NIESTETY NIE ZALICZYŁAM TESTU TYCH ŚMIESZNYCH 50 PYTAŃ MIAŁAM 47% MASAKRA A OD 51%ZALICZAJĄ A TE 20 PYTAŃ MIAŁAM NA 92% A PRAKTYCZNY ZLICZYŁAM NA 95% I JAK TU SIE NIE ZABIĆ? ALE WRACAJĄC DO TEMATU TO RACZEJ NIE MOŻNA MIEĆ KALKULATORA TRZEBA W GŁOWIE LICZYĆ A TEŻ TEGO NIE ROZUMIEM BO JAK BYŁY W ZESZŁYM ROKU PYTANIA Z % TO NIEWIEM JAK TO MA SIE W GŁOWIE OBLICZYĆ!!!!! MOGLI BY POMYŚLEĆ TROSZKE!!!

[ Dodano: Sro 08 Cze, 2011 15:08 ]
I wogóle w tym roku znowu podchodze żeby te śmieszne 50pytań napisać :) mam nadzieję ze w tym roku mi sie uda :)

Gość

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 18:06   

hej, czy jest tu ktoś kto pisał dziś administrację? jak widzicie ten dzisiejszy egzamin?

Gość

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 18:51   odpowidzi 13 czerwiec 2011

odpowidzi 13 czerwiec 2011
gdzie szukac może macie ktoś poprawnie

Gość

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 19:46   

Hej,ja dziś pisałam teoretyczny z administracji,stwierdzam że był trudny.Powtórzyły się chyba tylko 4 pytania z lat ubiegłych.Mam nadzieję że zaliczę chociaż spodziewałam się że będę wiedzieć więcej na te pytania, a tak pozostały w niektórych pytaniach "strzały"

Gość

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 20:03   pogrom na administracji

hej, ja pisałam dzisiaj z administracji- przeżyłam szok po otwarciu arkusza :shock:
widać CKE stwierdziła że czas na drastyczne zmiany. mam tylko nadzieję że na jutro nie przygotowali czegoś "specjalnego"

[ Dodano: Pon 13 Cze, 2011 20:04 ]
hej, ja pisałam dzisiaj z administracji- przeżyłam szok po otwarciu arkusza :shock:
widać CKE stwierdziła że czas na drastyczne zmiany. mam tylko nadzieję że na jutro nie przygotowali czegoś "specjalnego"

Gość

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 21:02   

hejka ja tez dzisiaj pisalam i tez niezly szok przezylam ale mysle ze zdam :) a macie moze juz ktos odpowiedzi na te dzisiejsze pytania do wersji X?????? pozdrowionka:*

Gość

Wysłany: Pon 13 Cze, 2011 21:42   

hej, trochę prawidłowych odpowiedzi mam, ale już dziś nie będę pisać, idę się wyspać przed jutrzejszym horrorem! :evil: Jeśli tak podnieśli poziom na teorii to strach pomyśleć co będzie jutro, a dla tych co jeszcze siedzą przy komputerze polecam stronę "projekt edukacji halama" są nawet klucze do oceny praktycznego egzaminu i wzorcowe prace, tak że można się przyjrzeć, wszystkim życzę powodzenia!!!! oczywiście nie dziękujcie!! poczytamy jutro komentarze po egzaminie.

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 15:20   

Witam, ja też zdawałam egzamin 13-14 czerwca. Co do części teoretycznej - dla mnie większość pytań była śmiesznie prosta. Nie rozumiem z czego wynika Wasz szok, który pojawił się po otwarciu testu. Łatwy, szybki i baaaardzo przyjemny :)

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 16:04   

życzę zdanego egzaminu tym którzy czują się tak bardzo pewnie!

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu