Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu technik agrobiznesu!!
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 21:15   

Dadid napisał/a:
Dziwne jak by ci bilans i rachunek żle wyszły to i wskaźniki były by inne.

no własnie.. dlatego nie wiem.. ten rachunek mi wyszło 4555, albo coś takiego.. a bilans to 446 tys. Trzeba czekać do sierpnia jednak.

Gość

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 11:09   

Dobrze że nie było matrycy do kodowania peselu na egzaminie, zawsze były problemy z nią :mrgreen:

Gość

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 16:06   

shafti jak możesz to sprawdz swoją pocztę wiadomość z związku z arkuszem :)

Gość

Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 06:15   egzamin zaw..

w bilansie mi wyszło 336 tyś. ...dla zmyłki podano dwa razy wartość Lini technologicznej tam było coś takiego linia technologiczna 20tyś., oprogramowanie lini technologicznej 100tyś. a zaraz nad tym jeszcze raz podana wartość ogólna lini technologicznej 120tyś. a wskaźniki rentowności obliczyłam z tabeli ( i na pewno trzeba było je obliczyć bo były w podpunktach na dole arkusza) tylko że trzeba było wskaźnik na rok to podzieliłam przez 12 jeszcze wzór

czyli np: roa (wsk. rentowności majątku)=zysk netto * 100% *12 /wartość aktywów
myślę że tak trzeba było to zrobić, i to też było na zmyłkę.

[ Dodano: Czw 23 Cze, 2011 06:16 ]
poprawka pomnożyłam przez 12 ..

Gość

Wysłany: Czw 23 Cze, 2011 21:55   

Drodzy użytkownicy tego fora, mam pytanie macie arkusz praktyczny z egzaminu technik agrobiznesu z czerwiec 2011 bo coś cicho w internecie. Jak macie to wrzucie albo podajcie linka. Pozdrawiam

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Nie 26 Cze, 2011 18:45   

Paulina199123 napisał/a:
Dadid napisał/a:
Dziwne jak by ci bilans i rachunek żle wyszły to i wskaźniki były by inne.

no własnie.. dlatego nie wiem.. ten rachunek mi wyszło 4555, albo coś takiego.. a bilans to 446 tys. Trzeba czekać do sierpnia jednak.

Mnie też wyszło coś ponad 4000 a bilans 336 tys. więc musiałeś wpisać dwa razy linie technologiczną. Tu był taki haczyk- było trzeba cofnąć się na początek zadania żeby dobrze wpisać wartość lini technologicznej.

[ Dodano: Nie 26 Cze, 2011 19:05 ]
A jak wam poszło z wypełnianiem dokumentów? Ja nie zdążyłem wszystkiego wypełnić. Mam nadzieję że za ich wypełnienie nie przyznają wielu punktów. :-/
Reszta zadania poszła mi dobrze, tylko miałem kłopot z charakterystyką sp. z o.o. Najpierw wypisałem z głowy to co trzeba robić zakładając taką spółkę :mrgreen: a później kapnąłem się że był do tego załącznik :shock: , z którego starczyło tylko wybrać odpowiednie podpunkty. Wtedy dopisywałem niektóre z nich(zrobiłem troche bałaganu w tym punkcie) :lol: .

[ Dodano: Nie 26 Cze, 2011 19:10 ]
shafti, Jestem z furum odnośnie testu zawodowego.
Prosiłbym o przesłanie mi na adres: [email protected] testów 2011 z zawodu technik agrobiznesu.
Pozdrawiam :-)

Gość

Wysłany: Sro 06 Lip, 2011 13:16   

może z 7 punktów przyznają za dokumenty także głowa do góry to niezbyt wiele ;)

Gość

Wysłany: Sob 06 Sie, 2011 16:27   

Kiedy zazwyczaj są ogłaszane wyniki egzaminu ?

Gość

Wysłany: Sro 17 Sie, 2011 14:12   wyniki

Dadid napisał/a:
Kiedy zazwyczaj są ogłaszane wyniki egzaminu ?

wyniki będą 26 siepnia w szkołach :):)

Gość

Wysłany: Pią 16 Gru, 2011 16:03   

Witam, nie zdałam egzaminu praktycznego brakowało mi 14 % niestety:( zaś teoretyczny poszedł mi dobrze pytanie jest takie czy jesli bede chciała zdawac w czerwcu jeszcze raz to czy muszę pisac egzamin teoretyczny? proszę o szybką odpowiedz z góry dzieki.

Gość

Wysłany: Czw 14 Cze, 2012 19:26   

chyba nie

Gość

Wysłany: Pią 15 Cze, 2012 08:38   

vailet napisał/a:
Witam, nie zdałam egzaminu praktycznego brakowało mi 14 % niestety:( zaś teoretyczny poszedł mi dobrze pytanie jest takie czy jesli bede chciała zdawac w czerwcu jeszcze raz to czy muszę pisac egzamin teoretyczny? proszę o szybką odpowiedz z góry dzieki.

Piszesz tylko to czego nie zaliczyłaś.

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 15:22   

hej;) pisałam teraz egzamin. wie ktoś może który bank należało wybrać I oferte czy II. proszę o odp ;)
:-D

Gość

Wysłany: Sro 20 Cze, 2012 17:11   EGZAMIN ZAWODOWY Z 2012

pisalam i jak kazdy mowi to ten kredyt drugi byl wybierany. a jak ci bilans wyszedzl ? i wskazniki rentownosci kapitalu i majatku wlasnego ??? :)

Gość

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 16:17   

natalia06 napisał/a:
hej;) pisałam teraz egzamin. wie ktoś może który bank należało wybrać I oferte czy II. proszę o odp ;)
:-D

ja wybrałam 2. Ze lepsza bo mniejsze odsetki, bo jest przystosowany dla niego (do wyposazenia) bo jest rolnikiem i moze jak bedzie produkowal intensywnie czy jakos tak to blyo to beda mogli mu umorzyc. :)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu