Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu EGZAMIN PRAKTYCZNY 16,05,2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 15:55   

36 000 tyle co na Rw, ten sam koszt ksiegujesz przeciez ;-)

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 16:54   

a WZ kto odbierał? ta babka z DEKOR czy babka z firmy odbiorcy?

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 16:57   

nie jestem pewna ale chyba raczej odbiorca czyli z tej innej firmy...

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 17:00   

no to lekka lipa... zawsze się w tym mylę... oby przez to nie brakowało mi tego 1% ;]

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 17:05   

Nie martw sie, bedzie dobrze :) zreszta jak sie jest blisko tych 75% to oni tak szukaja na korzysc zeby ktos zdal bo glupio bylo by 1% oblac, zawsze za estetyke czy cos dodadza :)

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 17:06   

mam taką nadzieję, że w ogóle się doczytają ;)
teraz zostało nam czekać do 23 sierpnia i po emocjach ;)

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 17:11   

a tam, doczytac sie doczytaja, ja tez bazgralam byle tylko szybciej skonczyc i sie wyrobic ;p heh no niestety troche duzo czekania przed nami :-(

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 17:14   

narazie tym czekaniem się nie przejmuje, gorzej będzie bliżej tej daty ;)
w sumie mogłam pisać ładniej, ale po pierwsze bałam się, że czasu mi nie starczy ( chociaż skończyłam godzinę wcześniej) a po drugie, że zabraknie mi miejsca, bo nie można było brać dodatkowych kartek (a i tak zostały mi chyba 2 strony) ;)
ciekawa jestem co będą mieli jutro, skoro była już każda możliwa kalkulacja . . .

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 18:37   

hej. Mam pytanie: na egzaminie wydrukowałam tylko dziennik ksiegowań i zos. Resztę mam dobrze. Jak myślicie, mam szansę jeszcze zdać? ;( czy oni wszystkie dokumenty oceniają?

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 19:21   

wszystkie dokumenty, fa VAT, pz, wz, rw, pw tez oceniają. sprawdź ile pkt mniej więcej było za inne dokumenty na egzaminach próbnych (o ile były w Twojej szkole). A masz zrobioną analizę?

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:05   

neela,
neela napisał/a:
w sumie mogłam pisać ładniej, ale po pierwsze bałam się, że czasu mi nie starczy ( chociaż skończyłam godzinę wcześniej) a po drugie, że zabraknie mi miejsca, bo nie można było brać dodatkowych kartek (a i tak zostały mi chyba 2 strony) ;

a ile oni tych kartek w ogole daja???

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:12   

11 stron taki zeszyt

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:14   

oby mi miejsca starczylo :lol:

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:50   

spokojnie ja mialam 10 na dole sie numeruje np 1z 10 itd wrazie czego daja kartki ktore podpisuje sie nr PESEL, na koncu wkłada sie dokumenty i wszystko do koszulki ktorą zakleja sie kodem

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:53   

oliloli1991 napisał/a:
nie zrównały mi się kwoty w bilansie:(
jak myślicie ile mogą odjąć jak z trzy konta źle otworzyłam?

nie martw sie ;) odejma ci tylko pkt za zso i raczej tyle. W tamtym roku oni podali złe kwoty i bilans otwarcie nikomu nie wychodził . a cke wytłumaczyło sie ze "bilans nie musi sie rownac" SMIECH :D tez sie tak odwołuj jakby co ;p

[ Dodano: Czw 16 Cze, 2011 20:55 ]
12345m napisał/a:
hej. Mam pytanie: na egzaminie wydrukowałam tylko dziennik ksiegowań i zos. Resztę mam dobrze. Jak myślicie, mam szansę jeszcze zdać? ;( czy oni wszystkie dokumenty oceniają?

jezeli opisowke tabela dekretacyjna/ekonomika i wszystko inne masz dobrze to spokojnie zdasz. wlasnie za te dokumenty nie bedzie procentowo dużo pkt, Najwiecej bedzie za dziennik ksiegowan bo tam musza operacje sprawdzić konta i treść operacji

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu