Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu egzamin praktyczny
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 14:42   egzamin praktyczny

Mam pytanie czy jak źle ustaliłam cene wyrobów gotowych w kalkulacji to wszystkie dokumenty w ktorych byly wyroby gotowe egzaminator zaliczy mi na 0 pkt bo bede miec zle kwoty?

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 15:45   Re: egzamin praktyczny

Lejdi111 napisał/a:
Mam pytanie czy jak źle ustaliłam cene wyrobów gotowych w kalkulacji to wszystkie dokumenty w ktorych byly wyroby gotowe egzaminator zaliczy mi na 0 pkt bo bede miec zle kwoty?

Widzę,że dręczy Cię to samo pytanie. Z tego co wiem dokumenty sa punktowane nawet przy złych wyliczeniach... Tak mówili nam dzisiaj na egzaminie a jak jest na prawdę to tajemnica CKE

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 23:02   

będziesz miała punkty. punkty są nie tylko za kwoty. Punkty można zdobyć za dobrą date dokumentu, numer, osobe która go wystawiła, odebrała :) tak nam nauczycielka mówiła,więc głowa do góry ;)

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 23:07   

Daggg napisał/a:
będziesz miała punkty. punkty są nie tylko za kwoty. Punkty można zdobyć za dobrą date dokumentu, numer, osobe która go wystawiła, odebrała :) tak nam nauczycielka mówiła,więc głowa do góry ;)

Racja ;) Nie dostaniesz pkt za kwoty, jednak za pozostałe elementy dokumentu już tak.

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 23:38   

a jak oddalam dokumenty wszystkie w 2 egzemplarzach kopii i oryginalu to tez mi zalicza czy cala dokumentacja bedzie zle?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 23:40   

hmm nie mam pojęcia, pierwszy raz sie spotykam z czyms takim żeby po dwa dokumenty oddawac... nie wiem. musiałabyś sie nauczycielki zapytać :)

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 23:46   

no ze oddalam i kopie i oryginal np pz nie uznaja mi? kurde nurtuje mnie to pytanie

Gość

Wysłany: Wto 14 Cze, 2011 23:49   

no nie dziwie ci sie że męczy cie ta niewiedza czy ci zaliczą to czy nie. najlepiej dowiedzieć sie od jakiejś osoby co sie naprawde na tym zna.

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 00:07   

jeśli jednego z dokumentów nie przekreśliłaś i nie napisałaś na nim 'brudnopis' to Ci nie zaliczą. nie można drukować po 2

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 10:32   

już za samo wydrukowanie jest 1pkt nawet gdy wszystko jest na nim źle

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 10:48   

w treści zadania pisało że oddajemy po jednym egzemplarzu

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 11:14   

tz ze nie zdalam ?! pomylilam sie tez w analizie wskaznika ale go dobrze obliczylam TZN ZE NIE NAZBIERAM 75%?????? eh

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 13:21   

jezeli oddałas po 2 egzemplarze to Ci nic nie licza, tak nam babka mowiła bo co oni maja sobie wybrac ktory maja oceniac xD

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 14:39   

no ale mam kwoty i cale zadanie dobrze to nie rzumiem dlaczego nie maja ocenic?!

Gość

Wysłany: Sro 15 Cze, 2011 14:49   egzamin praktyczny 15.06.2011

ile wam wyszlo jednostkowym koszcie wytworzenia plytek sciennych i podlogowych??

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu