Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy czerwiec 2011
Autor Wiadomość

paulinkapinia
Gość

Wysłany: Sro 23 Lut, 2011 23:36   

Witam:)
Ja również przygotowuje się do egzaminu z książek pani Padurek i powiem szczerze ze do końca zadowolona nie jestem zgadzam się w zupełności z samaelmalla666 książki zawierają dużo błędów i należy na nie uważać. Patrząc i porównujac je do innych jest wiele niedociągnieć i np. przykładowe zadania praktyczne w zielonej i czerwonej książce nie sa do końca dopracowane takie mam wrażenie:)

paulinkapinia
Gość

Wysłany: Sro 23 Lut, 2011 23:39   

Aaa czy może znacie lub macie jakieś inne książki jak Pani Padurek z których się przygotowujecie ale chodzi mi typowo o obsługę Inserta ja szukałam i w żadnym wydawnictwie jeszcze nie znalazłam :-(
A jeśli chodzi o te tabelki z księgowaniem byłabym bardzo wdzięczna jeśli mogłabym je dostać sama bardzo chętnie służe pomocą pomogę na tyle ile sama umiem:P Pozdrawiam

Gość

Wysłany: Czw 24 Lut, 2011 15:40   

chodzi Ci o tabelki dekretacyjne?

nusieq19 

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 17:55   

jejkuś ja sie tak boje tego egzaminu że nie wiem co :)
ale pewno jest tak ze najwiecej gadania i strasza i wcale nie jest tak xle :)
posciagalam testy z tej stronki to sie ucze ;)

Gość

Wysłany: Pon 14 Mar, 2011 18:30   

Ja chciałabym się pochwalić!!! ;-) Dzisiaj otrzymałam wyniki z próbnego egzaminu zawodowego i miałam 86% :mrgreen: Oby taki sam wynik /lub lepszy/ był w czerwcu :-> Życzę tego każdemu z Was!

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gosia
Gość

Wysłany: Wto 15 Mar, 2011 11:32   

sensorium91, a co mialas dokladnie na probnym ?:)

Agnes23041991
Gość

Wysłany: Wto 15 Mar, 2011 17:55   Hejka

Hejka:) Ja także przez 4 lata ekonomika korzystałam z książek B. Padurek, może nie są extra w 100%, ale są oki.. Czy zna ktoś z Was jakieś hmm "samouczki" do Inserta, czy coś w tym stylu??? Bardzo proszę o pomoc;** :-P :-P :-P

lampasama
Gość

Wysłany: Czw 17 Mar, 2011 18:23   

My też korzystamy z książek pani Padurek i nie dziwie się że wy korzystacie bo to ona układa zawodowy ;-)

teraz tzn. w 4KL korzystamy z żółtej książki "Zeszyt testów i ćwiczeń przygotowujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik ekonomista" B.Padurek
są tam testy, opisane jest krok po kroku korzystanie z programów Inserta, nie ma siły żeby niezdać po przerobieniu tej książki.
Ogólnie patrząc na dotychczasowe egzaminy nic trudnego nie było oby nam nie dali :?: czegoś trudnego.

izka2011
Gość

Wysłany: Sob 19 Mar, 2011 18:47   

hej:)
ja jutro mam egzamin zawodowy probny, okropnie sie boje, ale mam nadzieje, ze jakos sie uda. proponuje skorzystac z ksiazki elementy prawa Agnieszka Mroczkowska- Budziak, Ryszard Seidel i testy Bozena Sokolowska, sa naprawde dobre, ja przynajmiej jestem zadowolona i na zajeciach przerabiamy z tych ksiazek tez :-)

Gość

Wysłany: Nie 27 Mar, 2011 10:52   

Hejka juz wiecie kiedy zdajecie egzamin praktyyczny??

Gość

Wysłany: Czw 31 Mar, 2011 17:51   

hej wszystkim, ja również w przygotowaniu korzystam z książek Padurek i raczej jestem zadowolona. Jutro mam egzamin próbny i mam nadzieję że nie będzie tak strasznie jak niektórzy piszą... ;)

[ Dodano: Czw 31 Mar, 2011 17:54 ]
zauważyłam że koledze jeszcze nikt nie napisał informacji o CIT 8 wiec jeśli się przyda to prosze:
tomaszq91 napisał/a:

Mam pytanie: zna ktoś może wykaz prac związanych ze sporządzeniem rocznego zeznania podatkowego o wysokości osiągniętego dochodu (CIT 8)?

-ustalenie należnego podatku na podstawie zaliczki miesięcznej CIT 8
- sporządzenie i wydrukowanie zeznania podatkowego CIT 8

my tak to w szkole pisaliśmy, ale gdyby ktoś miał pogadszą wersje to mógłby podać ;)

Gość

Wysłany: Czw 31 Mar, 2011 20:08   

Witam. Ja korzystam z żółtego zbioru zadań pani Padurek, oczywiście są w nim błędy, ale stosunkowo niewielkie i moim zdaniem łatwe do wychwycenia, więc nie stanowią żadnego problemu. Testy do części teoretycznej polecam ze zbioru pani Grażyny Borowskiej.
Dzięki temu zbiorkowi i pomocy mojej nieocenionej [taaak, lizus :P] nauczycielki, próbny praktyczny zaliczyłam na 81%, przy czym naukę Inserta zaczęłam dopiero we wrześniu zeszłego roku, 3 godziny tygodniowo - to, w porównaniu do innych szkół, bardzo mało czasu.
W zeszłym roku na egzaminie czerwcowym było zadanie z 'produkcji'. Analizując egzaminy z poprzednich lat, podejrzewamy, że w tym roku może trafić się zadanie na usługi [co mało prawdopodobne] lub handel/produkcja + wynagrodzenia [ku mojemu przerażeniu :P]. Miejmy nadzieję, że zadanie bardzo nas nie zaskoczy i zdamy na [przynajmniej] 98% :D
Jeśli będą jakieś pytania - chętnie pomogę w miarę moich możliwości.
POWODZENIA! :)))

Gość

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011 19:45   

Hejka :) Ja bardzo chcę aby zadanie praktyczne na egzaminie dotyczyło produkcji lub usługi. Mam nadzieję, że nie będzie nic związanego z gratyfikantem ;) Ja również korzystam w żółtej książeczki Pani Padurek i uważam, że jest to najlepiej przygotowująca książka do egzaminu zawodowego.
Pozdrawiam! :)

Gość

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 16:24   

Ja liczę na handel.
Produkcja może być, byleby jakaś łatwa, bez zwrotów i tak dalej.
Mam pytanie. Posiada ktoś może wszystkie księgowania z żółtego zbioru Padurek?
Chodzi mi o same tabele dekretacyjne.
Swoje gdzieś pogubiłam :// :evil:
Tak to jest jak pożycza się różnym ludziom, a potem nie oddają, ech. :roll: No ale to nie wątek o tym :P
Z góry dzięki za odpowiedź. :lol:

olla5
Gość

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 17:38   

Ja też liczę na handel albo może być produkcja nawet byle nie mieszali nam z listą płac albo środkami trwałymi... Ale bądźmy dobrej myśli ;)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu