Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin zawodowy czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:07   

wioletka050,
ja pisze jutro o 9 . a to jest pewne ze bedzie zespol 5? skad masz ta pewnosc?

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:15   

Pewne, ale tylko to ze bedzie zespol 5 a mam ta pewność bo są juz dane wprowadzone na jutro i mowili nauczyciele ze bedzie 5

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:18   

ajj. moglo by byc to samo co wczesniej...

[ Dodano: Czw 16 Cze, 2011 20:19 ]
jezeli jest 5 to wprowadza sie bilans obrotami rozpoczecia. tak????

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:25   

azija napisał/a:
NIE OSZUKUJMY SIĘ NAJGORZEJ MIAŁA PIERWSZA ZMIANA Z 14.06 NA 9:00 BO NIKT SIĘ KALKULACJI NIE SPODZIEWAŁ, JAK KTOŚ SOBIE NIE POWTÓRZYŁ TO MÓGŁ JEDYNIE POKOMBINOWAĆ Z TĄ CENĄ I LICZYĆ NA BARDZIEJ TRAFIŁ NIŻ CHYBIŁ!!

TAKŻE ZE SWOJEGO I WASZEGO SZCZĘŚCIA SIĘ CIESZĘ, BO WIEDZIELIŚMY CZEGO SIĘ SPODZIEWAĆ I MOŻE DZIĘKI TEJ WIEDZY WIĘKSZY PROCENT ZDA..

Nie przesadzaj. Kalkulacja podzialowa i wspolczynnikowa jest banalnie prosta (nawet na teorii byla). Dzieciak by to zrobil. Wystarczy troche logiki. Przy doliczeniowej jezeli ktos sobie nie przypomnial sposobu obliczania to mogl miec problem ale oczywiscie same wyliczenia - banalne. Gdybym pisal w pierwszej turze wspolczynnikowa to bym ja zrobil bez niczego.
Uczniem swietnym nie bylem, na zajeciach w pracowni czesto gralem sobie w pana na kurniku zamiast siedziec w insercie a wszystkie dokumenty, ksiegowanie i kwoty mam dobrze dlatego nie wiem jak mozna narzekac ze to bylo trudne. Latwiejszego sie chyba nie dalo. :shock: No moze ciastus byl latwiejszy. :P

Gadali nam w szkole, ze malo kto to zdaje, ze bardzo ciezko osiagnac 75% a to nie prawda. Jezeli ktos robil to dobrze na lekcjach to naprawde nie ma sie czego bac i zda spokojnie. 8-)
Powtorzcie sobie tylko ksiegowanie tych podstawowych dokumentow + kalkulacje i zdaliscie bankowo.

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 20:29   

dziś po południu był tylko zespół 5

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 21:04   

w jaki sposób może kształtować siępunktacja ? czy brana jest pod uwagę ciągłość błędu, czy tylko jest on nieoceniany pierwszy raz?
pisałem wczoraj rano, zawaliłem analizę (obliczenia dobre, zła interpretacja) oraz kalkulację doliczeniową, a to ciągnie za sobą, że połowa dekretacji ma złe kwoty, na dokumentach Pw, FS i Wz również złe kwoty, złe obroty na zestawieniu obrotów i sald i w dzienniku księgowań.
mam szansę na zdanie praktycznego?

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 22:00   

Pisałam wczoraj o 15 i też miałam kalkulację źle obliczoną bo mi się kwoty pomyliły, no i na tych samych dokumentach miałam inne kwoty niż powinnam, i jeszcze miałam coś tam źle, mówiłam to bratu powiedział że powinnam zdać ze względu na to że tylko raz odejmują punkty a potem sprawdzają czy dobrze jest wszystko wpisane wg tego co się liczyło, więc trzymam też kciuki za Ciebie i resztę osób którym kalkulacja wyszła nie tak jak powinna:)
Pozdrawiam

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 18:40   

Mam pytanie,wiecie może czy sprawdzą mi dokumenty jeśli chyba zapomniałam wpisać pesel na dokumentach?

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 20:25   

myśle, że sprawdzą ;) dokumenty były załączone do twojej pracy, a każdy może zapomnieć...

[ Dodano: Pią 17 Cze, 2011 20:26 ]
a co dzisiaj było na egzaminie?

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 23:00   

dzisiaj była kalkulacja doliczeniowa

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 09:39   

Jeśli zaksięgowałam rw 501 po wn i 310 ma i głupia niewiem czemu 501 zmieniłam na 550 to dadzą mi jakieś pkt za tą operacje czy 0?

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 12:13   

mam do was pytanie, zupełnie z innej beczki;p jesteście po technikum ekonomicznym, macie (miejmy nadzieje) zdany egzamin zawodowy i co planujecie dalej? studia zaoczne, dzienne? jeśli tak to gdzie? kontynuujecie naukę na kierunkach ekonomicznych czy wybieracie coś zupełnie innego, czy w ogóle ze względu na uczęszczanie do technikum rezygnujecie z pójścia na studia?

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 12:27   

no więc ja sobie odpuszczam studia w tym roku, a za rok ide na ekonomiczne ale zaocznie, bo nie po to poszlam do technikum, żeby studiować na dziennych, a przynajmniej nie strace 5 lat (licencjat i mgr) przy książkach, tylko będę mogła pracować w tygodniu, a studiować w sobote i niedziele. a jak poszłabym na dzienne dajmy na to, a później będę szukać pracy i nie znajde, to troche głupio zmarnować tyle czasu,a ludzie mają mgr i nie mają pracy ;/

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 13:10   

Jezeli chodzi o mnie,to ja nie kończyłem technikum tylko zaoczną szkołę policealną.Więc ze względu na nieco bardziej zaawansowany wiek w stosunku do Was nie mam czasu na robienie chociażby licencjatu.Jednak z drugiej strony słyszałem o kontynuacji nauki na studiach I stopnia na podbudowie szkoły policealnej, gdzie uzyskanie licencjatu ograniczało się do 1,5 roku.Zasłyszany przykład odnosi się do ratownika medycznego,a nie wiem jak to sie ma do zawodu ekonomista,Stąd moje pytanie:spotkał się ktoś z Was z tego typu przypadkiem?

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 16:28   

a nie obawiasz się, że po roku jednak zmieni się tyle że nie zechcesz podjąć studiów? tak się mówi że jak nie pójdziesz od razu po szkole to nie pójdziesz wcale.. widzę że większość wychodzi z tego założenia, żeby nie stracić pięciu lat, tym bardziej że osoby po technikum w stosunku do osób z LO mają i tak rok w plecy. Tylko teraz tak ciężko z tą pracą a zaoczne pare setek miesięcznie, poza tym studia dzienne niby za darmo, a jednak utrzymać się w mieście i opłacić mieszkanie.. to dla kogoś kto ma kasiastych rodziców i chęć przedłużenia młodości..

ja się nie spotkałam, a szczerze to nawet nie wiem jak to wszystko na studiach funkcjonuje.. ;/

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu