Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Jakie plany na przyszłość?
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 18:49   Jakie plany na przyszłość?

Cześć, chciałabym się dowiedzieć co zamierzacie robić w najbliższej przyszłości? Czy zamierzacie iść na studia? Jeśli tak to na jakie? I gdzie?

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 21:11   

hej ;)
ja to tak chciałam iść na gospodarowanie nieruchomościami, ale na zaoczne. myśle, że czas się usamodzielnić;D no prace oczywiście trzeba znaleźć i mieszkanie (jeśli brałabym pod uwagę wynajmowanie ze znajomymi, bo samemu to zbyt duże koszty, wtedy to już bardziej wynajmować pokój;) )

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:15   

Uniwersytet Ekonomiczny Wrocław Finanse i Rachunkowość;/
zaocznie oczywiście, chociaż pracy to tyle co kot napłakał:( ale trzeba coś szukać, byle co żeby opłacić studia i jakieś to doświadczenie zbierać.. ciężko;/

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:19   

no tak.. bo potem jak się pójdzie po dziennych do roboty to wszędzie będzie pytanie ' a doświadczenie pani ma?" a gdzie tu nabyć doświadczenie w trakcie dziennych ? zdziczał ten świat bo nie dość, że chcą samych doświadczonych 25 latków to już najlepiej z 10 letnim stażem pracy.. a tak się nie da.
ehh

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:31   

no dokładnie świat pełen paradoksów, jakiś taki słaby rocznik mamy, że staże wstrzymane bo kasy nie ma i radź se sam;/ nie dawno ludzie studiowali i brali po 6 staży różnych i mieli za co chociaż studia opłacić, wiem że to nijakie przeciwdziałanie bezrobociu no, ale jak tak zrobili to ludzie korzystali.. to mieli fuksa a my to już musimy coś konkretniejszego znaleźć.. nie wiem jak to będzie, jakoś w ogóle Ci młodzi ludzie po szkole nie mają wsparcia..;/

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:34   

teraz to każdy musi liczyć sam na siebie..

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:38   

jak to się mówi "umiesz liczyć licz na siebie twoje szczęście innych .. " nie obchodzi.. no jak nie będę miała roboty albo będe mieć na jakiś czas i nie wypłacę studiów, to zrezygnuje, no bo co, pójde za rok. Za piękne oczy niestety nie ma możliwości studiowania.. A mało też to nie kosztuje bo na UE 480 miesiąc, także tez dobrze się cenią.. chyba muszę zapisać się do partii politycznej najlepiej do PO, w kraju coraz gorzej a poparcie w górę to się nazywa umiejętność podporządkowania ludu;) tato już zapowiedział, że mi to wybaczy;p
pozdrawiam

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:42   

haha można i tak ;P
ja to nie wiem, co zrobię jeśli nie znajdę pracy, no jakiejkolwiek.. aby opłacić te studia.. bo na studiowanie na dziennych gdzieś w innym mieście to już tym bardziej mnie nie stać ;)
nic na tym świecie nie ma za darmo.. jedyne co to można po głowie za darmo dostać :p
pozdrawiam również :)

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 14:39   

ja chyba pójde na zarządzanie pod warunkiem, że znajde prace w co wątpie bo teraz pracodawcy mają wygórowane wymagania do rozkaładania towaru w supermarkecie trzeba mieć wykształcenie policealne + rok doświadczenia w pracy szok normalnie. Wszyscy chcą ludzi z doświadczeniem tylko ciekawe skąd mamy je sobie wziąć ;/

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 15:42   

bankowość i innowacje finansowe
no i jak najbardziej gdzies do pracy

Gość

Wysłany: Wto 21 Cze, 2011 21:55   

ale dużo bezrobotnych;p a pracy jak na lekarstwo.. no trzeba poszukać, ale odsyłają często z kwitkiem, a urząd pracy do kitu ciągnie się tygodniami a roboty jak nie ma tak nie ma..

Gość

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 11:52   

u nas w urzędzie to oczywiście kasy nie mają i starzy nie będzie, więc trzeba szukać czegoś na własną ręke a z tym już trudniej

Gość

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 14:27   

u nas tak samo jest !
ostatnio jak były staże z urzędu to w trakcie skrócili bo urzędowi zabrakło kasy :|
lipa :|

Gość

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 15:57   

Na urząd nie warto liczyć.. najlepiej samemu sobie szukać pracy,chociaż samemu też ciężko o robote.. ;/ Masakra z tą pracą!

Gość

Wysłany: Sro 22 Cze, 2011 19:28   

tak, zgadzam się!
teraz tylko przez znajomych bo inaczej to chyba nie da rady.. ;)

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu