Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Punktacja
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 21:16   

100cho napisał/a:
Nie dygaj,powinno być dobrze.Rozerwij się; idz na dyskoteke,poderwij jakiegoś chłopaka itp.

Dzięki! :D Widzę że też masz w asortymencie słowo " Nie dygaj" :) No troche dygam ale mam nadzieje,że tylko na tym się skończy :D

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 16:09   

jak myślicie, czy jeśli mam dobrą kalkulację, dekretacje, tylko mam źle ponumerowane dokumenty ( nie zobaczyłam głupia jak się numeruje;D no mój błąd) i w analizie dobry wzór i obliczone a nie zinterpretowane to czy mam jakieś szanse to zdać ? ;)

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 16:29   

agul112a napisał/a:
jak myślicie, czy jeśli mam dobrą kalkulację, dekretacje, tylko mam źle ponumerowane dokumenty ( nie zobaczyłam głupia jak się numeruje;D no mój błąd) i w analizie dobry wzór i obliczone a nie zinterpretowane to czy mam jakieś szanse to zdać ? ;)

Jeśli wszystko inne masz dobrze to tak...Odejmą Ci punkty za złą numeracje. U mnie jest odwrotnie . Numeracje dokumentów i wszystko inne typu wskaźniki i analizę mam ok, tylko kalkulację mam źle i tez zastanawiam się czy zaliczę... ale okaże się w sierpniu :)

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 17:10   

Ma ktoś stronke gdzie podana jest punktacja za poszczególne etapy projektu z zeszłego roku? :->

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 17:49   

klucz

[ Dodano: Nie 19 Cze, 2011 17:55 ]
klucz c.d.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Nie 19 Cze, 2011 23:32   

Sporo punktów za samą ocenę sytuacji przedsiębiorstwa ...

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 15:02   

Mam pytanie, które będzie odnosiło się do oceny sytuacji w Firmie " VENA"

Wskaźniki rentowności były malejące a więc napisałam,że sytuacja w firmie nie jest korzystna gdyż utrzymujący się spadek wskaźnika rentowności sprzedaży netto, a co za tym idzie spadek zysku może świadczyć o tym,ze firma (jesli sytuacja się nie zmieni) będzie musiała zwiększyć rozmiary sprzedaży aby osiagnąć określoną kwotę zysku. Czy taka ocena wystarczy? Bo analize mam dobrze. Tylko o ocene sytuacji mi chodzi:)

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 18:00   

hej :) mam pytanko. Zrobiłam straszną głupotę na egzaminie: nie wydrukowałam 5-ciu dokumentów, jedynie ZOS i dziennik księgowań. Resztę mam dobrze, bo sprawdzałam. Jak myślicie mam szansę jeszcze zdać :( A za dokumenty to pewnie bardzo dużo punktów jest

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 19:18   

Gdyby za każdy dokument było po 5 pkt to niestety nie zdasz. Patrząc na klucz oceniania podany wyżej, Twoje szanse na zaliczenie spadają do zera, niestety... No chyba, że w tym roku klucz będzie inny i za dokumenty będzie mało punktów, to wtedy masz szansę zdania.

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 20:17   

dziękuję za odp. ale jest kalkulacja dodatkowo w tym roku więc może za dokumenty aż tak dużo nie dadzą punktów

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 21:07   

nie wiem na ile to prawda, ale z tego, co nam mówiła pani, która już od kilku lat sprawdza prace to punkty za dokumenty są stałe i się nie zmieniają.. a z tego, co wiem, to nie jest tak, że punkty za cały egzamin są stałe. gdzieś tu na forum, na którymś wątku wyczytałam, ze cały egzamin jest na 100 punktów, ale to chyba raczej nie jest prawda. My jak pisaliśmy dwa próbne to jeden był na 130 ileś tam punktów a drugi był na 100. więc chyba to na ile cały egzamin jest punktów jest zależne od tego, co właśnie mamy do zrobienia.

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:27   

Jak można było zapomnieć o wydrukowaniu dokumentów, jak na pierwszej stronie musiałaś jeszcze wpisać ile i jakich masz wydrukowanych...
Biorąc pod uwagę, że pośród dokumentów była faktura, za którą jest więcej pkt, to będzie ciężko, ale może jak zobaczą, że reszta jest ok, to jakoś naciągną...

Gość

Wysłany: Pon 20 Cze, 2011 22:43   

no też się tak zastanawiałam ;)
no ale widocznie można ;)

Gość

Wysłany: Nie 27 Lis, 2011 19:49   

Jak ja miałam próbny egzamin zawodowy na praktykach to był on na 100 pkt.. i nauczycielki sprawdzały to pod kątem egzaminatorów którzy sprawdzają te państwowe egzaminy.. lepiej napisać za dużo niż za mało..

Gość

Wysłany: Wto 10 Kwi, 2012 22:28   

Najlepiej starać się dokładnie opisać przedsiębiortswo, które mamy z zadaniu, wszystkie operacje, zdarzenia gospodarcze, konta, które mamy do dsypozycji, bo za to jest połowa punktów na praktycznym i jak to się zawali to można być pewnym, że się nie zdało tego egzaminu...

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu