Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Punktacja
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 22:11   Punktacja

wie ktoś jaka jest punktacja poszczególnych rzeczy w projekcie??? ile za dokumenty analize i kalkulacje???

Gość

Wysłany: Czw 16 Cze, 2011 23:46   Re: Punktacja

kattka20 napisał/a:
wie ktoś jaka jest punktacja poszczególnych rzeczy w projekcie??? ile za dokumenty analize i kalkulacje???

też jestem ciekawa... ;/

Gość

Wysłany: Pią 17 Cze, 2011 18:25   

To się zmienia co roku tzn każdego roku jest inna bo sa inne dokumenty i inne ilości pkt do zdobycia. Wiem ze w dokumentach sie sprawdzalo date, numer dokumentu, osoby podpisujace, kwoty, ilosci i numery towarow na dokumentach i w fakturze czy gotowka czy zaplata w terminie pozniejszym.

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 08:15   

Według klucza do oceny z tamtego roku za Wz Pz jest po 6 pkt,za Rw Pw jest po 5,za FS jest 8 pkt.Za analize 15 pkt,Za "praca jako całość"-4 pkt.Wątpie żeby zmieniła się ilość przyznawanych punktów za analizę,a bank nie zmieniła się za dokumenty,bo np.za Rw:
numer i data wystawienia dowodu-1 pkt
nazwa wydanych materiałów-1
ilość wydanych materiałów-1
wartość-1
osoba upoważniona do wystawienia dokumentu-1
więc nie mogą się zmienić poszczególne składowe oceny

Aha, za dobór wskażnika 1 pkt,za obliczenie wswkażnika dla 2008r. i 2009r. po 1 pkt,za interpretacje dla 2008r. i2009r. po 3pkt,za ocene 6 pkt

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 16:20   

W takim razie mam pytanie....Jak przekłada sie ilość punktów na procenty? Bo na maturze wiadomo,że 1 punkt to 2 % a tutaj jak to jest? ile w takim razie punktów na ile trzeba mieć żeby egzamin zdać?

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 16:31   

1 punkt to 1 % tak mi mówili w szkole, mogliby to szybciej sprwdzic bo do 26 sierpnia duzoo czasu

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 16:37   

Czyli wychodzi na to że trzeba mieć 75 pkt żeby zdać :)

[ Dodano: Sob 18 Cze, 2011 16:47 ]
kattka20 napisał/a:
1 punkt to 1 % tak mi mówili w szkole, mogliby to szybciej sprwdzic bo do 26 sierpnia duzoo czasu

Kattka20 mam pytanie do Ciebie. Czy myślisz,że osoba,która ma tylko źle zrobioną kalkulacje może zdać egzamin?

Jak są punktowane dokumenty które są ze złą kwotą ? odrazu 0 pkt czy za date i te inne inf jest jakiś puknt?

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 17:50   

A jeśli w jednej operacji dobrze zaksięgowałam po ma ale źle konto wpisałam po wn to bede miała jakieś pkt za tą operację?

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 18:40   

mogą nic nie dac chyba ze punktują każdą strone osobno ale nie wiem bo nigdzie nie moge znalezc zasad oceniania itp

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 18:53   

[quote="lencia166"]Czyli wychodzi na to że trzeba mieć 75 pkt żeby zdać :)

kattka20 napisał/a:

Kattka20 mam pytanie do Ciebie. Czy myślisz,że osoba,która ma tylko źle zrobioną kalkulacje może zdać egzamin?

Jak są punktowane dokumenty które są ze złą kwotą ? odrazu 0 pkt czy za date i te inne inf jest jakiś puknt?[/quote

Moim zdaniem odejmą ci tylko jeden punkt z każdego dokumentu za błędną wartość.Za kalkulację nie wiem ile jest punktów.Wydaję mi sie,że jak wszystko dobrze zrobiłaś,oprócz kalkulacji,masz szansę zdać,ale nie jestem do końca pewien.

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 18:58   

[quote="100cho"]
lencia166 napisał/a:
Czyli wychodzi na to że trzeba mieć 75 pkt żeby zdać :)

kattka20 napisał/a:

Jak są punktowane dokumenty które są ze złą kwotą ? odrazu 0 pkt czy za date i te inne inf jest jakiś puknt?[/quote

Moim zdaniem odejmą ci tylko jeden punkt z każdego dokumentu za błędną wartość.Za kalkulację nie wiem ile jest punktów.Wydaję mi sie,że jak wszystko dobrze zrobiłaś,oprócz kalkulacji,masz szansę zdać,ale nie jestem do końca pewien.

dokladnie, nie wiadomo ile dadzą za kalkulację, ja si eobawiam ze dostane jakies 70 punktów i bede sie wkurzac ze bylam tak blisko;/
a co do dokemunetow to pewnie odejma punkty za zla wartość

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 19:23   

Z tego co słyszałam to ze złą kwotę są normalnie przyznawane punkty na dokumencie.... tak mówili nam nauczyciele podczas egzaminu....ale zadałam to pytanie tak dla pewności. Wszystko inne mam dobrze raczej. Jedynie co mam źle to jedno konto w dekretacji (Pw zamiast na koszty działalności podst. zaksiegowałam na zużycie mat. i energii po stronie ma). Wskaźniki i analizę mam dobrze, wykazy prac też. Na koniec zapomniałam przepisać 4 ostatnich punktów a analize zrobiłam w 6 poleceniu ale myślę,że za to aż tyle nie odejmią bo przecież w 7 8 i 9 nie trzeba było wypisywać żadnych wykazów prac. Tabelkę zrobiłam bo ją przerysowałam kiedy wypisywałam założenia tyle że właśnie nie w 7 poleceniu tylko w założeniach i objaśniłam co jak wyliczyłam. Mam nadzieje,że zaliczę w tamtym roku brakło mi 10 %.

Jedynie boje się tej kalkulacji... :(

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 19:58   

lencia166 napisał/a:
Z tego co słyszałam to ze złą kwotę są normalnie przyznawane punkty na dokumencie.... tak mówili nam nauczyciele podczas egzaminu....ale zadałam to pytanie tak dla pewności. Wszystko inne mam dobrze raczej. Jedynie co mam źle to jedno konto w dekretacji (Pw zamiast na koszty działalności podst. zaksiegowałam na zużycie mat. i energii po stronie ma). Wskaźniki i analizę mam dobrze, wykazy prac też. Na koniec zapomniałam przepisać 4 ostatnich punktów a analize zrobiłam w 6 poleceniu ale myślę,że za to aż tyle nie odejmią bo przecież w 7 8 i 9 nie trzeba było wypisywać żadnych wykazów prac. Tabelkę zrobiłam bo ją przerysowałam kiedy wypisywałam założenia tyle że właśnie nie w 7 poleceniu tylko w założeniach i objaśniłam co jak wyliczyłam. Mam nadzieje,że zaliczę w tamtym roku brakło mi 10 %.

no ja tez nie napisalam w tych ostatnich nic tylko we wczesniejszych punktach tak jak ty ale moze zaliczą.....
ja siewlasnie boje ze zabraknie mi mało :(
a wiem ze teraz zmiana programowe byla dla rocznika nizej i nie wiem jak egzamin bedzie wygladal w przyszlym roku ;/

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 20:10   

kattka20 napisał/a:
lencia166 napisał/a:

no ja tez nie napisalam w tych ostatnich nic tylko we wczesniejszych punktach tak jak ty ale moze zaliczą.....
ja siewlasnie boje ze zabraknie mi mało :(
a wiem ze teraz zmiana programowe byla dla rocznika nizej i nie wiem jak egzamin bedzie wygladal w przyszlym roku ;/

Miejmy nadzieje,że zaliczymy :) Jak dla mnie to za długo trzeba czekac na wyniki. Od samego wtorku chodzę i się denerwuję... Nie poszło mi źle...ale kalkulacja odejmuje mi już jakieś punkty....Pytanie tylko ile? I czy dalsza punktacja wystarczy na to 75 %... EH :(
I co gorsza...te ostatnie 4 polecenia których nie przepisałam bo zapomniałam... Jestem w małym dołku no ale trudno...jak nie w tym roku to może za rok...do trzech razy sztuka...:/

Gość

Wysłany: Sob 18 Cze, 2011 21:10   

Nie dygaj,powinno być dobrze.Rozerwij się; idz na dyskoteke,poderwij jakiegoś chłopaka itp.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu