Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu EGZAMIN 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 16:51   

a jaką metodą??

Gość

Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 19:39   

Kapsulki za pomoca kapsulkarki, a czopi za pomoca czopkarki takiej recznej:) Smiechu bylo co nie miara na zajeciach, bo czopki nie wygladaly jak czopki:) a dzialo sie tak bo maslo kakaowe nie bylo zbyt twarde przez temperature jaka byla w pracowni:))) Fajna sprawa:)

Gość

Wysłany: Sro 17 Lis, 2010 20:33   

My dziś robiliśmy czopki czopkarką, ale ja znowu miałam tak goracą rękę ze mi sie zaczeło podtapiać podłoże i potem musiałam je chodzić przy oknie ;D też było zabawnie ale raczej każdemu powychodziły tak jak powinny :D

Gość

Wysłany: Sro 17 Lis, 2010 20:50   

My też chłodziłysmy przy oknie:) Zawijaliście potem je w folie aluminiowa?

Gość

Wysłany: Sro 17 Lis, 2010 23:33   

my będziemy dopiero robić czopki, ale widziałam na zajęciach praktycznych w aptece - fajna sprawa, tylko rzeczywiście topią się w rękach...

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Czw 18 Lis, 2010 19:47   

Zawijaliśmy ;D śmiechowo było ;)

Gość

Wysłany: Pią 17 Gru, 2010 12:15   

Moj opiekun od TPL tez mowil, ze beda czopki-powiedzial to z takim przekonaniem, ze mu wierze;p

Gość

Wysłany: Wto 21 Gru, 2010 22:21   

w sumie to wszystko moze byc - tak twierdzila zawsze moja pani magister.
lecz trzeba zaznaczyc ze do tej pory czesto bywaly proszki jak i mixtury - to do tej pory byl taki priorytet.
no czy tak jak ostatnio w styczniu zaskoczeniem byly krople - wiec kazy z tego moze sobie wyciagnac wnioski.

Gość

Wysłany: Pon 27 Gru, 2010 17:05   

Witajcie.
Jestem (niestety) osobą poprawiająca egzamin więc mam do was pytanie: z czego uczycie się/powtarzacie, z jakich materiałów korzystacie by napisać dobrze projekt? Czy uczycie sie tylko z TPL-u Jachowicz? :-/

Gość

Wysłany: Wto 28 Gru, 2010 19:45   

Ja zdałam egzamin w czerwcu i do nauki wystarczyła tylko książka pani Jachowicz, bo wszystkie główne zasady są tam zawarte. No i oczywiście notatki z zajęć praktycznych z tpl.

Głównie przy nauce należy pamiętać o niezgodnościach :/

Gość

Wysłany: Czw 13 Sty, 2011 16:00   

kiedy jest egzamin styczniowy? i co na nim było?
Jak myślicie co będzie w czerwcu? U mnie prorokują że krople w warunkach aseptycznych. A czy to prawda, że czopków nie mogą zadać bo to nie wchodzi w nasz zakres działań :?: ?

Gość

Wysłany: Pią 14 Sty, 2011 13:20   

Czy ktoś może podać jaka recepta była w styczniu 2011r. na egzaminie :lol:
Ja coś czuje, że mogą być kropelki... proszki i mixtury raczej odpadają, a przy kroplach jest trochę do liczenia, więc... czas pokaże :roll:
Posiadam kilka gotowych projektów recept, oraz inne materiały, chętnie się mini wymienię za inne np. rozwiązane projekty :lol:

Admin 

Wysłany: Pią 14 Sty, 2011 14:51   

kasiakami napisał/a:
Czy ktoś może podać jaka recepta była w styczniu 2011r. na egzaminie :lol:
Ja coś czuje, że mogą być kropelki... proszki i mixtury raczej odpadają, a przy kroplach jest trochę do liczenia, więc... czas pokaże :roll:
Posiadam kilka gotowych projektów recept, oraz inne materiały, chętnie się mini wymienię za inne np. rozwiązane projekty :lol:

Egzamin styczeń 2011 jeszcze się nie odbył. Zaczyna się od 18 stycznia.

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 20:29   

a jak myslicie co bedzie na BHP? :roll:

Gość

Wysłany: Sob 15 Sty, 2011 20:40   egzamin 2011

Witam serdecznie:)
Jestem tu nowa, niewiem czy dobrze wpisuje.
Mam pytanko czy może ktoś wie kiedy odędzie się egzamin zawodowy na technika farmaceutycznego w sesji letniej?
A tak co do egzaminu praktycznego to nam się udało że nie wykonujemy leku, stres by nas zjadł jakby komisja patrzyła na ręce przy wykonywaniu.

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu