Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu EGZAMIN 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Czw 20 Sty, 2011 22:52   

ja też jestem zainteresowana jak wyglądał test - zdaję w czerwcu

Gość

Wysłany: Czw 27 Sty, 2011 18:01   

Nigdy na egzaminie nie będzie czopków do zrobienia ani globulek! Poniewż na tym nikt nie polegnie, a komisja planuje w tym roku zrobic mieszanke lub krople:-)

Gość

Wysłany: Czw 27 Sty, 2011 18:53   

Bear694 napisał/a:
Nigdy na egzaminie nie będzie czopków do zrobienia ani globulek! Poniewż na tym nikt nie polegnie, a komisja planuje w tym roku zrobic mieszanke lub krople:-)

co do mieszanek bym odpuściła...były juz 2 razy. W styczniu tamtego roku były krople wiec idąc ich tokiem myślenia w czerwcu tez do nas zawitają. Co do czopków to wiesz...jakiś wzór i leżysz(choć magisterka mówi, że nie będziemy ich mieć bo nie wchodzą w nasz zakres)
Mam pytanie: czy mogą dać maści? Bo tam obliczeń nie ma. Jedynie mozna sie machnąć gdy jakiś składnik nie rozpuścimy w czymś lub nie zamienimy. Te maści tez podchwytliwe. ale stawiam na krople :-D

Gość

Wysłany: Pią 04 Lut, 2011 21:22   

witam mam taka prośbę skąd wiadoma jakiego numeru kapsułek skrobiowych użyć w proszkach i kiedy są to proszki lekkie a kiedy ciężkie to się jakoś obliczy czy co bo wogóle nie czaję o co chodzi bardzo zależy mi żeby ktoś mi to wyjaśnił dziękuję i pozdrawiam
a jesli chodzi o egzamin to juz pokazali na co ich stac w styczniu recepta byla okropna z proszków mam nadzieje ze w czerwcu bedzie cos łatwiejszego

[ Dodano: Sob 05 Lut, 2011 12:55 ]
jesli chodzi o robienie leku przed komisja to akies totalne bzdury jak wy sobie to wyobrazacie ze co zrobicie lek przed komisja i zdacie albo nie zdacie tylko ze w komisji siedza ludzie co nie maja zielonego pojecia o farmacji np polonisci czy psycholodzi a po zatym to mosilei bu do kazdej szkoly wysylac komisje z cke zby agzamin byl wazny ludzie kto wam takich glupot nagadal owszem dawien tak bylo ale to byly egzaminy wewnetrzne i to szkola dawala dyplom anie cke to tak jak ze starymy maturami wszystko sie odbywalo w szkole ale taki dyplom nie ma bytu za granica moja kumpela ma wlasnie taki dyplom i pojechala do angli tam sie okazalo z tym dyplomem to morze byc jedynie odpowoednikiem naszej pomocy aptecznej a jesli chce pracowac jako technik to mosi miec ten certyfikat wiec z tym robieniem lekow przy kopisji to totalna bzdura i nawet u mnie wszkole sie sie dyrektorka usmiala jak ja o to spytalam powiedziala cze to ludzie nie wymysla

Gość

Wysłany: Wto 22 Lut, 2011 14:43   

hej czy na forum jest ktoś kto mógłby przesłać mi na maila rozwiązanie egzaminu styczeń 2011..oczywiście egzamin
praktyczny... Ponieważ będę pisać w czerwcu, to postanowiłam przeglądnąć test
styczniowy i przyznam,że nie jest on dla mnie prosty. Mam arkusz z egzaminu więc jeśli jest ktoś na tyle kompetentny żeby pomóc to BARDZO BROSZĘ ! jeśli będzie trzeba to prześlę arkusz na maila mój adres to: [email protected] BARDZO BARDZO PROSZĘ O POMOC :!: :!: :!: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Nie 06 Mar, 2011 16:41   

Witam:)
interesuje mnie test ze stycznia 2011:) nigdzie nie mogę go znaleźć, a jak już są to tylko odpowiedzi...^^może ktoś ma jakiegoś linka albo na mailu?:) proszę o kontakt:)
dzięki!

Admin 

Wysłany: Nie 06 Mar, 2011 17:52   

tasia90 napisał/a:
Witam:)
interesuje mnie test ze stycznia 2011:) nigdzie nie mogę go znaleźć, a jak już są to tylko odpowiedzi...^^może ktoś ma jakiegoś linka albo na mailu?:) proszę o kontakt:)
dzięki!

Test styczeń 2011 jest na stronie http://www.testy.egzaminzawodowy.info/

Gość

Wysłany: Nie 06 Mar, 2011 23:07   

dzięki:) ale ja narazie jeszcze nie mam dostępu do tego testu, bo muszę uzbierać sobie 10pkt:) a można ten test przesłać na maila?:) jakby było można to proszę mi przesłac na mojego maila: [email protected]
z góry dziękuję!:)

Gość

Wysłany: Pią 18 Mar, 2011 10:15   

jak myslicie moga dac w czerwcu 11 mieszanke z niezgodnoacią czy moze krople.
pozatym wiele osob mialo pisac odwolanie po egzaminie ze stycznia, to moze teraz wezma sie za to pozadnie i w odwecie dowalą nam jakąs skomplikowana recepte....?

Gość

Wysłany: Pią 18 Mar, 2011 10:33   

Moim zdaniem jeżeli już dadzą jakąś mieszankę to raczej z jakąś niezgodnością, a tam wybór jest duży^^a co do kropli to ciężko wyczuć, ja osobiście bym kropli raczej nie chciała;)

Gość

Wysłany: Pią 18 Mar, 2011 10:38   

tez nie jetsem za kroplami, a niezgodnosci jeszcze nawet nie mialam, wiem ze troche tego tam jest, ale jak dadza to raczej taka typowa, mysle ze nic nie namieszaja

Gość

Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 13:34   

Ja jestem za mieszanką, ponieważ ostatni raz była w czerwcu 2009r.

Gość

Wysłany: Pon 02 Maj, 2011 20:43   

Moja Pani mgr też mówi że będa krople na miksture nie liczmy bo ma nie byc

Gość

Wysłany: Wto 03 Maj, 2011 09:13   

A jakie krople typujecie?? Złożone czy jakieś z aseptyki??

Gość

Wysłany: Sob 07 Maj, 2011 13:56   

mam nadziej ze aseptyki nie bedzie, i lepiej zeby nie bylo...

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu