Grupy • FAQ • Rejestracja • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Odpowiedz do tematu Egzamin praktyczny czerwiec 2011
Autor Wiadomość

Gość

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 00:16   

glizda napisał/a:
czy wykonujac lek mam kierowac sie tym, zeby jak w najmniejszym stopniu zaszkodzić pacjentowi :?:

Od kiedy subst pomocnicze szkodza pacjentowi? Te z tabletek chociazby? Dojebałaś.

Gość

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 13:39   

martinio czy jak ci tam wyrazaj sie gówniarzu :evil:

no moze rzeczywiscie przesadziłam tym szkodzeniem pacjentowi subst.pomocniczymi, ale mimo wszystko uwazam, ze najwlasciwsze bylo zrobienie czopków z dwóch tabletek i z tego co mnie słuchy dochodza tak własnie powinno byc ( choc wszystkie pewnie beda zaliczane)
Zreszta z receptura juz tak niestety jest , ze co uczelnia wyższa lub szkoła to i inne metody.Najwazniejszy jest wynik koncowy czy tak czy siak.

Gość

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 16:55   

Zastanowiła mnie ta oszczędnosc o zwiazana z iloscią tabletek i moim zdaniem tu nie ma oszczedności.
Encorton wystepuje w postaci 0,01 cena ok 10 zł i 0,02 cena ok 13 zł.
Jeśli weziemy 2 tabl po 0,02 pół tabletki oddajemy do utylizacji ( oszczednosci za bardzo nie widze).
Jesli weżmemy dwie tabletki 0,01 i 0,02 napoczniemy 2 różne blistry leku o różnej cenie (oszczedności za brdzo nie widze).
Jesli weziemy trzy tabl 0,01 wykorzystamy wszystko, nic nie bedzie wyrzycone ale największą zużyjemy ilośc tabletek (oszczedności nie widze).
Może zwyczajnie komisja chciała sprwdzic czy umiemy przeliczyc ilośc sumstancji czynnej na mase tabletkową co zwiększa ilość masy czpokowej

Gość

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 17:03   

dokladnie, nie ma idealnego rozwiazania
prawdopodobnie najwazniejsza bedzie ilość subst. czynnej, a która metodą sie nie zrobi to i tak bedzie ok

Gość

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 21:04   

Pozdrowienia znad morza :mrgreen:
Martinho19, ty masz wakacje? bo wydaje mi sie, że tylko czekasz dniem i nocą by ktoś cos napisałam a ty szybko odpisujesz swe "genialne słowa". Po to forum by wymienić uwagi i spostrzeżenia. A ty jak masz tak pisać to lepiej nic nie pisz. Nie masz życia?? glizda, spokojnie - nie nasza wina, że rodziny patologiczne są wsrod nas.

Ciekawa

Imiê: Ciekawa
Typ szko³y: fajny
Profil szko³y: ciekawy
Do³±czy³: dawno
Sk±d: daleko

Wysłany:    

Testy teoretyczne CZERWIEC 2014 z rozwi±zaniami s± na stronie - sprawdz swój wynik egzaminu
www.testy.egzaminzawodowy.info

Arkusze praktyczne i przyk³adowe rozwi±zania zadañ s± na stronie
www.egzaminzawodowy.info

Gość

Wysłany: Pią 01 Lip, 2011 22:35   

Napisałem tylko tak jak nas uczyli i tyle. A ty Marthino17 jak jesteś taki zajebisty i masz taki wielki pokład wiedz to może zacznij studia, a potem będziesz dopiero mógł się wymądrzać na forum. A na razie to masz podobny zasób wiedzy na temat farmacji jak większość z nas na forum i to uszanuj.

Gość

Wysłany: Pon 04 Lip, 2011 18:12   

a ja mam nadzieje że nie będzie aż tak ważna ilośc tabletek które się użyło u nas większośc wzieła 3!!!!!!

Gość

Wysłany: Sob 09 Lip, 2011 19:06   

Mam takie pytanie trochę z innej beczki ;), jeśli np nie zda sie części praktycznej to tylko tę część się poprawia czy test też?? aa no i wiecie może czy porawiać można w styczniu czy tylko w czerwcu?;>

Gość

Wysłany: Sob 09 Lip, 2011 20:27   

0o0o0 napisał/a:
Mam takie pytanie trochę z innej beczki ;), jeśli np nie zda sie części praktycznej to tylko tę część się poprawia czy test też?? aa no i wiecie może czy porawiać można w styczniu czy tylko w czerwcu?;>

przez 3 lata możesz poprawiać tylko tą część co nie zdałaś i dopiero w czerwcu można poprawiać

Gość

Wysłany: Nie 10 Lip, 2011 16:24   

Dziękuję za odpowiedź, a mam jeszcze takie pytanie do tych którzy kończyli szkołę w tym roku, macie na świadectwie napisany kierunek który ukończyliście;>

Gość

Wysłany: Pon 11 Lip, 2011 19:00   

u mnie jest tylko nazwa szkoły

Gość

Wysłany: Sro 03 Sie, 2011 17:55   

a czy orientuje się ktoś z Was kiedy będą wyniki???
Mamy je odebrać w szkole czy jak? U nas jak zwykle nikt nic nie wie;/

Gość

Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 11:40   

wyniki będą 26 sierpnia!!! my dostaliśmy w szkole linki do strony gdzie beda podane nasze wyniki i każdy z nas sam za pomocą internetu może sprawdzi wyniki no i w szkole też będą!

Gość

Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 16:01   

my nic nie dostaliśmy

a to jest link dla każdego inny? Czy tam się loguje np za pomocą peselu???
Jesli mozna się tam jakoś samemu zalogować to możecie mi tego linka podać?

Gość

Wysłany: Czw 04 Sie, 2011 19:19   

Nie u nas każdy dostał swój indywidualny link!! Dawali nam go razem ze świadectwem!!!

Ciekawa 

Imię: Ciekawa
Typ szkoły: fajny
Profil szkoły: ciekawy

Odpowiedz do tematu